Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Paweł Kukiz w Radomiu: Mamy ogromną misję przywrócenia Polski obywatelom [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-26 20:20:00

W Auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyło się spotkanie z Pawłem Kukizem, który wsparł Roberta Mordaka w walce o fotel prezydenta naszego miasta. - Dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydowali się brać udział w tej nierównej walce z partyjnymi sitwami - mówił lider ugrupowania Kukiz'15.

Paweł Kukiz

- Dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydowali się brać udział w tej nierównej walce z partyjnymi sitwami, z tymi wszystkimi klanami, które od lat zawłaszczają samorządy, państwo, spółki skarbu państwa, spółki komunalne, obsadzając w nich swoje rodziny, znajomych, kierując się zasadą, że nie legitymacja przyzwoitości, fachowości, jest niezbędna w spółkach samorządowych, a legitymacja partyjna, która jest wystarczającym biletem, by móc brać udział w podziale łupu - rozpoczął poseł RP.

Następnie Paweł Kukiz dodał: - Mamy ogromną misję przywrócenia Polski obywatelom. Proszę traktować wybory samorządowe, bez względu na ich rezultat, choć oczywiście walczymy o jak najwięcej, jako preludium przed przyszłorocznymi wyborami. Traktujcie te wybory jako swego rodzaju mobilizacja. Od listopada ruszam w Polskę, przez cały rok będę jeździł i edukował obywateli w zakresie ich praw.

- Samorząd pod egidą Kukiz'15 będzie jawny, gdyż upublicznimy wszystkie rejestry umów. Ponadto będą konkursy na stanowiska szefów miejskich spółek. Gdy Robert Mordak zostanie prezydentem Radomia, miasto na pewno nie będzie dalej zadłużane, wprowadzimy zrównoważony budżet - powiedział Paweł Kukiz.

Robert Mordak, kandydat Kukiz'15 na prezydenta Radomia, po przedstawieniu kandydatów na radnych w Radzie Miejskiej oraz samorządzie woj. mazowieckiego, stwierdził: - Jeśli uda się nam wygrać wybory w Radomiu, wszelkie koalicje będą możliwe pod warunkiem realizacji naszych postulatów.

Radomski poseł mówił też o "radomskim układzie korupcyjnym". - Kandydaci na prezydentów z ramienia PO i PiS nie odnoszą się do tej sprawy, która ewidentnie podnosi jakieś układy rodzinno-towarzysko-polityczne. Jeśli zostanę włodarzem miasta, dołożę wszelkiej staranności, aby takiego typu przekazy nie miały miejsca, ze względu na uczciwość urzędu, która jest dla nas najważniejsza.

Przepraszamy za problemy z dźwiękiem.

autor: dm

Wasze komentarze (18)

Q
2018-10-01 19:33:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

UWAGA WAŻNE - KUKIZ oglądaj !
2018-09-28 20:53:00

SOBOTA na TVN24 godz 20 Superwizjer - RADOM znowu słynny na całą Polskę

Dogen
2018-09-28 10:41:00

Zwolennik tej .......... Gersdorf?

Daniel
2018-09-27 13:56:00

fala hejtu to efekt strachu tych "Obywatelskich" i "Prawnych". Pieniądze z subwencji wydali na ludzi, którzy jedyne co mają za zadanie to hejtować swoich kontrkandydatów. Niestety ale prawdziwą twarz kampanii wyborczej PiS pokazał pan Gutowski, który bezmyślnie zaatakował pana Posła Mordaka, nie wiedząc, że nie jest najmądrzejszy na sali. Szkoda, że kontrkandydaci nie potrafią merytoryką i prawdziwymi intencjami grać w tą grę

ada
2018-09-27 10:58:00

szkoda, że nie wiedziałam ,że Pan Paweł przyjedzie do Radomia bo chętnie bym poszła na to spotkanie

ag
2018-09-27 09:23:00

@wr sala to była pełna, gdybyś tam był to byś głupot nie pisał trollu. A odnośnie trolli to był nijaki gutkowski z misją dowalenia pod pozorem sciągnięcia nie zapłaconych skłaldek członkowskich. WIdzisz chłopcze, dostałeś misję skompromitowania kontrkandydata twoich przydoopasów i ci nie wyszło, NIkt nie wymaga aby pracownik biura politycznego miał tytuł magistra, ale znajomsc prawa ma swoj plusy, bo bys odszukął kodeks cywilny a wnim art 118 i bys dowiedział sie, że jużminął okres przedawnienia... ale jak sądze ty poszedłeś tam przetestowac swoje umiejetności windykacyjne na wypadek wykopania cię z polityki....szukaj innego zajęcia... ps kilka dni temu komitety wyborcze w tym pis przyjęły umowę, dot czystej polityki, żadnej mowy nienawiści ,bez obrażania przeciwnkiów tylko merytorycznie. I co? i złamałeś te postanowienia wchodząc na tą salę i poróbując ironicznie zdyskredytować Mordaka. Ot cały pis dno i 7metrów zamulonego syfu.

Tutejszy
2018-09-27 07:15:00

Obywatele już rządzili i co z tego wyszło. Platforma Obywatelska????

Abc
2018-09-27 06:31:00

Kukiz, jak kazałeś na siebie mówić jak będziesz politykiem!

dajcie szanse innym niz POPIS
2018-09-27 00:33:00

Kukiz w Radomiu spokojnie bedzie mial radnych, pytanie tylko ilu.Na razie pewny mandat w okregu nr 1 ma tylko poseł Marzena Wróbel.Zobaczy czy ktoś jeszcze oprócz niej od Kukiza zdobedzie mandat.

123
2018-09-26 23:48:00

I tak wszyscy zagłosujemy na PiS i Wojciecha Skurkiewicza :)

Wr
2018-09-26 23:47:00

Sala prawie pusta! Kompromitacja Mordaka!!!

PATRIOTA
2018-09-26 23:01:00

KUKIZ GDZIE BYŁEŚ JAK KACZY ŁAMAŁ KONSTYTUCJĘ ???

Czesław
2018-09-26 22:46:00

Piotr Kołodziejczyk dziękuje wystarczy.

tymek
2018-09-26 22:43:00

Czy jutro ktoś jedzie do Sochaczewa bo bym się zabrał z kims

Obywatel
2018-09-26 21:57:00

Komentarz zablokowany.

radomianin
2018-09-26 21:39:00

Kukiz schowaj się zero szacunku do ciebie ludzie mają bo szedłeś jako niezależny a dałeś dup... Kaczyście!!!

radom
2018-09-26 21:28:00

Ja będę głosował na Pacholczak z PSL

darek
2018-09-26 21:09:00

Ruszczyk był ze Schetyna złożyć hołd Merkel ale jakoś się tym nie chwali. Może by pan Molenda przepytał go na okoliczność. Mowią, że omawiali sprawę uchodźców. Czyżby PO chciała ich sprowadzić do Radomia?