Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dariusz Chłopicki: Minister Skurkiewicz będzie gwarantem rozwoju Radomia [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-13 10:47:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w czwartek Dariusz Chłopicki, kandydat PiS w wyborach do Rady Miejskiej w Radomiu.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 14 min. 50 sek. nagrania). Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (45)

Q
2018-09-17 17:07:00

witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko . Gdzie sie one podziały ? Co sie z nimi stało? Rozlicz sie to publiczne pieniądze

akurat
2018-09-16 12:31:00

Czas skończyc z POPISOWCAMI.

jarek
2018-09-15 17:37:00

chłopicki to lis farbowany a Skurkiewicz z zawodu kelner nawet w wojsku z którego chciał się wymiksować. tragedia!!!!

Kasia
2018-09-15 00:11:00

Akurat PiS w władzy lokalnej w Radomiu pokazał co potrafi. Same przekręty. 8 lat i tylko lotnisko z podatków mieszkańców... na co to nam ?

Gosia
2018-09-15 00:08:00

Za taką wypowiedź szantażowani wyborców, to ... PiS strzela sobie w kolano. Skurkiewicz to zwykły karierowicz i ludzie to widzą...

Patriota
2018-09-14 14:26:00

Tyle co zrobił dla Radomia Pan Witkowski to Kosztowniak przez dwie kadencje 10% nie zrobił

Radomiak
2018-09-14 14:22:00

Chłopku ty pazerny prezesie jak można było zdradzić Prezydenta Radomia i postąpić tak jak Judasz

Tomasz R
2018-09-14 08:02:00

A prawda jest prosta jak drut. Witkowski nigdy nie powinien zostać prezydentem bo się zwyczajnie nie nadaje czego dowodem cała jego kadencja

Tomasz R
2018-09-14 08:02:00

A prawda jest prosta jak drut. Witkowski nigdy nie powinien zostać prezydentem bo się zwyczajnie nie nadaje czego dowodem cała jego kadencja

m 16
2018-09-14 07:58:00

Najlepszy prezydent to taki który ma zdolności koalicyjne. Ani Witkowski ani Skurkiewicz takich możliwości nie maja jako członkowie partii oni zawsze będą toczyć wojny.

gord
2018-09-13 23:16:00

Ciekawe za co .... Chłopicki ma .....dobry kubuś.

Lolita
2018-09-13 23:15:00

Cała rodzinka w komplecie, no ciekawe kto gdzie pracuje, ciekawe jakie stołki chcą?!

Franch
2018-09-13 23:13:00

Jak Skur.ek będzie rozwijał Radom tak jak Chłopicki swoją spółdzielnie, racz dojną krowę dać Panie. Program 50 000+ zacznie działać

Mścibor gay
2018-09-13 21:44:00

Mścibor - Pedofil uwodzący dzieci, wybierając Skurkiewicza on dalej będzie dzieci uwodził. Chcecie krzywdy dziecka przez wstrętnego i obleśnego gnoja?

yar
2018-09-13 20:02:00

trole od Pawłowskiego i pedzio w serduszka to oręż z Przestępczej Organizacji

Gryzon85
2018-09-13 16:05:00

He he jeden lepszy od drugiego paranoja

lucjan
2018-09-13 15:53:00

Ryś ty idi-oto, Nie chciał siedzieć w tym bagnie pijaków z PO to poszedł do bandy złodziei i łapówkarzy

0
2018-09-13 15:03:00

Darek nie denerwuj się. Przestań już sobie komentarze pisać.

dw
2018-09-13 14:49:00

Do "ha, ha" Taki masz cięty język? No to powiedz to samo o człowieku tylko podaj swoje nazwisko. No dalej bohaterze do dzieła.

Zajączek
2018-09-13 14:35:00

Liczą się ludzie. Darek masz mój glos

 1 2 3 >