Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski przedstawił swoich kandydatów na radnych [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-19 16:47:00

Przy radomskich fontannach zaprezentowana została lista kandydatów do Rady Miejskiej Komitetu Wyborczego Wyborców Radosława Witkowskiego "Koalicja na Rzecz Zmian". Jednocześnie wezwano Prawo i Sprawiedliwość do debat "jedynek" w poszczególnych okręgach.

- To grupa ludzi, którą połączyło hasło: "chcemy wspólnie zmieniać nasze miasto", tak jak to robimy od 2014 roku. Razem bowiem realizujemy wielkie dla Radomia inwestycje. Wspólnie z mieszkańcami budujemy Radomskie Centrum Sportu, utwardzamy ulice czy rozpoczęliśmy budowę trasy N-S - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Następnie kandydat koalicji na prezydenta dodał: - Robimy wszystko, żeby Radom był miastem przyjaznym dla mieszkańców. W najbliższych wyborach chcemy powalczyć o 16 mandatów do Rady Miejskiej, tak aby po 21 października, dalej realizować politykę zmian.

Koalicja wezwała również do debaty. - Proponujemy KW PiS debatę "jedynek" w każdym okręgu. Debatowaliby liderzy list. Pismo w tej sprawie zostało już przygotowane. Liczymy na merytoryczną dyskusję - powiedział Robert Utkowski, szef sztabu wyborczego.

Kandydaci na radnych KWW Radosława Witkowskiego:

Okręg nr 1
1. Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia
2. Wioletta Kotkowska, radna RM
3. Robert Utkowski, dziennikarz
4. Dawid Ruszczyk, radny RM
5. Elżbieta Sobkowiak, wieloletnia dyrektor MDK
6. Karol Semik, wiceprezydent Radomia
7. Marek Kwiatkowski, społecznik
8. Iwona Zwolińska, zarządca nieruchomościami

Okręg nr 2
1. Radosław Witkowski, prezydent Radomia
2. Andrzej Łuczycki, radny RM
3. Magdalena Lasota, radna RM
4. Robert Chrobotowicz, społecznik
5. Monika Domańska, przedsiębiorca
6. Anna Ostrowska, dyrektor wydziału edukacji UM
7. Piotr Skrodzki, członek zarządu SLD w Radomiu

Okręg nr 3
1. Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskiej Nowoczesnej
2. Zbigniew Neska, radny RM
3. Jakub Łuczycki, społecznik
4. Agnieszka Prokopoczyk-Tulik, główna księgowa MOPS
5. Anetta Malmon-Tomczyk, nauczycielka
6. Lech Barszcz, prezes RTBS Administrator
7. Marcin Kaca, społecznik
8. Marcin Dąbrowski, przewodniczący SLD w Radomiu

Okręg nr 4
1. Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia
2. Marta Michalska-Wilk, radna RM
3. Jarosław Rabenda, aktor i reżyser teatralny
4. Paweł Pastuszka, przedsiębiorca
5. Ewa Gawryś, społeczniczka
6. Mateusz Wojcieszak, lokalny watchdog
7. Piotr Szprendałowicz, były radny RM
8. Jolanta Sokołowska, prezes stowarzyszenia Kobiety dla Radomia

Okręg nr 5
1. Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia
2. Wiesław Wędzonka, radny RM
3. Małgorzata Zając, radna RM
4. Roman Korczyński, radny RM
5. Aleksandra Szczęsna, modelka i aktorka
6. Patrycja Biesiadecka, przedsiębiorca
7. Adam Tokarski, prawnik

Jeśli wspomniana wyżej debata odbędzie się, zmierzą się:
Okręg I: Jerzy Zawodnik vs. Artur Standowicz
Okręg II: Andrzej Łuczycki vs. Dariusz Wójcik
Okręg III: Katarzyna Kalinowska vs. Łukasz Podlewski
Okręg IV: Mateusz Tyczyński vs. Kinga Bogusz
Okręg V: Konrad Frysztak vs. Karol Gutkowicz

autor: dm

Wasze komentarze (138)

wyborca
2018-09-20 17:26:00

Każdy kandydat na prezydenta powinien przed wyborami podać skład swojego prezydium oraz współpracowników... Kto będzie wiceprezydentem, dyrektorem w poszczególnym wydziałach , itp... Wtedy mamy jakieś pole widzenia... na przyszłe działania ewentualnego prezydenta

Planty
2018-09-20 15:14:00

spakowales gacie do walizki bo czas na udanie sie do palcu na koziej gorze

0
2018-09-20 13:47:00

każdy głos waży tyle samo. Radomianie widzą jak miasto pięknieje za rządów Radosława Witkowskiego i wszystko na to wskazuje, że dalej będzie piękniało za jego rządów

Mieszkaniec Radomia
2018-09-20 12:49:00

Mam nadzieję że dożyję czasów kiedy to zwykły szary człowiek oddający głos będzie liczył się bardziej niż tylko walka o stołki W wywiadach wszyscy deklarują że kierują się tylko i wyłącznie dobrem mieszkańców... Nic bardziej złudnego! Jak nie jesteś ze znanej rodziny lub nie masz znajomego z PO lub PiS to jesteś nikim I to moi drodzy współmieszkańcy jest prawda!

Tomek
2018-09-20 11:34:00

Normalni ludzie z normalną wizja na rozwój Radomia

Marta_81
2018-09-20 11:33:00

Super ludzie. Bardzo dobra ekipa

lucjan
2018-09-20 09:56:00

wystarczy że nie kradną i nie biorą łapówek

suspens
2018-09-20 09:38:00

Witkowski 4 lata temu przestraszył się debaty z kosztowniakiem. Czemu teraz pis miały zgadzać się na pomysły nadredaktora nadniezależnego od zawsze :)))

Do wiola
2018-09-20 09:37:00

To twoje imię

Elza
2018-09-20 09:35:00

Mocny team. Już pisiaki trzęsą tyłkami.

OK
2018-09-20 09:21:00

Brawo, dobre kandydatury jestem za. Witkowski potrafił wznieść się ponad partyjniactwo.

Pace
2018-09-20 09:13:00

Silna drużyna, dobre nazwiska na długich listach.Szacunek dla Was bo dzięki Wam miasto powoli podnosi się po 8ach rządzenia Pisu.

0
2018-09-20 09:09:00

Jakie debaty? Pomysł Pawłowskiego?

TerWil
2018-09-20 08:36:00

Dobrze oddany głos to ten, który wspiera ludzi z Koalicji na rzecz zmian. Są to osoby odpowiedzialne i chętne do działania!! Ktoś kto nie widzi Co się dzieje albo myśli inaczej nie powinien w ogóle iść na wybory !!!

Wiola
2018-09-20 08:24:00

debata z Zawodnik - Standowicz - już standowicz jest spłakany, według mnie do żadnych debat nie dojdzie bo PiS się boi a ich kampania opiera się na kłamstwie

rafał
2018-09-20 08:21:00

- dlaczego na listach PiS do Rady jest Pani Katarzyna Pstuszka-Chrobotowicz - ma udziały w RHM która dzierżawi grunt od miasta ? czy powinna kandydować - chyba zabrania tego prawo? czy dla PiS są na samym poczatku kampanii odwójne stnadardy?

Marianka
2018-09-20 08:19:00

Jak można twierdzić, że PO nic nie zrobiła?! Przez wszystkie lata rządów PIS Radom nie rozwijał się, teraz dopiero widzimy, że miasto odżyło dzięki Panu Witkowskiemu.

mateusz
2018-09-20 08:15:00

Miało na listach nie byc Kacy,Pastuszki a tu prosze 2018 i osoby o tych nazwiskach są na liście prezydenta Witkowskiego !

zenek
2018-09-20 08:01:00

Bardzo słaba lista radomskiej PO plus ludzie z Nowoczesnej i SLd.Ta lista nie ma szans z radomskim pisem. Max 2-3 radnych z każdego okręgu i nic więcej dla tych polityków. Dodatkowo PO nie zmieniła przez 4 lata Radomia !

0
2018-09-20 07:59:00

no pisiaczki! boicie się debaty? mocni w TVPis a jak przychodzi co do czego to ogon pod siebie i siwy dym.

 < 1 2 3 4 >  ostatnia