Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Burza mózgów z Robertem Biedroniem

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-08 08:37:00

Robert Biedroń spotka się z radomianami, by wspólnie z nimi zbudować program swojego nowego ruchu społeczno-politycznego. Partnerem spotkania, które odbędzie się 26 października o godz. 17:30, jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu (ul. Traugutta 61a).

Foto: Igor Nizio

Robert Biedroń start nowego ugrupowania ogłosił kilka tygodni temu. Od tamtej pory w ramach Burzy Mózgów jeździ po kraju i zbiera postulaty do programu, który jak zapowiada, przedstawi już w lutym na Kongresie Programowym.

Jak mówi nam Patryk Fajdek, najważniejszy współpracownik Biedronia w Radomiu, przewodniczący Stowarzyszenia Łączy nas Radom, „Robert Biedroń doskonale zdaje sobie sprawę, że politycy nie mają monopolu na wiedzę, ma ją społeczeństwo. I to z nimi, a nie za zamkniętymi drzwiami gabinetów, należy tworzyć programy wyborcze. Stąd pomysł spotkań w 40 miejscowościach. Chcemy wsłuchać się w oczekiwania Polek i Polaków, i wspólnie z nimi stworzyć program nowego ruchu.”

Wydarzenie na Facebooku - tutaj.

autor: dm

Wasze komentarze (14)

Qwa
2018-10-10 11:29:00

Fajdek najważniejszy współpracownik...pozna swój swego. A zresztą dopiero co współpracownik Pawła Rabieja z nowoczesnej. Do uczciwej pracy, a nie się do polityki się pchać, bez zasad i kręgosłupa moralnego.

Tadek
2018-10-09 07:46:00

Do programu: Dwie kadencje na wszystkich szczeblach i do roboty. Polityka nie powinna być sposobem na życie.

Zola
2018-10-08 15:06:00

Super !! Już nie mogę się doczekać

Adam
2018-10-08 13:09:00

Super, że odwiedzi także Radom. Będę na pewno!

Prosty czlowiek
2018-10-08 12:50:00

A mnie nie przeszkadza w nim absolutnie nic. Jeśli chce rozmawiać z ludźmi to przyjdę i będę rozmawiać. Przestańcie marudzić tylko idziecie i sami się porzekonajcie

Leszek
2018-10-08 12:48:00

Chętnie się przejdę zobaczyć p. Biedronia. Moze czas na coś nowego...

Don Juan de Marco
2018-10-08 12:46:00

Super wiadomość. Będę na pewno na spotkaniu!!!

Janka
2018-10-08 12:43:00

Byłam w tym roku w Ustce na wakacjach, odwiedziłam też Slupsk. Wspaniałe piękne miasto prawdziwie europejskie. Chciałabym, aby Radom też taki był, dlatego przyjdę na spotkanie z Panem Prezydentem Biedroniem.

Paweł
2018-10-08 11:05:00

Właśnie wczoraj rozmawiałem z ludżmi ze Słupska. Mają dość tego Biedronia. Jeździ i szuka jeleni.

Anna
2018-10-08 09:20:00

Tylko Biedroń może odmienić obliczę tej ziemi!

Lalek
2018-10-08 09:08:00

Ten Biedroń to był u Palikota razem z Grodzką. Dlaczego teraz jeździ sam?

Radomianka
2018-10-08 08:49:00

Bardzo się cieszę na to spotkanie, bo osobiście mam dość głosowania na mniejsze zło. Potrzeba a jest alternatywa, a poza Biedroniem nikt nie próbuje wyrwać kraju z klinczu jaki nam funduje szkodliwa wojenka PoPisu

Fan Biedronia
2018-10-08 08:48:00

Widziałem już na facebooku, będę!

qqq
2018-10-08 08:44:00

Darujcie sobie już. Był już Palikot, i to samo napiszę za chwile, był sobie Biedroń.