Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl z Arturem Standowiczem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-08 16:33:00, aktualizacja: 2018-10-08 16:35:00

"Panowie się znają - prezydent Witkowski i redaktor Kittel. Cały ten materiał został przygotowany na potrzeby kampanii, brudnej kampanii. Dodatkowo materiał ten nie przysporzy splendoru dla Radomia" - powiedział Artur Standowicz, kandydat na radnego, wicewojewoda mazowiecki, w programie Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl, prowadzonej przez redaktora Marcina Gencę z "Echa Dnia".

autor: cir

Wasze komentarze (29)

@ d
2018-10-11 12:54:00

Wójcik z PiS siedzi na działce, ale nie wiem na której bo ma ich dużo.

NIE PIS
2018-10-11 12:52:00

NIE ZAGŁOSUJĘ NA PIS NIGDY WIĘCEJ

0
2018-10-11 07:29:00

Radom potrzebuje rozwoju, co nie jest możliwe bez pomocy rządu. Będziemy więc wybierać między rozwojem a stagnacją. Licząc od roku 1990 nigdy nie było określonych kryteriów dystrybucji rządowych pieniędzy. Rząd pomaga miastom, którym chce pomóc. Lokuje instytucje gdzie chce ulokować. Nie oszukujmy się, że audyt zdecydował o lokalizacji w Radomiu CPD Ministerstwa Finansów. Powstało ono staraniem śp. Tadeusza Wydry, który wówczas był dyrektorem generalnym ministerstwa. Tak więc nie da się jednocześnie kopać z rządem i rozwijać miasta. O tym powinni pamiętać radomianie przy urnach wyborczych.

Redaktor
2018-10-10 17:12:00

Warto uważnie posłuchać co mówi wicewojewoda od 10 minuty 12 sekundy ajuż prawdziwy hit zaczyna się po 12 minucie.

Q
2018-10-10 16:55:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

d
2018-10-10 12:40:00

A gdzie schowaliście Wójcika ?

nataliaschmidt
2018-10-10 11:26:00

brudna kampania ?! Brudy to tu wyszły gamonie, a wy tradycyjnie oby tylko zamieść pod dywan. Czekam na pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy.

petarda
2018-10-10 11:21:00

Łapię się za głowę jak słucham tej wypowiedzi. PIS wynocha z Radomia

pantera
2018-10-10 11:20:00

PIS nabruździł, a PO i dziennikarz obrywa to jakaś MASAKRA

nataliaschmidt
2018-10-10 11:19:00

Tu chodzi o fakty, a nie kto i dlaczego zrobił ten reportaż ?!.. FAKT JEST TAKI, ŻE PIS TO BANDA ŁOBUZÓW !!!! i potwierdzają to dokumenty przedstawione w tym reportażu.

999
2018-10-10 11:17:00

Nikt pisu nie wpuści do Radomia, Radomianie to mądrzy ludzie, po co nam to co PIS robi z Polską ? knucie, szczucie, łamanie prawa, konstytucji, powolne wyprowadzanie nas z UE, oby Witkowski wygrał w I turze to będzie trochę spokoju

Działkowiec radomski
2018-10-09 12:37:00

A pan Standowicz jest za którym przebiegiem S 12, czy tym koło działek? A czy widzi Pan coś niestosownego w zarabianiu polityków PiS na działkach?

alek
2018-10-09 10:58:00

Witkowskiego ekipa która nie zrealizowała żadnej większej inwestycji w 4 lata. Która ?pozyskała? kompromitująca miasto kwotę środków europejskich z RPO WM ponad dwukrotnie mniejszą od np. Płocka. Witkowski stracił większość w Radzie Miejskiej przez swoją nieudolność i możliwość kompromisu. Prezydent, który na koniec swojej kadencji wstydzi się swojej partii i udaje komitet obywatelski ???? Człowiek, który szukając dodatkowej pracy naruszył prawo wyrokiem WSA, czyli ustawę antykorupcyjną. Nawet tu jest nieskuteczny. Teraz oczekuje w Radomiu zmian. ???? Tu się z hasłem pana prezydenta zgadzam. Szkoda zwyczajnie miasta i mieszkańców. Czas na zmianę prezydenta! ????

tur
2018-10-09 10:55:00

Witkowski miał cztery lata na to, by pokazać, co potrafi w zakresie ściągania inwestorów. Za kwiecisty bajer tuż przed wyborami dziękujemy. Radomianie to nie durnie, jeżdżą po Polsce i doskonale wiedzą co dzieje się w innych miastach a co w Radomiu.

do Marty nierozgarniętej
2018-10-09 10:35:00

Do Marta. gdzie ty żyjesz, jaka masz wiedzę, czy myślisz logicznie. Kupił 4 działki za 100000zł wziął kredyt dołożył swoja gotówkę no i kupił jeszcze nie sam. A ty jesteś albo debilką albo świadomie myślisz, że ludzie są tak ociemniali umysłowo jak wyborcy PO

nie mamy szczęści
2018-10-09 10:15:00

do dyrektorów gabinetu prezydenta - kogo oni (prezydenci) sobie dobierają? Buta, pycha....

Gość
2018-10-09 06:51:00

Panie Standowicz. Zrobiliście w ch...a radomian po raz kolejny. NIKT o zdrowych zmysłach już nie zagłosuje na Wójcika, Szarego, na Pana, na Kosztownego. Wasz czas już minął. Nażarliście się dosyć i won od koryta !

Szwagier
2018-10-08 23:15:00

Szwagier jak skończysz to zadzwoń bo robimy spotkanie działkowców z drogowcami.

Działkowiec
2018-10-08 22:31:00

Panie Standowicz a pan ile ma działek ???

Tomek
2018-10-08 21:11:00

Kosztowniak oddaj pieniądze za lotnisko

 1 2 >