Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski przedstawił swoich kandydatów na radnych [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-19 16:47:00

Przy radomskich fontannach zaprezentowana została lista kandydatów do Rady Miejskiej Komitetu Wyborczego Wyborców Radosława Witkowskiego "Koalicja na Rzecz Zmian". Jednocześnie wezwano Prawo i Sprawiedliwość do debat "jedynek" w poszczególnych okręgach.

- To grupa ludzi, którą połączyło hasło: "chcemy wspólnie zmieniać nasze miasto", tak jak to robimy od 2014 roku. Razem bowiem realizujemy wielkie dla Radomia inwestycje. Wspólnie z mieszkańcami budujemy Radomskie Centrum Sportu, utwardzamy ulice czy rozpoczęliśmy budowę trasy N-S - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Następnie kandydat koalicji na prezydenta dodał: - Robimy wszystko, żeby Radom był miastem przyjaznym dla mieszkańców. W najbliższych wyborach chcemy powalczyć o 16 mandatów do Rady Miejskiej, tak aby po 21 października, dalej realizować politykę zmian.

Koalicja wezwała również do debaty. - Proponujemy KW PiS debatę "jedynek" w każdym okręgu. Debatowaliby liderzy list. Pismo w tej sprawie zostało już przygotowane. Liczymy na merytoryczną dyskusję - powiedział Robert Utkowski, szef sztabu wyborczego.

Kandydaci na radnych KWW Radosława Witkowskiego:

Okręg nr 1
1. Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia
2. Wioletta Kotkowska, radna RM
3. Robert Utkowski, dziennikarz
4. Dawid Ruszczyk, radny RM
5. Elżbieta Sobkowiak, wieloletnia dyrektor MDK
6. Karol Semik, wiceprezydent Radomia
7. Marek Kwiatkowski, społecznik
8. Iwona Zwolińska, zarządca nieruchomościami

Okręg nr 2
1. Radosław Witkowski, prezydent Radomia
2. Andrzej Łuczycki, radny RM
3. Magdalena Lasota, radna RM
4. Robert Chrobotowicz, społecznik
5. Monika Domańska, przedsiębiorca
6. Anna Ostrowska, dyrektor wydziału edukacji UM
7. Piotr Skrodzki, członek zarządu SLD w Radomiu

Okręg nr 3
1. Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskiej Nowoczesnej
2. Zbigniew Neska, radny RM
3. Jakub Łuczycki, społecznik
4. Agnieszka Prokopoczyk-Tulik, główna księgowa MOPS
5. Anetta Malmon-Tomczyk, nauczycielka
6. Lech Barszcz, prezes RTBS Administrator
7. Marcin Kaca, społecznik
8. Marcin Dąbrowski, przewodniczący SLD w Radomiu

Okręg nr 4
1. Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia
2. Marta Michalska-Wilk, radna RM
3. Jarosław Rabenda, aktor i reżyser teatralny
4. Paweł Pastuszka, przedsiębiorca
5. Ewa Gawryś, społeczniczka
6. Mateusz Wojcieszak, lokalny watchdog
7. Piotr Szprendałowicz, były radny RM
8. Jolanta Sokołowska, prezes stowarzyszenia Kobiety dla Radomia

Okręg nr 5
1. Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia
2. Wiesław Wędzonka, radny RM
3. Małgorzata Zając, radna RM
4. Roman Korczyński, radny RM
5. Aleksandra Szczęsna, modelka i aktorka
6. Patrycja Biesiadecka, przedsiębiorca
7. Adam Tokarski, prawnik

Jeśli wspomniana wyżej debata odbędzie się, zmierzą się:
Okręg I: Jerzy Zawodnik vs. Artur Standowicz
Okręg II: Andrzej Łuczycki vs. Dariusz Wójcik
Okręg III: Katarzyna Kalinowska vs. Łukasz Podlewski
Okręg IV: Mateusz Tyczyński vs. Kinga Bogusz
Okręg V: Konrad Frysztak vs. Karol Gutkowicz

autor: dm

Wasze komentarze (138)

N1
2018-09-19 18:25:00

Brawo Panie prezydencie wygrana oczywista!

Boro
2018-09-19 18:25:00

Bardzo fajna i dobra ekipa życzę udanych wyborów

Winski
2018-09-19 18:21:00

Brawo Panie Prezydencie wygraną macie jak w banku

NASA
2018-09-19 18:17:00

Niezła ekipa będzie się działo trzymamy kciuki

USTRONIE
2018-09-19 18:15:00

W tym momencie Radziu przegraliscie wybory, wspomnisz moje slowa juz na jesien, pzdr

0
2018-09-19 18:04:00

Przychodzi konio do radzia i pyta: siema co robisz? NIC w pracy jestem odpowiada. A Ty? Też NIC przecież pracujemy razem.

h2o
2018-09-19 17:58:00

Robert Utkowski. Wieloletni "niezależny: dziennikarz TV Dami. Głosujcie na Niego... ha ha

mac
2018-09-19 17:54:00

miasto marzeń.. i kamera w prawo..

Judi
2018-09-19 17:46:00

Brawo Brawo Brawo.....extra ekipa

Zielony
2018-09-19 17:40:00

Ekstra ekipa świetnie zróżnicowana i mam nadzieję że wygrana bo widzę w tych ludziach przyszłość na szych małych ojczyzn czyli osiedli( dzielnic) kilka zmian bym zrobił ale to na palcach jednej ręki. Zielony Radom Jest Piękny a może być jeszcze piękniejszy

Wrx
2018-09-19 17:30:00

Jedynki z pisu licza na głosy w ciemno elektoratu rydzyka. Co oni maja do zaproponowania? Rządzili 8 lat i cofneli miasto. Licze na to że ludzie prezydenta zdobędą większość w radzie bo to jak pis przeszkadzał w ostatnim roku jest skandaliczne!!!

Asus
2018-09-19 17:28:00

I to jest siła w precyzji .Osoby ,które pracują dla nas aby żyło się tu lepiej i przyjazniej. Nie widzę potrzeby zmieniać tego.Brawo Wy!!!

Zachwycona
2018-09-19 17:27:00

Super extra druzyna....moje Gratulacje?

Exkleryk
2018-09-19 17:26:00

Bardzo ciekawy będzie pojedynek w okregu 5 :) przecież to dziecko z pisu prócz plucia na innych nie ma o niczym pojęcia. Obstawiam że do takiej debaty nie dojdzie a jeśli dojdzie to Frysztak wciągnie Kalolka nosem.

judyta
2018-09-19 17:25:00

Super extra druzyna????

olo
2018-09-19 17:24:00

panie Witkowski. Ja może przeciw panu samemu to bym nic nie miał ale jak widzę w pana drużynie tego nieudacznika 194 cm (odpowiedzialnego za inwestycje w mieście) to i na pana nie chce mi się głosować. Albo pan zmienisz otoczenie albo spadajcie w zespole.

Młoda
2018-09-19 17:14:00

Czy Pan Wędzonka mógłby już skończyć zasiadanie w rozmaitych gremiach i zrobić miejsce komuś młodszemu i mniej majętnemu ? Bardzo proszę

1910
2018-09-19 17:11:00

jestem raczej za PiS, ale niestety ta lista jest lepsza, są głośniejsze nazwiska. Jedynki zdecydowanie lepsze ma Witkowski. Najlepsi z PiS są w Sejmie albo kandydują do sejmiku, niestety... ale powodzenia dla wszystkich!

pierwsza  < 5 6 7