Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl z Rafałem Czajkowskim [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-09 15:01:00, aktualizacja: 2018-10-09 15:51:00

"Dużo kwestii w mieście jest nastawione na PR, a tu jest potrzebny gospodarz [...] Wzywam prezydenta na debatę. Porozmawiajmy twarzą w twarz, jak jest" - powiedział Rafał Czajkowski, kandydat na prezydenta Radomia, w programie Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl, prowadzonej przez redaktora Marcina Gencę z "Echa Dnia".

autor: dm

Wasze komentarze (20)

Rdm
2018-10-12 08:53:00

Czajkowski to czarny koń tych wyborów. Mam nadzieje ze wygra.

0
2018-10-11 17:43:00

A jak tam audyt ryczałtu na telefon Witkowskiego? Prezydent w ramach audytu pokazał faktury. Program 500 plus po Radomsku! Jeżeli nie ma faktur na abonament w tej wysokości, to czy odda przywłaszczone pieniądze?

Historyk
2018-10-11 14:57:00

W jakich partiach wcześniej był Czajkowski. Pamiętam że startował z PSLu za PiSu został sekretarzem i był nim za PO.

0
2018-10-11 13:14:00

Panie Czajkowski szacun w 100% ! idę o 500 zł że Witkowski nie podejmie rękawic i za wszelką cenę razem z Końradem coś wymyślą żeby taka debata się nie odbyła. To znaczy Witkowski vs Czajkowski. Daje 5 stów że Witek spęka!

NiepoRadek
2018-10-11 13:11:00

Witkowski swoim postępowaniem organizowaniem wirtualnych imprez w niewybudowanej hali nie dość, że sam jest śmieszny to jeszcze ośmiesza miasto! PRZYPOMINAM: Witkowski z kopacz głosowali w Sejmie PRZECIW BUDOWIE HALI W RADOMIU !!!

Taka prawda
2018-10-11 13:10:00

Witkowski jest kłótliwy dlatego nie może zostać prezydentem bo ZNÓW pokłóci się ze wszystkimi w radzie i Radom na tym STRACI ! Witkowski nie nadaje na prezydenta bo jest bucem, narcyzem i ignorantem!!!

Lovelas
2018-10-11 13:01:00

Fachowiec z PGZ z pensją o której może przeciętny zjadacz chleba pomarzyć. Nurtuje mnie pytanie czy p. Czajkowski kampanie prowadzi w godzinach pracy czy po?? Pytam bo w mediach widuję go w godzinach kiedy wszyscy pracują.

0
2018-10-11 10:06:00

Minister przedsiębiorczości i technologii: Rząd PiS przeznaczy 80 mln zł na nowy biurowiec w Radomiu. Jest wsparcie są pieniądze nie ma wsparcia nie ma pieniędzy. Banalnie proste. Tak jak to. Jest Struzik nie ma pieniędzy nie ma Struzika sa pieniądze. No i jeszcze to. Jest PO jest Struzik, nie ma PO nie ma Struzika.

0
2018-10-11 07:11:00

Radom potrzebuje rozwoju, co nie jest możliwe bez pomocy rządu. Będziemy więc wybierać między rozwojem a stagnacją. Licząc od roku 1990 nigdy nie było określonych kryteriów dystrybucji rządowych pieniędzy. Rząd pomaga miastom, którym chce pomóc. Lokuje instytucje gdzie chce ulokować. Nie oszukujmy się, że audyt zdecydował o lokalizacji w Radomiu CPD Ministerstwa Finansów. Powstało ono staraniem śp. Tadeusza Wydry, który wówczas był dyrektorem generalnym ministerstwa. Tak więc nie da się jednocześnie kopać z rządem i rozwijać miasta. O tym powinni pamiętać radomianie przy urnach wyborczych.

Q
2018-10-10 16:58:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

max
2018-10-10 07:45:00

Czy w 200 000tys mieście nie ma osoby by głośno powiedzieć , że Witkowski to jest ignorant a jego kadencja to zwykła ściema?

do O
2018-10-09 21:37:00

nie porównuj tego człowieka do ś.p. T. Wydry. Pan Tadeusz był człowiekiem z klasą, czego brakuje temu panu

sdf
2018-10-09 19:12:00

Niech go chociaż Witkowski ponownie zatrudni w UM po wygranych wyborach bo widać, że zna się na rzeczy.

0
2018-10-09 18:15:00

Czajkowski dla mnie to odpowiednik śp. Tadeusza Wydry, któremu zawdzięczamy Centrum Informatyki Resortu Finansów. Obaj urzędnicy dużego formatu.

0
2018-10-09 18:14:00

Czajkowski to wartościowy człowiek. Popierajmy go.

Piotr
2018-10-09 17:30:00

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Takiego człowieka potrzebuje Radom, a nie cyrkowca z wyobraźnią małego dziecka!

Daniel
2018-10-09 15:26:00

Jedyna warta wysłuchania rozmowa dziś w naszych mediach. Dobrze choć raz na jakiś czas poczuć że się niepotrzebnie czasu nie zmarnowało

a w życiu
2018-10-09 15:22:00

Oczywiście że nie podejmie wyzwania - bo merytorycznie by musiał coś wiedzieć i mówić a nie pustymi sloganami jak teraz na swoich konferencjach

brawo
2018-10-09 15:19:00

Brawo Rafał

Łukasz
2018-10-09 15:09:00

Bardzo mocne słowa. Ale dobrze człowiek wie co mówi. Ciekawe co na to prezydent. Jeśli naprawdę ma pomysł na miasto i nie ma sobie nic do zarzucenia powinien podjąć wyzwanie. Jeśli tego nie zrobi to znaczy, że jest słabym prezydentem.