Uniwersytet wreszcie wygrał

cir 2018-10-06 21:18:00

KS Uniwersytet Radom pokonał w 3. kolejce I ligi piłkarzy ręcznych SPR ROKiS Radzymin. To pierwsze zwycięstwo radomian w tym sezonie.

Po dwóch, zgoła odmiennych meczach radomscy szczypiorniści wreszcie zdobyli komplet punktów. W zwycięstwo 28:24 nad Radzyminem musieli włożyć wszystkie swe umiejętności i nie przyszło ono łatwo. Do przerwy Uniwersytet minimalnie przegrywał. W drugiej połowie podopieczni Mariusza Greli narzucili swoje warunki gry i wygrali różnica czterech goli.

O ten wyjazdowy sukces był dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami. Najbliższy Uniwersytet zagra we własnej hali z MKS Padwa Zamość, w sobotę 13 października o godz. 15.00.

SPR ROKiS Radzymin - KS Uniwersytet Radom 24:28 (15:14)

Uniwersytet: Socha, Wąsik, Wołowiec, Gruszczyński, Maszczyński, Sulima, Markowski, Pawelec, Joof, Kubajka, Kowalczyk, Kiraga, Banaczek, Hernik.