Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Połowa Rady Miejskiej zmieniona. Imponujący wynik Marcina Kacy

Radom on-line / 2018-10-22 17:20:00

Dziś poznaliśmy nowych radnych Rady Miejskiej w Radomiu na lata 2018-2023. Względem obecnej rady, będziemy mieli aż 14 zmian.

Wielu z tych radnych nie zobaczymy w przyszłej kadencji

OFICJALNIE! Oto nowi radni Rady Miejskiej w Radomiu [LISTA]

Oczywiście, jeszcze może być kilka zmian, gdy np. w II turze wyborów wygra Radosław Witkowski, ale na ten moment, zmieni się połowa rady.

Radnymi pozostaną: Mirosław Rejczak, Robert Fiszer, Wioletta Kotkowska, Dariusz Wójcik, Magdalena Lasota, Marcin Kaca (znów rekordowy wynik, ponad 3600 głosów!), Kazimierz Staszewski, Teresa Skoczek, Zbigniew Neska, Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz, Marta Michalska-Wilk, Kazimierz Woźniak, Adam Bocheński oraz Wiesław Wędzonka.

Z Rady odchodzą: Andrzej Sobieraj, Andrzej Łuczycki, Roman Korczyński, Jan Pszczoła, Małgorzata Zając, Ryszard Fałek (po raz pierwszy od 1990 roku nie wybrany do Rady), Dawid Ruszczyk, Marek Szary, Leszek Pożyczka, Katarzyna Wróbel, Dariusz Chłopicki, Przemysław Sońta, Jakub Kowalski, Jerzy Pacholec.

Do Rady "wchodzą": Artur Standowicz, Jerzy Zawodnik, Robert Utkowski, Piotr Kotwicki, Ewa Czerwińska, Radosław Witkowski, Łukasz Podlewski, Katarzyna Kalinowska, Mateusz Kuźmiuk, Kinga Bogusz, Mateusz Tyczyński, Karol Gutkowicz, Marcin Majewski, Konrad Frysztak.

autor: dm

Wasze komentarze (44)

Paweł
2018-10-22 22:57:00

Wilkowa zostaje.. Porażka. Znowu będzie zadzierać nosa i nic nie robić. Do czterech dokoptuje następne cztery z rodziny.

gość
2018-10-22 22:09:00

"Dała przykład nam Warszawa jak zwyciężać mamy !" Młodzi, nie dajcie się zakrzyczeć. Głosujcie na Witkowskiego! PiSowski politruk to siara i obciach na całą Polskę !

Lola
2018-10-22 22:01:00

Radom znowu będzie pośmiewiskiem. Klubowe Mistrzostawa Świata zostaną przeniesione do Częstochowy

0
2018-10-22 21:55:00

Radomianie obudźcie się, oddanie głosu na Witkowskiego oznacza konflikt trwający przez 5 lat. Te wybory będą więc wyjątkowe. Nie mając większości Witkowski nie będzie mógł pełnić urzędu, co nie oznacza, że nie będzie pobierać wynagrodzenia i wpychać swoich kolesi.

dk
2018-10-22 20:58:00

Do rksss tak? a za co zrobi Radzio cokolwiek w mieście? Znowu stanie przed kamerami i powie, że on to chciał , ale rząd mu nie dał i się popłacze. Biedny Radzio...

Ania
2018-10-22 20:57:00

Komentarz zablokowany.

Zibi
2018-10-22 20:51:00

A gdzie banda nieogolonego komunisty?

0
2018-10-22 20:09:00

Radom to jednak Ciemnogród

Do 123
2018-10-22 19:31:00

Ciemny lud to wybiera sobie na trzecią kadencje bufetową, tylko tym razem w spodniach. Nie ważne, że przez ostatnie lata byli wyrzucani z mieszkań i rżnięci do gołego. To dopiero jest ciemnota.

Ale jaja
2018-10-22 19:16:00

To nie koniec zmian. Po wyborach na prezydenta . Nominacje i rezygnacje . Potrafią się politycy zawczasu ustawić

polo
2018-10-22 19:03:00

Komentarz zablokowany.

m
2018-10-22 19:02:00

Ja tez za Skurkiewiczem z rozsadku tak jak Logik!!!!

ataman koszowy
2018-10-22 19:02:00

mój radny Adaś. brawo!

Tylko Radom
2018-10-22 18:56:00

Tylko ameby chcące zaszkodzić miastu zagłosują na Witkowskiego. W obecnej sytuacji jedynym rozsądnym dla Radomia wyborem jest Skurkiewicz. Wygrana Witkowskiego to kolejne zmarnowane lata marazmu i politycznych przepychanek.

Olo
2018-10-22 18:49:00

Tylko Witkowski

komentator
2018-10-22 18:45:00

Skurkiewicz prezydentem Radomia a Suski prezesem PAN-u.

33
2018-10-22 18:37:00

tylko Wojtek

Radomir
2018-10-22 18:32:00

Oczywiście że oprócz pana Skurkiewicza nikt nie wchodzi w rachubę,Inna opcja to samobój dla naszego kochanego miasta Radom.To tragedia jeśli będzie inny prezydent,sam osobiście lubię Witkowskiego naprawdę rozgarnięty jest,ale ja ratuje Radom moje miasto dlatego tylko na pana Wojtka zagłosuję.

cdss
2018-10-22 18:21:00

Zawsze szkodzącą Rade wobec Prezydenta w referendum można odwołać, od was Radomianie zależy czy chcemy mieć kolesiostwo która dał nam w przeszłości PiS, pod przykrywką rządów PO-PSL, woleli żyć jak chcieli, a wszystko zganiali na innych. Wybór Skurkiewicza na 5 lat, będzie wyborem straconym.

4 listopada
2018-10-22 18:05:00

"#4 głosuje na Witkowskiego" !!

 < 1 2 3 >