Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Karol Gutkowicz: Wolę spotykać się z mieszkańcami niż marnować czas na debaty z wiceprezydentem Frysztakiem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-05 09:22:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Karol Gutkowicz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na radnego Rady Miejskiej w Radomiu.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 19 min. 55 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (30)

Q
2018-10-08 20:26:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

fde
2018-10-08 14:21:00

kto to jest ?

Filip
2018-10-05 21:10:00

Karol masz rację. Ja wolałbym rozmawiać ze ścianą niż z Frysztakiem. Przynajmniej ta jest na swój sposób inteligentna.

Piotr z komunikacji
2018-10-05 14:51:00

Młody nie bój się i walcz o dobro mieszkańców. Będą atakować Ciebie i rodzinę za to , że jako jedyny mówisz prawdę.

0
2018-10-05 13:49:00

Witkowski nie nadaje na prezydenta bo jest bucem, narcyzem i ignorantem Witkowski jest kłótliwy dlatego nie może zostać prezydentem bo ZNÓW pokłóci się ze wszystkimi w radzie i Radom na tym STRACI !

Stresik
2018-10-05 13:08:00

Widać że się zestresował chłopaczek troszkę bardzo. Proszę się nie przejmować z każdym kolejnym wywiadem będzie coraz lepiej

Gdzie dociekliwość
2018-10-05 13:05:00

W tym mieście nie ma prawdziwych dziennikarzy - żaden nie umie zadawać niewygodnych pytań, żaden nie jest dociekliwy i nie pyta o masę rzeczy gdzie w komentarzach mają czarne na białym te które są niewygodne - nie zainteresują się, nie sprawdzą a większość wywiadów to mogło by nawet dziennikarza nie być bo to czysta propaganda osoby która mówi. Tylko Czaban raz na jakiś czas potrafi to zrobić - ale zbyt rzadko

misika
2018-10-05 12:51:00

żadnego je.go dziennikarza nie interesuje łapownictwo korupcja i nepotyzm bandytów z Przestępczej Organizacji. Jakie mają kontakty z bandytami przestępcami z którymi handlują narkotykami.

uważajcie
2018-10-05 12:37:00

Uwaga!!! PO+PSL=STRUZIK

działkowiec2
2018-10-05 12:24:00

I o dziwo jej utwardzają drogę przy tej działce teraz - ale to pewnie zbieg okoliczności zwykły

działkowiec
2018-10-05 12:20:00

Działki co za temat- może niech się wypowie Radna Marta. W co sobie działeczkę kupiła i to w mieście - może ona do tego klubu należy

przyjaciel
2018-10-05 12:18:00

bez krawata, nie uczesny, z ten głupi usmiech-nie wejdziesz

876
2018-10-05 12:18:00

ILE MASZ DZIAŁEK??????????????????????

obywatel
2018-10-05 12:16:00

ile działek masz????????????????????????????

Uczciwy Polak
2018-10-05 11:58:00

Ile działek pan posiada?

001
2018-10-05 11:49:00

Fajny młody kompetentny człowiek, dobrze żeby został radnym. Powodzenia!

Wyborca
2018-10-05 11:40:00

Mam pytanie do kandydata. Czy należy pan do organizacji działkowców i (lub) drogowców. Jeśli tak to od kiedy?

as
2018-10-05 11:34:00

Pochwal się mieszkańcom, że od Kosztowniaka w 2017 dostałeś ponad 80tys pln za tzw pracę i dlatego dalej chcesz tak działać, aby zarobić jeszcze więcej, pomimo braku elementarnej znajomości podstawowych kodeksów i ustaw, potrzebnych w biurze poselskim. A dobrem mieszkańców to ty sobie gęby nie wycieraj, bo dla fuchy działasz, a nie dla dobra mieszkańców!! Najpierw kowalski, teraz ty do koryta się pchasz aparatczyk demagog.

Tomek
2018-10-05 11:31:00

Brak odwagi na rozmowr

do apolityczny
2018-10-05 11:18:00

Chyba bardziej logicznym byłoby pokazać te spękane płyty Frysztakowi, bo to on teraz za to odpowiada, że po nich jeździsz i chodzisz. Kandydaci będą się mogli wykazać dopiero po tym, gdy już obejmą władzę.

 1 2 >