Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Katarzyna Kalinowska: Praca w samorządzie to determinacja i zobowiązanie do rozwiązywania ludzkich problemów [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-11 13:33:00

Kandydaci na radnych z KWW Radosława Witkowskiego zaprezentowali dziś swoje pomysły na zmiany w okręgu nr 3.

Kandydaci na radnych z KWW Radosława Witkowskiego z okręgu nr 3: 1. Katarzyna Kalinowska, 2. Zbigniew Neska, 3. Jakub Łuczycki, 4. Agnieszka Prokopczyk-Tulik, 5. Anetta Malmon-Tomczyk, 6. Lech Barszcz, 7. Marcin Kaca, 8. Marcin Dąbrowski.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

Polub nasz fanpage -> TUTAJ.

autor: dm

Wasze komentarze (25)

TV
2018-10-13 15:02:00

A Kalinowska dzisiaj pojechała do TVN24 by pluć na Radom. W audycji Babilon Podprowadzono ciemne kobiety pod obronę lotniska w Modlinie w czym uczestniczyła Kalinowska

po
2018-10-12 09:01:00

ale ta kobita bredzi, ale ma parcie do koryta

Radomianka
2018-10-12 08:56:00

Radnego neskę znamy, a kim jest i skąd jest kalinowska?

Mieszkanka
2018-10-12 08:43:00

Pani Kalinowska przyszła na konferencję nieprzygotowana. Po pierwsze kilka razy powtarzała o instalacji gazowej a przecież ona już jest! O finansach nie wie nic. Wyrosła jak Filip z konopi na czas wyborów. Pokazać się i nic konkretnego nie powiedzieć. Nie jest stąd i nic nie wie na temat lokalnych problemów. Za to Neska z tego co wiem , już od dawna biega i zabiega żeby zrobiono mu ulice. A przecież mu zależy bo sam na niej mieszka. Niestety nie jest to proste i sam głową muru nie przebije. Ale są już konkrety także może warto dać mu szansę poprowadzić sprawę do końca?

do icecream
2018-10-12 08:03:00

znowu "podobno"... Jak wiesz do napisz komu co robiła.

icecream
2018-10-12 07:29:00

Ciekawe co zrobiła Witkowskiemu, że dał jej jedynkę :) podobno jest całkiem dobra w tym ;) tylko współczuć mężowi, nie dość że bazyla ma to jeszcze ......

Q
2018-10-11 23:22:00

Ma ktoś namiar na darmowego psychiatrę? Pilnie mi potrzebny

Q
2018-10-11 22:55:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

Kobieta
2018-10-11 19:38:00

Ja błagam Pani Katarzyno niech Pani już się nie pokazuje. Chodziłam z Panią do szkoły i jest gorzej niż było wtedy. Proszę spojrzeć w lustro i przypomnieć sobie 6, 7, 8 klasę i koleżanki- My pamiętamy!!!

Radomianka
2018-10-11 19:01:00

Czas na kobiety w samorządzie, popieram Panią Katarzynę.

Paweł
2018-10-11 18:56:00

Baba ma parcie na koryto,kasę i szkło. A takiego wała !

żarciki
2018-10-11 18:31:00

Smutni ludzie, chodzi im wyłącznie o stołek i szmal, dokładnie tak samo jak pisiorom. Kalinowska sama bo wszyscy odeszli, więc weszła w tyłek pijakowi Witkowskiemu, żeby dostać jedynkę. Jeszcze ta ruda baba, masakra jakaś. Niestety nasze miasto nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy. Banda złodziei i nieudaczników.

Tadek
2018-10-11 18:25:00

Jakie doświadczenie ma Pani Kalinowska w samorządzie? Może gdzieś zasłyszała.

Ula
2018-10-11 18:24:00

Pani Kalinowska to taka radomska Kluzik Rostkowska

0
2018-10-11 18:19:00

Kto to są ci ludzie?

ale jajca
2018-10-11 18:07:00

HEHE niezła jest - moim zobowiązaniem jest to co już jest zapisane w budżecie i zlecone w przetargu. To się napracowała i nazałatwiała hehehehehehe. A moim zobowiązaniem dla mieszkańców jest toże 21 będą wybory i zostaną wybrane nowe władze ;)

Kalikst
2018-10-11 17:18:00

Pani Kalinowska bardzo ładnie deklamowała. A Pan Neska może flegmatycznie ale konkretnie o inwestycji. Bez obaw remont zaplanowano wcześniej a wynik wyborów nic nie zmieni. Inny wierszyk wyborczy poproszę.

j
2018-10-11 17:17:00

Radny Neska Zbyniu niemowo dlaczego przez cztery lata nie została dokończona ul. KIERZKOWSKA?

ataman
2018-10-11 17:03:00

zbyszku i ty stoisz obok tego wykolejonego lewactwa. chłopie czy żądza władzy przesłoniła ci wszystko...?

po
2018-10-11 15:55:00

a czy do tej pani juz doszło ze za wzrostem cen za ciepło i prąd nie stoi cena wegla tylko cena uprawnien co2,?

 1 2 >