Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski: Będę rozmawiał i współpracował z każdym radnym [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-23 12:44:00, aktualizacja: 2018-10-23 16:40:00

- Dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy 21 października zagłosowali na mnie, co dało zwycięstwo w pierwszej turze. Wierzę, że 4 listopada znów wygramy. Już dziś deklaruję, że będę rozmawiał i współpracował z każdym radnym niezależnie od tego, jaki komitet reprezentuje. Dla ważnych dla Radomia projektów z pewnością zbudujemy większość - powiedział dziś Radosław Witkowski.

- W niedzielę odnieśliśmy olbrzymi sukces. Blisko 40 tysięcy radomian poparło mnie jako kandydata na urząd prezydenta Radomia. 45% głosów to naprawdę rekordowy wynik. Pokazuje to, że radomianie popierają kontynuacje tych zmian, które rozpocząłem w 2015 roku i dają legitymacje do tego, żebyśmy w dalszym ciągu zmieniali nasze miasto - dodał obecny prezydent naszego miasta.

Przypomnijmy, że z KWW Radosława Witkowskiego do Rady Miejskiej dostali się: Jerzy Zawodnik, Wioletta Kotkowska, Robert Utkowski, Radosław Witkowski, Magdalena Lasota, Katarzyna Kalinowska, Zbigniew Neska, Mateusz Tyczyński, Marta Michalska-Wilk, Konrad Frysztak oraz Wiesław Wędzonka.

- Droga do prezydentury jeszcze nie jest zakończona. Proszę serdecznie wszystkich radomian, aby 4 listopada wyszli z domów i oddali głos na kandydata Koalicji na Rzecz Zmian. W dalszym ciągu chcemy zmieniać nasze piękne miasto - stwierdził Radosław Witkowski.

Więcej na załączonym powyżej wideo (dzięki uprzejmości Zebrra.tv).

autor: dm

Wasze komentarze (78)

Broń Radom
2018-11-01 20:58:00

Cała Broń za Wojtkiem!

0
2018-10-26 08:33:00

Cały PR-owy peowski zespól BAYER NA FULL wraz z jego solistą Witkowskim , myślą że Radomianie nie są w stanie myśleć i mają krótką pamięć logicznie .Skoro oni obrali taką taktykę wyborczą , więc dużo ryzykują.Zapomnieli TEZ dewizę : kto nie ma nic prawdziwego do powiedzenia w danym temacie , ten nie obleka tego w słowa I NIE KŁAMIE.

fdvg
2018-10-25 17:04:00

Radosławie podzięujemy ci przy urnach za podwyżki wody i ciepła możesz być pewien że głos otrzyma twój konkurent

0
2018-10-25 16:13:00

Będzie rozmawiał ze wszystkimi. Z Falkiem już rozmawiał. Obiecał mu stołek wiceprezydenta. Tak to historia może zatoczyć koło.

0
2018-10-25 12:47:00

Na USTRONIU lokatorzy już mają w skrzynkach na listy radpecowskie niemałe podwyżki opłat za centralne ogrzewanie.Właśnie mają teraz szansę mieszkańcy RADOMIA ocenić ile jest warte słowo honoru dane przez Witkowskiego , że podwyżek nie będzie.Co innego zapewniał a co innego potem w rzeczywistości dzieje się.Z aktorstwa to powinien mieć ocenę dobrą.

Janusz Marcinkowski
2018-10-25 08:51:00

Dla mnie bohater. Wykończył SLD w Radomiu i nowoczesną ale prezydentem był beznadziejnym.

Paweł
2018-10-24 22:44:00

PO ramieniem PZPR. PO rozwaliło wszystkie zakłady w Radomiu. Witkowski dalej niszczy.

Q
2018-10-24 12:39:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

0
2018-10-24 09:40:00

Witkowski = brak kasy dla Radomia i awantura z Radą Miejską! Skurkiewicz = więcej kasy dla Radomia i rozwój ????

0
2018-10-24 09:29:00

Dyletanta nie trudno zapędzić w kozi róg.

Swojak
2018-10-24 09:23:00

W dzisiejszym "kontraście plus" red. Czaban po raz kolejny zapędził witkowskiego w kozi róg ... Brawo !!! ... rzeczowe pytanie i ... dziwne a nawet głupie odpowiedzi... Zachęcam do obejrzenia jeszcze niezdecydowanym wyborcom. Naprawdę warto.

@@4listopada
2018-10-24 09:07:00

I ok 66% mieszkańców było przeciw KWW Witkowskiego

Ale jaja
2018-10-24 09:04:00

PANIE WITKOWSKI Z KOLABORANTAMI , SZMALCOWNIKAMI I DEZERTERAMI TO TYLKO GESTAPO WSPÓŁPRACOWAŁO. CAŁY PIS

@4listopada
2018-10-24 08:38:00

Skoro tak liczymy, to według moich wyliczeń przeciw Witkowskiemu było w Radomiu 54,53% radomian.

0
2018-10-23 23:39:00

Trzeba wybrać prezydenta, który nie będzie musiał poddawać się długiemu leczeniu. Taka długa nieobecność była by bardzo niekorzystna dla urzędu i miasta.

21 DZIAŁEK DARKA
2018-10-23 22:23:00

Głosuje na Witkowskiego. Niech pilnuje PiSioków z Rady Miejskiej !

Ivo
2018-10-23 22:17:00

Dąbrowski milczy ,czyżby polityczne sepuku .

jj
2018-10-23 22:12:00

Skurkiewicz musi być prezydentem. To jedyny interes Radomia. Witkowski będzie grał jak mu Schetyna podyktuje a ten nieznosi Radomia.

Daro
2018-10-23 22:02:00

Gdzie czerwone świnie ,czyżby popełnili zbiorowe samobójstwo?.

4 listopada
2018-10-23 21:44:00

62,33% mieszkańców Radomia było przeciwko pisowi. Pamiętajcie o tym.

 1 2 3 >  ostatnia