Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konwencja wyborcza PiS w Radomiu. ''Wojciech Skurkiewicz to najlepszy kandydat na prezydenta'' [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-25 21:10:00

W Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wzięli w niej udział m.in. członkowie rządu RP, którzy wsparli Wojciecha Skurkiewicza w walce o fotel prezydenta naszego miasta.

Wojciech Skurkiewicz

Konwencję prowadził Radosław Fogiel, zaś wszystkich powitał Marek Suski. - Miasto musi współpracować z rządem. Nie może się na rząd obrażać, jak to robi Radosław Witkowski. Wojciech Skurkiewicz jest gwarantem rozwoju Radomia, to najlepszy kandydat na prezydenta naszego miasta - mówił szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł Jacek Sasin poinformował, dlaczego na konwencji zabrakło anonsowanego wcześniej premiera Morawieckiego. - Zatrzymały go obowiązki prezesa Rady Ministrów - powiedział. Chwalił też Wojciecha Skurkiewicza, stwierdzając, że "szkoda, że taka świetna i pracowita osoba opuści Sejm".

Minister sportu i turystyki Witold Bańka, z kolei podkreślił: - Jak Wojciech Skurkiewicz odejdzie z rządu i zostanie prezydentem Radomia, ja za nim tęsknić nie będę. Dlaczego? Bo on mi nie da spokoju i na pewno będzie u mnie częstym gościem (śmiech).

- Zdecydowałem, że wystartuję na prezydenta Radomia, dlatego że, Radom jest dla mnie number one, numer jeden. Jako prezydent naszego miasta, mogę realizować nadzieje i marzenia wielu radomian. Jestem pewien, że mogę doprowadzić do sytuacji takiej, że postrzeganie Radomia będzie się odbywało w zupełnie inny sposób. Nie w sposób prześmiewczy, ironiczny i szyderczy. Bo Radom zasługuje na więcej, Radom zasługuje na szacunek, na chwałę i hołd, i cześć wszystkim tym, którzy sławili historię naszego miasta - mówił Wojciech Skurkiewicz, krytykując też obecne władze Radomia, za to, "że nie wykorzystują funduszy unijnych oraz środków z budżetu państwa".

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (60)

Basia
2018-09-26 10:30:00

PIS RZĄDZIŁ W RADOMIU 8 LAT, FUNDOWAŁ RADOMIANOM PODWYŻKI WODY, CIEPŁA ITD. INWESTYCJE DROGOWE PRAWIE ZAMARŁY, BO NAJWAŻNIEJSZE BYŁO LOTNISKO Z LOTAMI NA KSIĘŻYC. A TERAZ BAJKI ZE STOLICĄ WOJEWÓDZTWA, HEHE ŻEBY STOŁKÓW BYŁO WIĘCEJ. NAJGORSZE CO RADOM MOŻE SPOTKAĆ TO SKURKIEWICZ...

WAŹNE !!!
2018-09-26 10:28:00

DYREKTOR MZDIK ZA CZASÓW KOSZTOWNIAKA SKZANY ZA USTAWIANIE KONKURSU I PRZYJECIE ŁAPÓWKI. Patrz na mojradom.pl

Q
2018-09-26 10:25:00

ps. potrzebuje namiar na dobrego psychiatre ? Najlepiej darmowego. PILNE

Q
2018-09-26 10:12:00

witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko . Gdzie sie one podziały ? Co sie z nimi stało? Rozlicz sie to publiczne pieniądze

Dawid
2018-09-26 10:07:00

Patrząc po zdjęciach na widowni nie bylo wcale młodych osob. Brawo młodzi ! Dawno sie już poznali na tej partii i nikt nawet nie zamierza w tym uczestniczyc i tracić czas

uszaty
2018-09-26 09:53:00

Na te konwencje PISowskie mam teorię, że oni się tam spotykają, opowiadają głupoty i sami zaczynają w to wierzyć. I tak się nakręcają, nakręcają... Jak im niedługo to pier.... e.

tuh
2018-09-26 09:50:00

Niech Skurkiewicz powie w jaki niby sposób miasto blokuje program Mieszkanie+ co zarzuca władzom na konwencji.

gladiator
2018-09-26 09:42:00

Kto nam będzie dawał te fundusze unijne jak Duda obśmiał UE. Pierwsze co Pan Skurkiewicz powinien zrobić żeby wygrać to wystąpić ze swojej partii.

niebieski
2018-09-26 09:38:00

Pan Skurkiewicz nie wie co robili jego radni PIS, przecież to oni blokują inwestycje w Radomiu. Oj Panie Skurkiewicz Pan nic nie wie co się w Radomiu dzieje i pcha się na prezydenta.

gazela
2018-09-26 09:33:00

Co on gada o szyderstwach, przecież to po rządach PIS w Radomiu jesteśmy obśmiewani na całą Polskę. Teraz chyba chcą nam załatwić śmiech reszty świata.

Ale jaja
2018-09-26 09:25:00

Dwóch opowiadających brednie w jednym miejscu o jednym czasie to już nie tylko lekka przesada

po
2018-09-26 09:10:00

super oby tak dalej

as
2018-09-26 08:58:00

Premier olał carycę? Och jaka szkoda, a tak piknie siuski bredził... tego nie dało się słuchać, i ta stolyca województwa w Radomiu.... taaa już dachy zmieniliści drzwi i okna, to teraz kominami propagandę wpuszczacie o lotnisku o dobrej współpracy samorząd ale tylko partyjny tznpis -rząd...

Koncert życzeń
2018-09-26 08:42:00

Zlot aparatu partyjnego PiS. Funkcjonariusze partyjni i rodziny, osoby z zaproszeniami. Zwykłych Radomian tam nie było.

czc
2018-09-26 08:38:00

Widzę, że walka trolli zaostrza się, kopiują już swoje komentarze z innych portali i wklejają m.in. tutaj. Boje się co będzie dzień przed wyborami, chyba serwery nie wytrzymają :D

Gosia
2018-09-26 08:36:00

Dlaczego radomscy radni PiS'u blokowali program utwardzania radomskich dróg, który prowadził Witkowski ? Nie zapomnimy.

Warchoł z Radomia
2018-09-26 08:34:00

PiS w Radomiu już rządził, 8 lat!!! Zostawił Radomianom lotnisko (z lotami na Księżyc) z długami za które wszyscy Radomianie płacą. Nie było potem pieniędzy na drogi, szkoły, mosty, wiadukty itp., hipokryzja PiS'u nie zna granic. P. Skurkiewicz do tej pory nic nie zaoferował Radomiowi, poza tym że jest z PiS'u. Pracuje w ministerstwie Obrony Narodowej i ciekawe co ma wspólnego z wojskiem, jakie wykształcenie wojskowe, chyba się poznali na nim tak i go "degradują" do Radomia. Ludzie nie dajcie się ogłupić, jak za Kosztowniaka. Dla mnie to partia "buraków", szczególnie w Radomiu same ochłapy. Witkowski robi dobrą robotę dla Radomia i niech zostanie, przynajmniej przekrętów nie będzie robił bo on z PO a rządzie w Polsce PiS i będzie dobra kontrola. a jak bedzie prezydent w Radomiu z Pis'u to beda przekręty jak za Kosztowniaka (pisała o tym prasa, CBA raczej nie kłamało) i sprawy zostaną zamiecione pod dywan.

POZISTALI FORUMOWICZE
2018-09-26 08:23:00

KIBICUJACYCH PISOWI TROLI INTERNETOWYCH Z IQ KURY UPRASZA SIĘ O MNIEJSZĄ AKTYWNOSĆ NA FORUM I MNIEJ BEZMYŚLNEGO BEŁKOTU

ser
2018-09-26 08:17:00

CBA na tropie nepotyzmu PO w Radomiu

wolf
2018-09-26 08:15:00

A jak tam wataha szarej wiczycy co?

 < 1 2 3 >