Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jakub Kowalski: Wystawiliśmy bardzo mocną listę do sejmiku województwa mazowieckiego [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-19 09:45:00, aktualizacja: 2018-09-19 11:23:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w środę Jakub Kowalski, kandydat do sejmiku województwa mazowieckiego.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 06 min. 35 sek. nagrania). Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Q
2018-09-21 10:12:00

witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko . Gdzie sie one podziały ? Co sie z nimi stało? Rozlicz sie to publiczne pieniądze

lucjan
2018-09-20 10:13:00

nie ma złodziei i łapówkarzy, ale może będą

@Radomianin
2018-09-20 00:08:00

Nic, zero.... Kasę przytulał i tył.... No czasem wysyłał szpiegów na przeciwników politycznych.... No ale takie socjalistyczne działanie ...

0
2018-09-20 00:06:00

Trolle Kowalskiego na FB w akcji.... Dziwne że wszystki konta ich piekące założone po 10 wrzešnia. Kowalski ile tym razem płacicie z naszej kasy????? 20 zł za wątek i 2 zł za komentarz to jak nie mieliście dostępu do państwowej kasy ale przy korycie to pewnie 2 x tyle przy waszym rozpasaniu....

0
2018-09-19 18:43:00

Kurdupel i nic poza tym. Wywindowany przydupas Suskiego.

Amen
2018-09-19 18:43:00

Wszystkie sondaże to 75% PO, +a pis 25%

Amen
2018-09-19 18:41:00

Wszystkie sondaże to 75% PO, +a pis 25%

Winski
2018-09-19 15:25:00

Konkretnie to siedział na krześle i liczył czy hajs się zgadza

do Radomianina
2018-09-19 13:29:00

12lat!!!! Już jest w Radzie i nawet jako przewodniczący Komisji Kultury na żadne wydarzenia kulturalne nie chodził.

Radomianin
2018-09-19 13:24:00

Jedno pytanie- co sam, osobiście zrobił Pan Kowalski będąc 8lat w Radzie Miasta? Konkretnie.

Antton
2018-09-19 12:15:00

C i co głosują na PO i SLD popieraja Struzika. Nie kumają, ze to wybory samorzadowe nie parlamentarne. A pozniej mają jego albo jego kelnera kapuscianego głaba Ruszczyka

Tak trzymaj
2018-09-19 10:56:00

Brawo QBA tak trzymaj - ja głosuję na ciebie i innych do tego zachęcam, nie bacząc na głupkowate hejtowe wpisy jakie zaraz się tu pojawią.

0
2018-09-19 10:46:00

Już pokazaliście wasze destrukcyjne zapędy. Nikt was do sejmiku nie wpuści.