Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomski PiS zaprezentował kandydatów do Rady Miejskiej i Sejmiku [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-15 14:03:00

W sobotnie południe, na schodach Urzędu Stanu Cywilnego, Wojciech Skurkiewicz, kandydat na prezydenta Radomia, przedstawił wszystkich kandydatów PiS na radomskich radnych. Minister Marek Suski zaprezentował zaś kandydatów na radnych Sejmiku Mazowsza.

Komitet wyborczy PiS został zarejestrowany jako pierwszy w naszym mieście. Wszyscy jego kandydaci ustawili się na schodach prowadzących do urzędu, w którym swe sesje odbywa Rada Miejska Radomia. Liderami list w okręgach zostali: Artur Standowicz (okręg nr I), Dariusz Wójcik (II), Łukasz Podlewski (III), Kinga Bogusz (IV), Karol Gutkowicz (V), do Sejmiku Radosław Fogiel (poniżej kompletne listy).

W przemówieniach liderów, nie było tym razem mowy o programie, lecz o dążeniu do wygranej. - Dziś rozpoczynamy intensywny marsz do zwycięstwa w Radomiu, w wyborach samorządowych - zapowiedział Wojciech Skurkiewicz i mówiąc o kandydatach, kontynuował: - To jest jedna drużyna, która jak palce jednej ręki, będzie zgrana, zwarta, gotowa do podejmowania wyzwań. Do zmiany władzy w Radomiu, aby skończyć z Radomiem powiatowym, Radomiem prowincjonalnym, aby mówić o pięknym, dumnym mieście, które jest stolicą regionu radomskiego. To jest drużyna dobrej zmiany dla Radomia!

Marek Suski stwierdził, że "to najlepsza drużyna od przełomu '89, która startuje, żeby zmieniać miasto". - Ale jest potrzeba dobrej współpracy samorządu z rządem i to jako rząd PiS gwarantujemy - zapewnił. 

Minister przedstawił kandydatów do sejmiku, i zachęcał do głosowania na nich, bo "żeby Radom mógł się rozwijać, żebyśmy mogli pozyskiwać środki europejskie czy będące w dystrybucji Sejmiku, potrzebna jest zmiana również na stanowisku marszałka Sejmiku". - Dzisiaj, jak podsumowaliśmy ostatnie dwie kadencje, to najwięcej pieniędzy poszło na bogatą Warszawę, później na Płock, który też jest bogaty, a najmniej na Ziemię Radomską i na Radom. Żeby to zmienić, musimy wygrać te wybory - argumentował Marek Suski.

Swe głosy poparcia dla kandydatów PiS wyrazili obecni na prezentacji posłowie Anna Kwiecień i Andrzej Kosztowniak. Po przedstawieniu kandydatów, wszyscy skandowali: "Zwyciężymy, zwyciężymy..."

Kandydaci PiS do Rady Miejskiej w Radomiu 

Okręg nr 1

1. Artur Standowicz

2. Robert Fiszer

3. Mirosław Rejczak

4. Dariusz Chłopicki 

5. Grażyna Syta 

6. Anna Kiepiel

7. Anna Szulborska

8. Tomasz Gogacz

Okręg nr 2

1. Dariusz Wójcik

2. Piotr Kotwicki 

3. Iwona Ścibor 

4. Andrzej Sobieraj 

5. Ewa Czerwińska

6. Edyta Tkaczyk-Zych 

7. Andrzej Nowak 

Okręg nr 3

1. Łukasz Podlewski

2. Kazimierz Staszewski 

3. Marcin Kaca

4. Teresa Skoczek

5. Barbara Pokorska 

6. Krzysztof Szewczyk

7. Robert Pluta 

8. Justyna Byzdra

Okręg nr 4

1. Kinga Bogusz

2. Jerzy Pacholec 

3. Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz 

4. Marek Sołśnia

5. Aneta Stańczyk 

6. Krzysztof Chrzanowski 

7. Mariusz Bartosiak

8. Mateusz Kuźmiuk

Okręg nr 5

1. Karol Gutkowicz

2. Adam Bocheński

3. Małgorzata Półbratek 

4. Wiesław Mizerski

5. Marcin Majewski 

6. Agnieszka Urbańska

7. Joanna Kunowska 

Kandydaci PiS do Sejmiku Województwa Mazowieckiego 

1. Radosław Fogiel 

2. Jakub Kowalski 

3. Agnieszka Górska

4. Jacek Wrocławski 

5. Aurelia Michałowska 

6. Jan Rejczak

7. Anna Wolszczak

8. Maciej Kosowski 

9. Ewa Białecka 

autor: mawi

Wasze komentarze (56)

Radomianka
2018-09-16 08:47:00

Rejczaki jeszcze żyją?? A ten starszy to gdzie?? chyba kroplówkę mu dają, bo do wyborów nie dozyje... parodia!!i dobił mnie dyrektor Pluta z muzycznej... ręce opadają!

Anty
2018-09-16 07:10:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-09-16 06:46:00

Komentarz zablokowany.

Jędrzej
2018-09-16 01:21:00

Komentarz zablokowany.

Nono
2018-09-16 01:09:00

Ale, że tylko jeden szwagier wystawiony. A jak nie wejdzie? No to jak to będzie. Ale z jedynki to chyba wejdzie. Tak czy siak najważniejsze że szwagier słuchany.

on
2018-09-16 00:11:00

Ciekawe co dla Śródmieścia zrobił Robert Fiszer, Mirosław Rejczak? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Wybory Samorządowe to głosowanie na konkretnego kandydata, który działał na rzecz danej społeczności i nie są to jednorazowe działania pod publikę. Powinna być to osoba, która jest związana z daną społecznością i Ją wspiera. Dużo dla XV lecia i całego Śródmieścia z listy nr 1 zrobił Dariusz Chłopicki, który wychował się i nadal mieszka w śródmieściu. Wspomaga dzieci, osoby starsze, pomagał w zrobieniu parkingu i chodników. Podobnie Artur Standowicz również jest zaangażowany w działanie na rzecz śródmieścia. Ciekawe czy układający listy liczyli na brak wiedzy wyborców? Wybory Samorządowe to wybór konkretnego kandydata, wspierającego zwykłych ludzi.

Piotr
2018-09-15 23:52:00

Moja propozycja na nowy Radom - Rafał Czajkowski!

zez
2018-09-15 22:14:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-09-15 22:08:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-09-15 21:47:00

Już na starcie wyprzedzaja konkurentów . Brawo PIS

ina
2018-09-15 21:46:00

Prezentacja bardzo profesjonalna. Inni mogą się uczyć od PISu

NASA
2018-09-15 21:38:00

Przegracie zaklamani oszuści

Chojak
2018-09-15 21:36:00

Fajna ekipa. Będzie sukces!

lucjan
2018-09-15 21:27:00

A gdzie złodzieje i łapówkarze

lucjan
2018-09-15 21:26:00

zdradzieckie mordy też są

Winski
2018-09-15 21:07:00

Co on ***** jaka drużyna dobrej zmiany

Al87
2018-09-15 21:05:00

Z takimi nazwiskami możecie się przeliczyć

dobra ekipa
2018-09-15 20:55:00

Dobra ekipa! Brawo za nowe twarze!

Chichot
2018-09-15 20:11:00

Suski - tak Ci powiem: Najwiecej pieniedzy, to poszlo na wasze idiotyzmy. Morawiecki sam powiedzial, ze te wszystkie wasze "plusy" sa na kredyt. Kupowanie glosow, jak za przedzaborczych sejmow. Kto to bedzie splacal? A do tego, gdzie poszly pieniadze? Na "lotnisko", ktore teraz bedzie promowane, bo Modlin niedaje sobie robic kolo dupy. Pytanie tylko, kto zaplaci za przelozenie Lubelskiej, likwidacje blokow wojskowych, wysiedlenie Skaryszewskiej, Ogrodniczej i Lotniczej i wszystkie nieruchomosci, nie mowiac o odszkodowaniach za deprecjacje nieruchomosci, halas i smrod spalin. Kosztowniak powinien wykombinowac skad wziac tak ze trzy miliardy. Na razie zadluzyl miasto na ponad miliard, a wszyscy sie glowia co teraz z tym fantem zrobic. Ot! Samorzadowiec - po radomsku, a nawet nie z miasta. Sloma z butow.

derwisz
2018-09-15 20:08:00

Trochę nowych twarzy ale bez rewolucji Plus radni już bezpartyjni z obecnej Rady Miejskiej. Zobaczymy kogo wystawi konkurencja chyba wielce aktywna na tym forum. A zdecydują wyborcy.

 < 1 2 3 >