Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Bartosz Bednarczyk: Przez ten czas, gdy zajmuje się różnymi akcjami charytatywnymi, poznałem potrzeby miasta [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-10 10:00:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w środę Bartosz Bednarczyk, kandydat PSL do Rady Miejskiej w Radomiu.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 18 min. 50 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (8)

Jan
2018-10-11 08:14:00

Radom potrzebuje rozwoju, co nie jest możliwe bez pomocy rządu. Będziemy więc wybierać między rozwojem a stagnacją. Licząc od roku 1990 nigdy nie było określonych kryteriów dystrybucji rządowych pieniędzy. Rząd pomaga miastom, którym chce pomóc. Lokuje instytucje gdzie chce ulokować. Nie oszukujmy się, że audyt zdecydował o lokalizacji w Radomiu CPD Ministerstwa Finansów. Powstało ono staraniem śp. Tadeusza Wydry, który wówczas był dyrektorem generalnym ministerstwa. Tak więc nie da się jednocześnie kopać z rządem i rozwijać miasta. O tym powinni pamiętać radomianie przy urnach wyborczych.

Szwejk
2018-10-10 18:38:00

Jak już nie skażony to pisiory i tak pomyje wylewają

Józef
2018-10-10 17:13:00

PSL? Co wy jeszcze tu robicie? Szukacie zrytych beretów do manipulowania? A kysz PSL-u raz na zawsze.

Miś
2018-10-10 16:10:00

"yyyy...yyyy...yyyy....yyy..." tego się nie da słuchać

Ulotnik
2018-10-10 13:19:00

Ja chodząc i grzebiąc wieczorami w śmietnikach poznałem te potrzeby mieszkańców jeszcze bardziej. Głosujcie na mnie.

USTRONIE
2018-10-10 12:33:00

Człowieku, przestań ***** kocopoły, lpowiedz co zrobiłeś a nie bedziesz gadał i gadał, nikt z nas nie ma tyle czasu aby słuchac Twoich smetnych opowieści. Nic żeś Pan nie zrobił. dlaczego takie grzyby wychodzą przed wyborami a 4 lata to ich niegdzie nie ma....jak Pan Szprendałowicz który wczoraj pod Biedronką na Gołębiowie, ulotki wręczał ludzią heheh Pozdrawiam

ziew
2018-10-10 12:12:00

Prawie zasnąłem

0
2018-10-10 11:39:00

Czy w 200 000tys mieście nie ma osoby by głośno powiedzieć , że Witkowski to jest ignorant a jego kadencja to zwykła ściema?