Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Odprysk ''układu radomskiego''. Będzie kolejna rozprawa w trybie wyborczym?

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-06 06:03:00

Szef klubu radnych PiS, Marek Szary skomentował doniesienia o tzw. układzie radomskim. Nie wyklucza, że sprawa może trafić przed sąd w trybie wyborczym.

Marek Szary

Marek Szary uważa, że reportaż zaprezentowany w TVN, to próba zdyskredytowania polityków Prawa i Sprawiedliwości. - W materiale TVN nie zaprezentowano żadnych działań polityków PiS niezgodnych z prawem. Nie ma tam żadnego dowodu, co więcej, są same insynuacje - stwierdził radny.

Jego zdaniem podczas konferencji Bezpartyjnych Radomian, którzy złożyli do prokuratury zapytanie, czy zajmie się sprawą "układu radomskiego", Robert Dębicki "posunął się do wyjątkowej manipulacji". - stwierdził że w tekście, była mowa o korupcji członka Rady Miejskiej, a tam jedynie było o Dariuszu Wójciku, więc, sugerował, że to była korupcja Dariusza Wójcika. Skierowałem do Dariusza Wójcika wniosek o to, żeby rozeznał, czy można to zaskarżyć w trybie wyborczym.

Przewodniczący Rady Miejskiej, Dariusz Wójcik nie wykluczył takiego rozwiązania. Powiedział o tym po piątkowej nadzwyczajnej sesji, w rozmowie z radnym Kazimierzem Woźniakiem, przedstawicielem Bezpartyjnych Radomian.

autor: cir

Wasze komentarze (20)

posiadacz działki przy S12
2018-10-09 06:40:00

Hej, Pisiory, jak tam samopoczucie po Superwizjerze ? Naprawdę wierzycie w to, że radomianie dadzą się kolejny raz w ch...a zrobić i na was zagłosują ?

Q
2018-10-08 20:23:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

wiocha
2018-10-08 10:24:00

Niech mi ktoś powie że Partia Oszustów nie trzyma z bandytami którzy teraz nazywają siebie biznesmenami. Na jednej ze stacji mycia samochodów plakaty i banery tylko złodziei z Partii Oszustów. Kim jest właściciel każdy wie a tym bardziej kim był jego ojciec.

Rodzina
2018-10-08 08:56:00

Marek zapytaj siostry Kosztowniaka z PISu może ci wytłumaczy.

Działkowiec
2018-10-08 08:54:00

Panie Szary niech Pan obejrzy jeszcze raz nie w TVP tylko w TVN, nie wiem czy pomoże, bo pana przypadek jest osobliwy, ale niech Pan spróbuje. Politycy PiSu sami się zdyskredytowali swoimi działaniami.

0
2018-10-07 11:50:00

Kto poważny bierze na poważnie to, co mówią w antypolskiej stacji telewizyjnej, w która powstała aby ubeckie dzieci miały możliwość kontunuować dzieło rodziców i przy okazji zarabiać dużą kasę.

basaza
2018-10-07 06:54:00

Chrzciciel wódy to stary oszust. Takich powinno wsadzać się do więzienia a nie otwierać drogę do samorządu. Posłuszny sługów głównego złodzieja Radomia.

Kopaczdziwka
2018-10-07 00:28:00

Komentarz zablokowany.

tonio
2018-10-06 20:44:00

Jak to jest, że nie wywalili jeszcze pana Dębickiego z mosiru?

Daniel
2018-10-06 17:17:00

Kochany panie Szary kup pan sobie garnitur a nie te zielone wdzianko zielonych księży nagrody już wpłynęły za sprzedaż drzewa czy jeszcze

Super optyk
2018-10-06 14:16:00

Przewodniczący RM Wójcik myślał ,że zostanie gwiazdą telewizyjną a teraz Szary mówi ,że jest pokrzywdzony!!!No chyba ,że gaży nie dostał .

Asus
2018-10-06 14:08:00

Panie Szary nie ośmieszaj się pan więcej! !!!Za chamstwo i obrażanie ludzi powinien pan razem z Wojcikiem odejść z rady miejskiej.

Witek
2018-10-06 12:49:00

Ale o co chodzi Wojcik zanim ,został radnym ,był dziadem ,pare kadencji i 20 działek ,cały Pis można można.

Zenon
2018-10-06 10:46:00

Pantera... Ucieli emeryturkę? Nie skomlej.

pantera
2018-10-06 09:58:00

Ten reportaz pokazal prawde o bandzie PIS ! Czego wy chcecie w sadzie dochodzic ? ŁOBUZY !

nataliaschmidt
2018-10-06 09:55:00

To jakis zart ! Nie przestepstwo ?! Wykorzystywal swoje stanowisko do pozyskiwania dzialek, ktore w przyszłosci przyniosa mu zysk. Ile dzialek jawnie na niego, a ile na słupów ?

ha ha
2018-10-06 09:49:00

Będziesz się cieszył jak Ci Onet opublikuje Twoje niedokończone rozmowy z knajpki Lasów na pięterku.

Szwejk
2018-10-06 09:25:00

MUSI PISiurek. SAMA GĘBA TO JUŻ 10 LAT BEZ WYROKU. STANOWISKO CARYCY POPIERA BO I DOŁY PARTYJNE MUSZA MÓWIĆ JEDNYM GŁOSEM. I TEN JUŻ Z MORAWIECKIM SPADA ZE SCHODÓW. SCHODÓW DO NIEBA NIE BĘDZIE. BREDZI BO SIĘ OSTATNIO OCHLAŁ W SKARZYSKU ŻE GO DO SAMOCHODU MUSIELI Z PLEBANI PROWADZIĆ

komentarz
2018-10-06 08:09:00

i przede wszystkim zdejmij to ohydne wdzianko. Wyglądasz jak shrek.

kapi
2018-10-06 07:45:00