Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zaskoczenia, cięte riposty... Debata kandydatów na prezydenta Radomia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-27 07:10:00

Debatę kandydatów na prezydenta Radomia, zorganizowało w środę wieczorem Stowarzyszenie Droga Mleczna. Rozmawiano merytorycznie, ale nie zabrakło też zaskoczeń, sytuacji zabawnych i ciętych ripost.

W debacie wzięło udział siedmiu pretendentów do fotela włodarza naszego miasta

Na debatę w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" stawili się: Adam Duszyk (PSL), Rafał Czajkowski (KWW Rafała Czajkowskiego), Dominik Hebda (KW Bezpartyjni Samorządowcy), Radosław Witkowski (KWW Radosława Witkowskiego, Koalicja na Rzecz Zmian), Miłosz Anduła (KW Radomska Prawica), Ryszard Fałek (KW Bezpartyjni Radomianie) i Wojciech Skurkiewicz (KW PiS).

W debacie nie uczestniczył tylko jeden kandydat - poseł Robert Mordak z Kukiz'15, który wraz z liderem swej partii, Pawłem Kukizem brał udział w konwencji wyborczej Kukiz'15 w WSH w Radomiu, a następnie w tym samym czasie, w jakim odbywała się debata - w spotkaniu z mieszkańcami Zwolenia.

Podczas debaty w Elektrowni pytania zadawali przedstawiciele organizacji pozarządowych. Dlatego głównie dotyczyły one doświadczeń kandydatów w pracy z NGO, ich pomysłów na jej poprawienie. Rozmawiano też m.in. o transparentności pracy Urzędu Miasta, konkursach na granty, ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Debata była merytoryczna, ale nie zabrakło też zaskoczeń, sytuacji zabawnych i ciętych ripost. Cała debata w dwóch częściach na wideo poniżej.

Zapraszamy do oglądania.

autor: mawi

Wasze komentarze (182)

Beata
2018-09-27 20:59:00

A co myślicie o panu Rafale Czajkowskim? Bardzo poważnie biorę jego kandydaturę pod uwagę.

Alicja do Marty
2018-09-27 20:59:00

Droga Pani widać po Pani wpisach, że wreszcie Pani kultury trochę nabyła, super, czego nie można było napisać o poprzednich komentarzach. Proszę sobie głosować na kogo Pani chce, byle tej osobie nie robić takiej reklamy jak poprzednio w negatywnym świetle, również żegnam.

Radomianie
2018-09-27 20:56:00

Oo jaka reklama Wojtka. Dobry u Wojtka mają ten sztab.

Jan
2018-09-27 20:52:00

Na Prezydenta tylko Pan Wojciech Skurkiewicz

Mariusz
2018-09-27 20:52:00

Radomski układ korupcyjny. Brawo PIS

Radomianie
2018-09-27 20:51:00

Ooo jaka reklama Witka, jedna osoba to wypisuje zmieniając nicki, dobre u Witkowskiego mają ten sztab

Radomianie
2018-09-27 20:31:00

Na prezydenta tylko WITKOWSKI!!!!!!!!!!

Robert
2018-09-27 20:30:00

Nie życzę sobie fundowania posiłków dla dzieci z moich podatków. Od tego są rodzice.

Ola
2018-09-27 20:28:00

Na prezydenta tylko Witkowski.

Robert
2018-09-27 20:25:00

Nie życzę sobie fundowania posiłków dla dzieci z moich podatków. Od tego są rodzice.

Czesiek
2018-09-27 20:19:00

Ooo ooo widzę tu reklamę Skurkowanego. On to się nadaje do pracy tam, gdzie zaczynał do NOT, na kelnera. Żadna klasa, żadna prezencja. Czcze obiecanki. O jeszcze mam pytanie. To już nie do rodziców należy wyżywienie dzieci w szkołach? No pewnie bo by sobie rączki pobrudzili. Toż kanapkę trza masłem posmarować. Feeeeeee obrzydliwstwo. Lepiej spać do południą, liczyć na 500+ i darmowe obiady.

Marta
2018-09-27 20:09:00

I tu się Pani bardzo myli, ponieważ na kłamców nie głosuję, więc na Witkowskiego też NIE. Życzę powodzenia w. domysłach. Nawet mnie to zaczęło bawić , ale bardzo kiepski z Pani detektyw. Nie mogę tego co pani pisze czytać, więc żegnam.

O
2018-09-27 19:58:00

Na Prezydenta tylko Pan Wojciech Skurkiewicz

Alicja do Marty
2018-09-27 19:32:00

Droga Pani ja zareagowałam, na ten komentarz Pani autorstwa, w delikatnie określając niemiłym i niekulturalnym tonie. Zdecydowanie po ataku na moją osobę można twierdzić, że pochodzi z bardzo bliskiego kręgu Pana Witkowskiego. Swój komentarz zamieściłam, bo zależy mi na dobru mojego kochanego miasta i kompetentnym Prezydencie jakim będzie Pan Skurkiewicz w swoim wpisie nie atakowałam ad personam nikogo. Jeśli chce Pani robić reklamę p. Witkowskiemu to zdecydowanie nie ubliżając nikomu, bo będzie to miało odwrotny skutek. Pozdrawiam serdecznie i życzę żeby Pani stosowała więcej kultury podczas przyszłych konwersacji w internecie.

Marta
2018-09-27 18:25:00

Alicjo może trudno to sobie wyobrazić, ale nie jestem nawet z dalekiego kręgu Witkowskiego. Najzwyczajniej w świecie go nie znam. A o pracę się nie boję. Pracuję w sektorze, który nie jest podległy ani Skurkiewiczowi ani Witkowskieruje. Na J zwyczajnie w świecie nie wierzę Panu Wójtkowi. Coś się za tym kryje, ale nie chcę o tym pisać. To ty jesteś w bliskim otoczeniu Skurkiewicza. Widać to gołym okiem. I to ty napisałaś że całe Zamłynie będzie głosowało na Skurkiewicza. Ja tylko zareagowała na twój niedorzeczne dla mnie wpis. Nie lubię gdy ktoś pisze w moim imieniu a ty to zrobiłaś. Pozdrawiam cieplutko i proszę nie martw się o moją pracę . Umiem sobie radzić SAMA.

Michał
2018-09-27 17:10:00

Na Prezydenta tylko Pan Wojciech Skurkiewicz

Filip
2018-09-27 17:10:00

Tylko Prezydentem Wojciech Skurkiewicz

Lena
2018-09-27 17:00:00

Witkowski, nie ma lepszego kandydata niż on!!

Alicja do Marty
2018-09-27 16:16:00

Droga Marto lepiej pisz w swoim imieniu, ja pochodzę z Zamłynia i będe pisać jak uważam i jak moi przyjaciele, swój głos oddamy na Pana Skurkiewicza, a Ty zrobisz jak zechcesz i proszę bez wyzwisk, bo gotowa jestem uważać , że napisała ten komentarz osoba z bliskiego otoczenia obecnego Prezydenta Witkowskiego, która się bardzo boi że straci pracę, bez obaw Prezydent Skurkiewicz nie będzie się zachowywał jak obecny Prezydent po wygranych wyborach

Marta
2018-09-27 15:39:00

To jest jakaś banda oszołomów. Alicja pisze, że całe Zamłynie będzie głosowało na Skurkiewicza. Alicja udaj się lepiej do psychiatry niech Ci zmieni leki. Mieszkam na Zamłyniu, znam jego żonę. W życiu. Powtarzam w życiu nie zagłosuje na niego. Moja rodzina z Zamłynia też nawet takiego zamiaru nie ma. Moi znajomi i rodzice też. Więc pisz tylko w swoim głupkowatym imieniu.

 < 1 2 3 4 >  ostatnia