Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rafał Rajkowski: Od jakiegoś czasu przestałem poważnie traktować to, co mówi wicewojewoda [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-14 12:15:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Rafał Rajkowski, szef radomskiej Platformy Obywatelskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 12 min. 20 sek. nagrania). Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (36)

nie radom
2018-09-16 17:06:00

Do Radomianka_36 weź się nie podlizuj i tak nic ci to nie da .... bo masz grube nogi

darek
2018-09-16 16:33:00

Nie chcemy znowu Struzika i dlatego do sejmiku powinniśmy zagłosować na PIS. Głosowanie na PO czy PSL to szkodzenie miastu.

on
2018-09-15 10:39:00

Pan RAJKOWSKI , miał swojego niestety już nieżyjącego sobowtóra z szerokiej rodziny Rajkowskich ,tych co osiedlili się we Wsoli , Firleju , Jedlińsku.U niektórych przedstawicieli tego rodu stwierdzałam często,że niejednokrotnie białe , to było czarne i na odwrót....

do O
2018-09-15 08:52:00

bakuła znajdzie mu pracę ... jeżeli też będzie jeszcze pracował

0
2018-09-14 21:05:00

Gdzie ten magister wróci po wyborach do pracy, jak gimnazja zlikwidowali?

Wr
2018-09-14 20:42:00

RAJKKOWSKI DLA RADOMIA NIE ZROBIŁ NIC WAŻNEGO CAŁĄ KASĘ BUCHNĄŁ STRUZIK DO PŁOCKA

Alex
2018-09-14 18:43:00

Nigdy wiecej marszalka ze strony pis tfu

Boro
2018-09-14 18:41:00

W koncu czas na normalnego marszalka

N1
2018-09-14 18:40:00

Liczę na Pana Radom potrzebuje takiego Marszałka jak Pan

0
2018-09-14 15:39:00

We łbie się temu magistrowi od fikołków poprzewracało.

Tomek
2018-09-14 15:25:00

Ja nie należę do żadnej Partii. Zadzwoń do Jarka lub Carycy

Bazar
2018-09-14 14:49:00

Czy to prawda, ze gdy zmniejszano uposazenie samorzadowcow Pan Rajkowski wydzwanial do posłów Pis i prosił aby Jarosław wycofał się z pomysłu? Brawo Jarek jesteś wielki.

do Tomek
2018-09-14 14:46:00

jak masz możliwość to sprawdź, ciekawy jestem - np. stary zarząd Orlen

moj_radom
2018-09-14 14:39:00

Takich ludzie jak Pan Panie Rafale nam potrzeba w Radomiu i dla Radomia

Tomek
2018-09-14 14:34:00

do do Tomek a może warto sprawdzić róznice w uposażeniach

do Swojak
2018-09-14 14:33:00

wszyscy doją spółki, tylko po wyborach zmieniają eis ludzie z aktualnej władzy

do Tomek
2018-09-14 14:30:00

teraz tak, a przed zmianą władzy też ?

Tomek
2018-09-14 14:25:00

We wszystkich Spółkach skarbu państwa to zasiadają kolesie ale z PIS

Swojak
2018-09-14 14:22:00

Hipokryta ! Czy spółkami i jednostkami podległymi marszałkowi (PO-PSL) zarządzają osoby związane z PIS lub czy są w radach nadzorczych ? Nie. A czy podczas koalicji PO-PSL w zarządach państwowych spółek lub w radach nadzorczych byli członkowie PIS lub związani z PIS-em? Nie. Każda władza wymienia ludzi na "swoich" . Nawet na radomskim podwórku wszystkie "stołki" i rady nadzorcze są obsadzone przez członków lub sympatyków PO i PSL . Więc ***** o dojeniu Państwa przez aktualnie zarządzających spółkami jest qrewską hipokryzją członka zarządu (PO).

Radomianka_36
2018-09-14 14:21:00

Potrzebni nam tacy ludzie jak Pan którzy walczą o nasz region. Oby tak dalej

 1 2 >