Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Karol Gutkowicz i Marek Szary składają odwołanie do sądu [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-19 13:22:00

Karol Gutkowicz i Marek Szary poinformowali dziś, że odwołują się od wczorajszego postanowienia Sądu Okręgowego w Radomiu.

Chodzi o rozprawę w trybie wyborczym z pozwu, jaki Konrad Frysztak skierował przeciwko Karolowi Gutkowiczowi i Markowi Szaremu. Sąd postanowił nakazać politykom PiS sprostowanie informacji, która wybrzmiała na poniedziałkowej konferencji. Dodatkowo, Marek Szary musi przeprosić wiceprezydenta Radomia. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Dziś politycy PiS wygłosili oświadczenia i poinformowali, że składają odwołanie do Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

- Czasami warto przegrać, żeby wygrać. Uważam, że postanowienie sądu jest stronnicze, skrajnie niesprawiedliwie, sprzeczne z ustaleniami w trakcie rozprawy - powiedział Marek Szary. - Dobrze, że radomianie dowiedzieli się o tym, że rodzina pana Frysztaka pracuje w spółkach miejskich czy, że spółka MOSiR wykupiła reklamę w wydawnictwie, gdzie wiceprezesem jest żona wiceprezydenta Radomia - dodał Karol Gutkowicz.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (18)

Q
2018-10-23 12:25:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

888
2018-10-19 20:30:00

Nie dość, że kłamczuchy to jeszcze bez honoru. Okryliście się hańbą na wieki. Warto zapamiętać te dwa nazwiska, a oprócz tego oczywiście Skurkiewicza, który też okazał się kłamcą

0
2018-10-19 17:07:00

Fakty wg Szarego są prawdziwe, tylko powinien skierować je do Witkowskiego, bo Witkowski podpisywał dokumenty, które były na korzyść tych firm skoligaconych z Frysztakiem.

0
2018-10-19 17:05:00

https://echodnia.eu/radomskie/dzialacze-pis-odwoluja-sie-od-wyroku-sadu-okregowego-w-radomiu-w-sprawie-ktora-zalozyl-im-konrad-frysztak-wiceprezydent-radomia/ar/13601380 No i wiadomo o co chodzi: Frysztak ma czyste ręce, a Witkowski wszystko załatwił Frysztakowi i tym spółkom, czyli 99%, droga itp. Jest to bezczelność i cwaniactwo zarówno Witkowskiego jak i Frysztaka

ziutek
2018-10-19 15:57:00

Panowie, czeka Was Wolanowska 120. Już wkrótce. Rozliczymy Was ze wszystkich świństw i oszustw które robicie. Wybory parlamentarne już za rok

ghj
2018-10-19 15:19:00

Pan Fry.... ma ksywę PAN KARTECZKA. Wiecie dlaczego?

ghj
2018-10-19 15:19:00

Pan Fry.... ma ksywę PAN KARTECZKA. Wiecie dlaczego?

CHCIAŁBYM SI DOROBIĆ 21 DZIAŁEK
2018-10-19 15:17:00

ile macie działek? który działkowiec ma 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CHCIAŁBYM SI DOROBIĆ 21 DZIAŁEK
2018-10-19 15:16:00

ile macie działek? który działkowiec ma 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
2018-10-19 15:13:00

Brawo Panowie.

0
2018-10-19 15:07:00

Więc znowu przegracie w sądzie i będziecie musieli przepraszać

buhahah
2018-10-19 15:05:00

Szary zmień garnitur, bo aż za monitorem śmierdzi.

Ha ha
2018-10-19 13:59:00

OD TAKIEGO WUJA PRZEPROSINY NIC NIE ZNACZĄ

0
2018-10-19 13:57:00

Czyje sa te sądy wasze czy nasze?

każdy widzi co chce w tym wyroku
2018-10-19 13:39:00

Czego nie podważa pan Frysztak oglądając tą rozprawę? Nepotyzm i zatrudnienie rodziny w miejskich spółkach, Wykupowania reklam w wydawnictwie ewit gdzie pracuje jego żona przez MOSIR, Dzierżawie działki przez TS Aluminium od miasta bez przetargu, Bonifikaty 99% na wyżej opisaną dzierżawę, Zbudowaniu drogi do wyżej wymienionej firmy za ponad 900 000 zł przez Mzdik, Że przy trasie i na przebiegu s12 nagłaśnianej w tv są działki rodziny Frysztaków. Sprostowanie uległo: Bonifikata trwała 16 miesięcy a nie 24 Pod umową podpisał się Witkowski więc to on wg sądu udzielił tej bonifikaty a nie Frysztak, Oraz że spółką miejską nie można nazwać spółki działającej na terenie miasta jeżeli nie jest podmiotem gminnym. PRAWSZIWY SUKCES FRYSZTAKA NIE MAJĄCY WPŁYWU NA OBRAZ CAŁOŚCI co nawet podkreślił sąd mówiąc że legalność procesu związanego ze spółką TS Aluminium nie była rozpatrywana bo nie to było wnioskiem sprawy

l'etat c'est moi
2018-10-19 13:35:00

Pieniactwo Frysztaka wyszło z worka. Poszła skarżypyta do sądu i wyszły na jaw machlojki całej rodzinki. Za co tu przepraszać? Sam sobie winien.

l'etat c'est moi
2018-10-19 13:35:00

Pieniactwo Frysztaka wyszło z worka. Poszła skarżypyta do sądu i wyszły na jaw machlojki całej rodzinki. Za co tu przepraszać? Sam sobie winien.

Radom
2018-10-19 13:32:00

Więc znowu przegracie w sądzie i będziecie musieli przepraszać