Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Karol Gutkowicz: Chodniki w Radomiu są w opłakanym stanie [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-17 11:55:00

Kandydaci na radnych Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali dziś pomysły dot. okręgu nr 5.

- Jeśli znajdę się w nadchodzącej Radzie Miejskiej, będę poświęcał dużo uwagi chodnikom, które są w opłakanym stanie. Uważam, że trzeba tym się zająć. Ponadto chciałbym, aby radni zajęli się obniżkami cen za wodę i ścieki. Jest to możliwe przez odpowiednią politykę rachunkową spółki Wodociągi Miejskie - mówił Karol Gutkowicz (nr 1 PiS w okręgu nr 5).

Adam Bocheński (nr 2) z kolei stwierdził: - Sprawa chodników w całym Radomiu rzeczywiście jest bolączką od wielu lat. Ja natomiast chciałbym zająć się problemami dzielnic peryferyjnych naszego okręgu, m.in. Nowa Wola Gołębiowska, Gołębiów, Malenice czy Długojów.

- Najbliższe mojemu sercu są sprawy zdrowia i oświaty. Przez 29 lat wychowywałam niepełnosprawnego syna. Znam problemy osób niepełnosprawnych, ich marzenia, tęsknoty. Uważam, że wiele jest do zrobienia ws. osób niepełnosprawnych w Radomiu - dodała Joanna Kunowska (nr 7).

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (20)

zzz
2018-10-18 09:20:00

Radom bezrobocie 17,3% mozna sprawdzic w PUP i co wy na to

Q
2018-10-17 19:28:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

stan44
2018-10-17 16:29:00

Tylko mnie wybierzcie, a przyjdzie walec i wszystkie nierówności na wszystkich chodnikach w mieście wyrówna ! Chyba nie ma takiej rzeczy, której w przedwyborczej gorączce nie moglibyście nie obiecać...

Q
2018-10-17 16:14:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

Ania
2018-10-17 15:23:00

A ja stwierdzam że w mieście brak jest linii tramwajowej północ południe i proponuję ją wybudować zamiast opłacać z budżetu państwa partie polityczne jak i dawać Rydzykowi

do kolegi karola
2018-10-17 14:48:00

pewnie znowu gdzieś pożyczył pieniądze i nie ma na oddanie jak to karolek

uu
2018-10-17 14:24:00

Karol głupa z rafomian nie rob

kolega karola
2018-10-17 14:11:00

jaki wystraszony karolek chyba po wizycie kolegów w czarnych płaszczach

do Ustronia
2018-10-17 14:08:00

Przestań człowieku podawać logo Ustronie, bo ty tego osiedla nie reprezentujesz. Mieszkańcy tego osiedla mają inne poglądy niż ty.

obserwator
2018-10-17 14:02:00

z tego co widzę to w tej chwili jest program chodnikowy

partyzant
2018-10-17 14:01:00

Dlaczego, karolku nie widziałeś problemu z chodnikami w poprzednich kadencjach i w dodatku pracowałeś w mzdik?

?
2018-10-17 13:54:00

Przecież mogliście wpisać do budżetu naprawa chodników w m. Radomiu tym bardziej teraz jak macie większość

Ale jaja
2018-10-17 13:32:00

Co robili ? Kradli , kombinowali i układ korupcyjny budowali ! Jeszcze sobie w pierdlu popłaczą. A młodzi nie gdaczą, kwaczą . Taką rolę im Suski wyznaczył

Szwejk
2018-10-17 13:20:00

TO CO QRWA ROBILIŚCIE Z KOSZTOWNIAKIEM ,SUSKIM,SKURKIEWICZEM I TA CAŁĄ RADĄ PRZEZ 8 LAT BY DZIŚ NIE PSIOCZYĆ I NIE PŁAKAĆ

Ustronie do Olka
2018-10-17 12:58:00

Super, bardzo sympatyczny komentarz, takich nam w Radomiu (nie) trzeba z taką energią i zapałem.

USTRONIE
2018-10-17 12:57:00

Ja ***** ale odkrył Ameryke, co nowe wybory to mówią wszyscy a po wyborach, nawet metra nie możesz się doprosić aby zrobili. Człowieku ludzie w Radomią chcą pracy i godziwej pensji a nie chodników, chodniki to sami zrobimy!!!

Glutowski
2018-10-17 12:48:00

Jako radny w przyszłej kadencji obiecam odmalować trawniki w mieście bo są mało zielone

Ewa
2018-10-17 12:37:00

Ludzie idźcie na wybory, już cztery lata zmarnowaliśmy z witkowskim. To nie może się powtórzyć.

Bozenna
2018-10-17 12:13:00

Te chodniki to taka szpilkostrada wg. FRYNIIA I WICIA

Olek