Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Łukasz Podlewski: To co mówimy, zrealizujemy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-12 12:57:00, aktualizacja: 2018-10-12 16:29:00

Kandydaci na radnych Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali dziś pomysły dot. okręgu nr 3.

- Drużyna PiS z okręgu nr 3, to drużyna skuteczna. Nie jest tak, że my będziemy obiecywać. My to, co dziś mówimy, zrealizujemy - rozpoczął Łukasz Podlewski.

Kazimierz Staszewski podkreślił, że dzielnica Borki jest zaniedbywana przez obecne władze miasta. - Chciałbym, aby zrewitalizowany został skwer przy ul. Maratońskiej - usłyszeliśmy.

- Jednym z naszych punktów programowych jest podjęcie działań na rzecz rewitalizacji i przedłużenie Parku Południe - powiedział Marcin Kaca.

Teresa Skoczek mówiła o budowie żłobka na Południu, co pozwoli rodzicom małych dzieci szybszy powrót do pracy, zaś Robert Pluta zobowiązał się, że jeśli zostanie radnym, będzie zabiegał o to, aby wszystkie szkoły z okręgu nr 3, zostały wyposażone w laboratoria fizyczno-chemiczne.

Justyna Byzdra z kolei stwierdziła, że nad zalewem na Borkach brakuje inwestycji, nic się nie dzieję, a przecież miały być na ten cel pieniądze z programu Life.

autor: dm

Wasze komentarze (27)

mela
2018-10-14 18:59:00

A jakieś propozycje dla Koziej Góry?

radomska polityka
2018-10-13 16:18:00

Mirosław Rejczak jako jedyny w Radomiu jest radnym Radomia nieprzerwanie od 1990 r. tak więc 28 lat czyli pełne 7 kadencji jest radnym naszego miasta ! Po pełne 5 kadencji czyli 20 lat radnymi w Radomiu są : Ryszard Fałek, Wiesław Wędzonka i Kazimierz Woźniak. Cztery kadencje - 16 lat radnymi są : Zbigniew Neska,Adam Bocheński,Jan Pszczoła,Kazimierz Staszewski. Natomiast 12 lat czyli : 3 kadencje radnymi są : Robert Fiszer,Dariusz Wójcik,Jakub Kowalski,Jerzy Pacholec.

ha ha
2018-10-13 14:17:00

Falka , Staszewskiego, Rejczaków już rutyna zjada. Najwyższa pora pozbyć się tego dziadostwa i kaczora prezesa dziada

paryskaa
2018-10-13 11:09:00

Tak to prawda marcin kaca nic jako radny nie robi w mieście i ponowny jego wybór to będzie wielki błąd mieszkańców miasta.Podobno jesli wejdzie do rady za rok ma miec wysokie miejsce na liście pis do sejmu?

Ania
2018-10-13 09:53:00

Słuchaj Kojot. On nic nie robi poza własnymi intetesami. Parkingi przed blokami powinny robić spółdzielnia i wspólnoty a nie są wykonywane za nasze pieniądze. Ja mam koło siebie też do zrobienia parking może Pan Kaca załatwi i umnie

co on gada
2018-10-13 09:42:00

Atakujecie Podlewskiego bo Wam jeden z działaczy pisu w mieście rozpowiada bzdury o nim w ramach chorej walki politycznej o mandaty radnych w tym okręgu! Ludzie opamietajacie się wreszcie, zacznijcie rozliczać obecnych radnych i obecne władze miasta a nie kandydatów na radnych w mieście.

Caryca II
2018-10-13 09:12:00

Ewangelia w/g świętego Łukasza i podłość Podlewskiego. Jak mówi prawdę to po wypowiedzi powinien się cymbal przeżegnać i na kolana swołocz porąbana

slynacy z donosów na kolegów z po
2018-10-12 23:41:00

marcin nie opowiadaj bzdur o Łukaszu z PiS bo chcesz mu zaszkodzić w kampanii i zazdroscisz jedynki na liście PiSu !

o radnym KS
2018-10-12 23:39:00

Akurat radny Kazimierz Staszewski jest radnym juz 16 lat cale 4 kadencje. Zawsze miał 1 na liście był liderem list, w tych wyborach musiał oddać jedynkę innej osobie z PiS.W roku 1998 zdobył mandat z listy AWS, a w 2002 przegrał z kretesem wybory startując z listy Wspólnoty Samorządowej.Natomiast w 2006,2010 i w 2014 został radnym z listy PiS.Nie zabiera głosu na sesjach,jest czesto osobą zgłoszoną przez innych radnych do liczenia głosów.Zasłynął praca w miejskiej spółce MPK w Radomiu.

tak było w 2014
2018-10-12 23:37:00

W sierpniu 2014 roku cały Radom był w szoku jak premier Ewa Kopacz ogłosiła, że kandydatem i zarazem liderem PO w okregu nr 3 w Radomiu będzie BEZROBOTNY wtedy 25 letni absolwent prawa na KUL pan marcin kaca. Dostał 1 na liście, zrobił skromna kampanię i został radnym radomskiej PO. W trakcie kampanii bardzo mocno atakował i wręcz wyzywał polityków radomskiego pis, mówiąc o ich pracy w miejskich spółkach.W konferencji pod hala Łucznika na 1905 roku i w siedzibie PO na Zbrowskiego mówił o pracy w miejskich spółkach radnych PiS m.in Kazimierza Staszewskiego w MPK(dzis panowie sa na jednej liście w PiS) Piotra Kotwickiego w Radkomie(dzis kaca jest kierownikiem w Radkomie) Jakuba Kowalskiego w wodociągach miejskich(podobno dzis chodzi po lekcje polityki do pana Jakuba).Dodatkowo pan kaca regularnie chodził na marsze KOD-u.Był na marszu KOD w 40 lecie radomskiego czerwca 1976 r. w dniu 25 czerwca 2016 szedł spod zakładów metalowych pod pomnikiem z innymi działaczami KOD w mieście. A teraz prosze ma 3 miejsce na liscie PiS, dodatkow ma NAJDROŻSZA kampanie w okregu nr 3 ma najwiecej plakatów, ulotek, banerów i jest dosłownie w każdym widocznym punkcie okręgu. Może media spytaja pana radnego też o jego środki na kampanią w tych wyborach samorzadowych?

taka prawda
2018-10-12 23:27:00

Marcin kaca jest gwarantem i dowodem na to, żeby na listę pisu nie głosować. Koledzy z radomskiej PO powiedzieli mu, że nie dostanie dobrego miejsca na liscie PO do rady miejskiej w grudniu 2017 i od razu w grudniu 2017 roku uciekł na listę radomskiego pisu !

Maria
2018-10-12 22:47:00

Po obejrzeniu SUPERWIZJERA nie oddam nigdy w życiu na PiS głosu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lasso
2018-10-12 22:05:00

Co możecie zrobić na osiedlu Wośniki ? A nic nie zrobicie. Obiecanki cacanki, a na wosnickiej samochody pędzą, że sie przejść nie da, przystanek końcowy 8/16 strasznie zaniedbany, chodniki połamane i nic sie nie zmieni

Kojot
2018-10-12 21:52:00

Ale radny Kaca w przeciwieństwie do innych radnych przynajmniej coś robi. Sklada do Prezydenta interpelacje za interpelacją, na Borkach pod blokami pobudowano i budują parkingi. Głosuje się na ludzi, którzy chcą coś zdziałać dla tego miasta A nie na tych co chcą żeby odbębnić 5 lat za 3 tysiące m-C nic nie robiąc. Nie jestem za PiSem ale w tym przypadku pomimo że startuje Pan z list PiS jest Pan dla mnie dobrym kandydatem.

Bogdan
2018-10-12 21:38:00

Całymi rodzinami idą do wyborów. Syn Kuźmiuka, Podlewski syn siostry żony Skurkiewicz, Standowicz - wicewojewoda i jego siostra. Wszyscy chcą znów dorwać się do żłoba, a pan Pluta co ten od siedmiu boleści były dyrektor tam robi? Wybierzmy ludzi kompetentnych z każdej listy!! nie głosujmy na partie tylko na człowieka.

Ania
2018-10-12 20:21:00

Panie Kaca. Chętnie bym zagłosował na Pana ale nie lubię zdrajców a że skoczków to uwielbiam jak skacze Stoch, Żyła cz Kubacki a nie psełdo radny z partii do partii. Wsrydziłby się Pan kandydować do następnej kadencji .

?
2018-10-12 19:53:00

Panie Podlewski czyżby rodzina żony p. Skurkiewicza ??

0
2018-10-12 19:42:00

dlaczego pani radna Małgorrzata L , tłumacz ni e odprowadza podatów lokalnych za mieszkających u niej na posesji cudzoziemców ponad 60 osób, ani za śmieci ani za nieczystosci ul Pusta?

Gość
2018-10-12 19:08:00

A ja chcę Dariusza Wójcika na prezydenta. Jemu się to po prostu należy. I te 21 działek też się należy. I obok trasa S12 też się należy.

mieszczanin
2018-10-12 18:37:00

Panie Kaca jest jeszcze trochę wolnego miejsca na plakaty? Niedługo cały Radom obkleisz. Chyba bardzo Ci zależy na dostaniu się do koryta, bo uczciwej pracy to się chyba boisz.

 1 2 >