Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konwencja wyborcza PiS w Radomiu. ''Wojciech Skurkiewicz to najlepszy kandydat na prezydenta'' [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-25 21:10:00

W Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wzięli w niej udział m.in. członkowie rządu RP, którzy wsparli Wojciecha Skurkiewicza w walce o fotel prezydenta naszego miasta.

Wojciech Skurkiewicz

Konwencję prowadził Radosław Fogiel, zaś wszystkich powitał Marek Suski. - Miasto musi współpracować z rządem. Nie może się na rząd obrażać, jak to robi Radosław Witkowski. Wojciech Skurkiewicz jest gwarantem rozwoju Radomia, to najlepszy kandydat na prezydenta naszego miasta - mówił szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł Jacek Sasin poinformował, dlaczego na konwencji zabrakło anonsowanego wcześniej premiera Morawieckiego. - Zatrzymały go obowiązki prezesa Rady Ministrów - powiedział. Chwalił też Wojciecha Skurkiewicza, stwierdzając, że "szkoda, że taka świetna i pracowita osoba opuści Sejm".

Minister sportu i turystyki Witold Bańka, z kolei podkreślił: - Jak Wojciech Skurkiewicz odejdzie z rządu i zostanie prezydentem Radomia, ja za nim tęsknić nie będę. Dlaczego? Bo on mi nie da spokoju i na pewno będzie u mnie częstym gościem (śmiech).

- Zdecydowałem, że wystartuję na prezydenta Radomia, dlatego że, Radom jest dla mnie number one, numer jeden. Jako prezydent naszego miasta, mogę realizować nadzieje i marzenia wielu radomian. Jestem pewien, że mogę doprowadzić do sytuacji takiej, że postrzeganie Radomia będzie się odbywało w zupełnie inny sposób. Nie w sposób prześmiewczy, ironiczny i szyderczy. Bo Radom zasługuje na więcej, Radom zasługuje na szacunek, na chwałę i hołd, i cześć wszystkim tym, którzy sławili historię naszego miasta - mówił Wojciech Skurkiewicz, krytykując też obecne władze Radomia, za to, "że nie wykorzystują funduszy unijnych oraz środków z budżetu państwa".

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (60)

awokado
2018-09-26 08:14:00

oceniając konwencje brak pomysłu na rozwój naszego miasta. Wczorajszy wyrok sądu w sprawie Kamila T. mówi wszystko -korupcja i nepotyzm w kregach PIS

0
2018-09-26 08:01:00

SKURKIEWICZ POCZYTAJ SOBIE : http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,23966937,kamil-t-byly-dyrektor-mzdik-skazany-za-ustawienie-konkursu.html

młody
2018-09-26 07:56:00

Radosław Witkowski nie wykorzystał szansy jaką miał wg mnie i czas na danie szansy komuś innemu.

radomiaczek
2018-09-26 07:32:00

Jeśli mowa o huku w mediach to raczej jest jeden temat czyli "pisowski układ w latach 2007-2015" .Poprzednia ekipa pokazała jak wygląda zawłaszczanie miasta dla siebie i swoich ludzi. Nie ma szansy na powtórkę sytuacji.....

uraz
2018-09-26 07:30:00

Miasto musi współpracować z rządem. Nie może się na rząd obrażać, jak to robi Radosław Witkowski.

www
2018-09-26 05:48:00

Wojciech Skurkiewicz jest jedynym gwarantem uczciwych i dobrych rządów w Radomiu. Skurkiewicz musi wygrać bo w przeciwnym razie pozostanie radomski układ PO-PSL o którym huczy w mediach https://wiadomosci.tvp.pl/39173373/uklad-radomski

Super optyk
2018-09-26 01:00:00

Jakie fundusze unijne Minister chce pozyskiwać. Ma jeszcze nadzieję ,że przez durne rządy swoich partyjnych kolegów dostanie kasę z unii.

Asus
2018-09-26 00:56:00

Komentarz zablokowany.

NASA
2018-09-26 00:48:00

Jeśli jego wybiorą będzie to tragedia dla Radomia

Winski
2018-09-26 00:46:00

Jeśli on jest numerem 1 to ja jestem królową Anglii

Obserwator
2018-09-25 23:32:00

Czy żołnierz nie powinien być apolityczny? Bo jeden taki pojawia się wszędzie tam, gdzie tylko PiSem zaleci. Nieładnie majorze, przepraszam pułkowniku. Taka cena awansu?

sdf
2018-09-25 23:18:00

@0: Naprawdę Kamil T. jest obecny, na którym zdjęciu?

za czasów Kosztowniaka:
2018-09-25 22:55:00

SKURKIEWICZ POCZYTAJ SOBIE : http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,23966937,kamil-t-byly-dyrektor-mzdik-skazany-za-ustawienie-konkursu.html

Nemo
2018-09-25 22:42:00

A konkretnie to dla czego mam głosować na Skórkiewicza? Może jakiś plan działania?

0
2018-09-25 22:31:00

Skurkiewicz powinien być prezydentem jeśli Radom chce mieć pieniądze na rozwój a nie słuchać bezradnego Witkowskiego nic nie umiejącego zrobić a marudzącego i maskującego swoja niemożność i niekompetencję twierdzeniem że wszystko to wina PISu.

krzysztofmo3
2018-09-25 22:14:00

Pan Skurkiewicz to w\g mnie jedna rozsądna kandydatura na prezydenta.Jest przygotowany merytorycznie,czuje miasto. Wierze że wyrwie Radom z marazmu.A zrobił wraz z parlamentarzystami PIS,bardzo dużo dla miasta. Jego prezydentura-to będzie przemyślany i dynamiczny rozwój Radomia.

0
2018-09-25 21:48:00

A co to casting do ,,Rolnik szuka żony" jest?

0
2018-09-25 21:48:00

Ooo i dziś skazany Kamil T. jest obecny, no nie sie co dziwić jest wśród swoich

0
2018-09-25 21:42:00

Co ty w ogóle chrzanisz, głosuj na kogo chcesz mamy demokrację ale nie używaj tu na forum retoryki z TVPis bo w Radomiu ciemnego ludu nie znajdziesz

Kordian
2018-09-25 21:33:00

A ja głosuję na Skurkiewicza. Tak oto zdecydowałem oceniając to co widzę i słyszę. Całkowicie przeciętna kadencja obecnego prezydenta wskazuje że trzeba dać szansę komuś innemu. Czy będzie lepszy- może, ale gorszy nie będzie. Daje natomiast szansę na lepszą współpracę z zewnętrznymi podmiotami mającymi największy wpływ na inwestycje.

 < 1 2 3