Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

''Zwyciężymy, zwyciężymy!... Radosław, Radosław!...''. Konwencja wyborcza KWW Radosława Witkowskiego [WIDEO]

Radom on-line / 2018-10-11 22:33:00

Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Radosława Witkowskiego Koalicja na Rzecz Zmian odbyła się w czwartkowy wieczór w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia".

Jako pierwsza głos zabrała była premier, Ewa Kopacz. Zebrani usłyszeli wiele komplementów tak pod adresem prezydenta Radosława Witkowskiego, jego zastępców, jak i radnych. Najmocniejszym stwierdzeniem, skierowanym do Radosława Witkowskiego, było "że Skurkiewicz mu do pięt nie dorasta".

Następnie swe wystąpienia mieli przedstawiciele koalicjantów - Katarzyna Kalinowska (Nowoczesna) i Marcin Dąbrowski (SLD). Środowisa bezpartyjne reprezentował Mateusz Wojcieszak z Sieci Obywatelskiej Watchdog. Swe plany na inwestycje i inicjatywy w poszczególnych dzielnicach i osiedlach przedstawili liderzy list wyborczych - jeszcze raz Katarzyna Kalinowska, Jerzy Zawodnik, Mateusz Tyczyński, Konrad Frysztak oraz Radosław Witkowski, który poza ubieganiem się o prezydenturę, jest też jedynką na liście w okręgu nr 2.

Przemówienia przerywały oklaski oraz okrzyki "Zwyciężymy, zwyciężymy!... Radosław, Radosław!...". Poza kontynuacjami rozpoczętych inwestycji, remontami ulic i chodników, z ciekawszych obietnic należy wymienić budowę żłobka na Południu, parkingu wielopoziomowego na Gołębiowie przy ul. Andersa, Parku na Gołębiowie II czy remont Amfiteatru.

Więcej na wideo powyżej.

autor: cir

Wasze komentarze (60)

0
2018-10-15 15:29:00

Witkowski jest kłótliwy, nie potrafi współpracować dlatego nie może zostać prezydentem bo ZNÓW pokłóci się ze wszystkimi w Radzie Miasta i Radom na tym STRACI ! Witkowski nie nadaje na prezydenta bo jest bucem, narcyzem i ignorantem!!!

ania
2018-10-15 13:15:00

No ludzie kopaczowa przecież miała wyjechać z Polski jak PIS dojdzie do władzy i co? kłamczucha.

0
2018-10-13 18:51:00

Nie chcę marszów zboczeńców w mieście, nie chcę przyjmowanych muzułmanów, nie chcę lewackiej ideologii, nie chcę Witkowskiego.

0
2018-10-13 14:54:00

A Kalinowska dzisiaj pojechała do TVN24 by pluć na Radom. W audycji Babilon Podprowadzono ciemne kobiety pod obronę lotniska w Modlinie w czym uczestniczyła Kalinowska

do kopac
2018-10-12 23:05:00

Czy wiesz Kopacz , że dopiero kiedy Witkowski startował na prezydenta Radomia dowiedziałem się, że mamy z naszego miasta takiego.posła. A wiesz dlaczego? Bo będąc posłem nic dla Radomia nie zrobił. To Witkowski nie dorównuje Skurkiewiczowi do pięt.

Gość
2018-10-12 19:14:00

A ja chcę Dariusza Wójcika na prezydenta. Jemu się to po prostu należy. I te 21 działek też się należy. I obok trasa S12 też się należy.

Towarzysz
2018-10-12 18:54:00

Partia, Gierek, Partia, Radosław, Partia, Partia, Partia...

0
2018-10-12 16:18:00

Żenujące towarzystwo wzajemnej adoracji, czas na zmianę NiepoRadka na kogoś kompetentnego

ataman
2018-10-12 15:30:00

i to obrzydliwie brzydkie z tłustymi włosami ma czelność przyjeżdżać do Radomia. co zrobiłaś lewacka mendo z tego co obiecywałaś na schodach urzędu miejskiego w 2014. centrum onkologii wybudował prywatny inwestor. centrum rehabilitacji nie powstało. dopiero głosami radnych pis znalazły się pieniądze na ten cel ale z budżetu radomia. ile obietnic było jak się okazało bez pokrycia. mówiłaś że jak wybierzecie radka to na miasto spłynie rzeka pieniędzy. i co ano twoje słowa obróciły się w gówno! ale niestety ileś radomiaków uwierzyło w twoje słowa co przełożyło sie na wynik w 2014 roku. ale drugi raz radomianie mam taka nadzieję już nie dadzą się nabrać.

ataman
2018-10-12 15:29:00

i to obrzydliwie brzydkie z tłustymi włosami ma czelność przyjeżdżać do Radomia. co zrobiłaś lewacka mendo z tego co obiecywałaś na schodach urzędu miejskiego w 2014. centrum onkologii wybudował prywatny inwestor. centrum rehabilitacji nie powstało. dopiero głosami radnych pis znalazły się pieniądze na ten cel ale z budżetu radomia. ile obietnic było jak się okazało bez pokrycia. mówiłaś że jak wybierzecie radka to na miasto spłynie rzeka pieniędzy. i co ano twoje słowa obróciły się w gówno! ale niestety ileś radomiaków uwierzyło w twoje słowa co przełożyło sie na wynik w 2014 roku. ale drugi raz radomianie mam taka nadzieję już nie dadzą się nabrać.

Klawisz
2018-10-12 14:28:00

Czekamy na was.

0
2018-10-12 14:26:00

Coś te zdjęcia mające przedstawiać tłumy kiepsko wyszły.

ha ha
2018-10-12 13:42:00

członek czyli wuj przez ch vel pisiurek

Ale jaja
2018-10-12 13:40:00

Dziadek w NKWD ojciec w UB a ss syny w narodowym PiSie i to w nie jednym życiorysie

członek
2018-10-12 13:22:00

dziadek w SB, ojciec w ORMO a ja jestem za platformą.

Ha ha
2018-10-12 13:08:00

Nie ma co i nie ma za co. Był czas to można było cały pis pogrzebać. A dziś tylko udry na udry z pisowską hołotą. Wystarczy że stracą poparcie tego prawdziwego Kościoła Katolickiego.

Szwejk
2018-10-12 13:04:00

JEDNĄ TRAGEDIE NARODOWĄ JUŻ NAM PiS ZAFUNDOWAŁ W SMOLEŃSKU. DO TEJ PORY KATA BRATA NIE OSĄDZILI. JAROSŁAW , JAROSŁAW,JAROSŁAW. KURDUPEL JAK GOMUŁKA A MOŻE JESZCZE GORZEJ

0
2018-10-12 12:42:00

Ta ekipa która nie zrealizowała żadnej większej inwestycji w 4 lata. Która pozyskała kompromitująca miasto kwotę środków europejskich z RPO WM ponad dwukrotnie mniejszą od np. Płocka. Witkowski stracił większość w Radzie Miejskiej przez swoją nieudolność i możliwość kompromisu. Prezydent, który na koniec swojej kadencji wstydzi się swojej partii i udaje komitet obywatelski ???? Człowiek, który szukając dodatkowej pracy naruszył prawo wyrokiem WSA, czyli ustawę antykorupcyjną. Nawet tu jest nieskuteczny. Teraz oczekuje w Radomiu zmian. ??!! Tu się z hasłem pana prezydenta zgadzam. Szkoda zwyczajnie miasta i mieszkańców. Czas na zmianę prezydenta!!!

@POlak
2018-10-12 11:35:00

I dlatego nie zagłosuję na PiS.

POlak
2018-10-12 11:34:00

Za rządów PO w Radomiu powstało Radomskie Centrum Innowacji i Technologi z centrum druku 3d jedno z najnowocześniejszych w europie. Po przejęciu przez PiS władzy nowy PiSowy zarząd doprowadził firmę do stanu bezużyteczności. RCIT podzielił los taki jak stadniny koni arabskich i wiele innych. To jest wkład PiSu w rozwój Radomia.

 1 2 3 >