Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl z Arturem Standowiczem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-08 16:33:00, aktualizacja: 2018-10-08 16:35:00

"Panowie się znają - prezydent Witkowski i redaktor Kittel. Cały ten materiał został przygotowany na potrzeby kampanii, brudnej kampanii. Dodatkowo materiał ten nie przysporzy splendoru dla Radomia" - powiedział Artur Standowicz, kandydat na radnego, wicewojewoda mazowiecki, w programie Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl, prowadzonej przez redaktora Marcina Gencę z "Echa Dnia".

autor: cir

Wasze komentarze (29)

Q
2018-10-08 20:21:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

re
2018-10-08 19:38:00

Ile masz działek????

Tomek
2018-10-08 18:53:00

Do socjolog. Widać że to Pana IQ jest poniżej 100 bo ogląda Pan tylko słuszna telewizję tvp pis. Tacy ludzie jak Pan powinni się spakować i wyjechać na Białoruś i może zabierze Pan ze sobą sekte pisowska. Cały normalny naród będzie Panu wdzieczny

Marta
2018-10-08 18:52:00

Panie Standowicz czy Wy myślicie, że macie przed sobą głupców? Proszę mi wskazać normalnego obywatela, którego stać na zakup 21 działek. Nawet niechby były one na kredyt. Kredyt trzeba spłacać, a na to nie stać szarego człowieka. To musi być przekręt. Nie ma innej możliwości.

Socjolog
2018-10-08 17:48:00

Błąd niewybaczalny, jaki zrobił pis po dojściu do władzy, to że nie zrobił porządku z mediami. Pozostawienie ich w rękach obcego kapitału to strzał w kolano. Oczywiście nikt myślący nie wierzy w to co serwuje tvn czy wyborcza, ale przecież nie z samych myślących społeczeństwo się składa.

0
2018-10-08 17:41:00

Pora by PiS zaczął za.........ć za miskę ryżu....

0
2018-10-08 17:34:00

Celebrytka fejsbukowy.... W czasie godzin pracy siedzi na fejsie łamiąc kodeks pracy....

Super optyk
2018-10-08 17:07:00

Panie Standowicz nie ośmieszaj się pan bo brudną kampanię to wy prowadzicie.

Asus
2018-10-08 17:00:00

Wielki wstyd dla miasta p.Standowicz to korupcyjny Układ radomski !!!

 < 1 2