Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Robert Mordak: Niech Sejm zajmie się ''radomskim układem korupcyjnym'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-11 10:05:00, aktualizacja: 2018-09-11 15:22:00

Robert Mordak złożył wniosek do Sejmu, aby posłowie zajęli się sprawą "radomskiego układu korupcyjnego". - Dziwi nas milczenie, odnoszenie się niektórych polityków do tych zarzutów w całości, jako stek bzdur, podczas gdy przekazy medialny podważają tego typu opinie - mówił kandydat Kukiz'15 na prezydenta Radomia.

- W moim przekonaniu, wyjaśnienia dotyczące opisanej afery, są niewystarczające. Dostaje wiele zapytań w tej sprawie, ale nie jestem w stanie w sposób rzeczowy odpowiedzieć, w związku z tym postanowiłem złożyć wniosek do marszałka Kuchcińskiego - dodał Robert Mordak.

Poseł następnie odczytał uzasadnienie swojego wniosku.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (48)

gość
2018-09-14 08:40:00

W zasadzie, to DLACZEGO SEJM miałby się tym zajmować? A może Parlament Europejski, a może nawet ONZ !!! Panie Mordak, a może wystarczyła by Policja i zwykły Sąd. Tylko niech wreszcie kogoś posadzą w pierdlu, a nie ciągną sprawę przez trzy lata.

akurat
2018-09-13 20:59:00

Brawo Panie Pośle. Podziwiam Pana odwagę. Tylko marszałek Kuchcinski z pewnością nie zezwoli na taką debatę. Bo dotyczy jego partyjnych kolegów.

Artur Łepecki
2018-09-12 23:21:00

Poniżej tekst ślubowania poselskiego. R.Mordak nikogo nie oskarża, nie znieważa. Prosi o wyjaśnienie trudnej sprawy. To jego obowiązek poselski.

Artur Łepecki
2018-09-12 23:19:00

Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.

ali
2018-09-12 14:01:00

Tego to bym się po Mordaku nie spodziewał, tym bardziej po Łepeckim. Przecież to kumple Kosztowniaka.

Kaczor
2018-09-12 13:04:00

Cała Polska z was się śmiej , łapówkarze i z.....

as
2018-09-12 11:13:00

@Mrunia co na listy u kukiza się nie załapałaś i teraz stękasz, a może kolor włsów zmien z rdzawego na bardziej odświezony sama sobie kochanka poszukaj jak nie masz co robić. @urlich Ze niby co? ze kukiz to ukryte PO hehehhe Pamiętaj w Radomiu PO=PiS ps a teraz nawet jakś inna chimera kww koalicja "odpad do radka" na zaminę.

Q
2018-09-12 10:51:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW. Gdzie sie one podziały? Rozlicz sie z tej kasy . To nie jest twoja prywatna kasa. Gdzie one są?

Q
2018-09-12 10:51:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW. Gdzie sie one podziały? Rozlicz sie z tej kasy . To nie jest twoja prywatna kasa. Gdzie one są?

Gogo
2018-09-12 10:50:00

Szambo to forum

As
2018-09-12 10:49:00

Do Ali . Ty to chyba dawno nie miałaś przyjemności i żal , co ?

ala
2018-09-12 10:28:00

Kosztowniak musisz odpowiedziec za swoje malwersacje powinien cie Kaczor dawno wywalic bo zamiast walczyc z bezrobociem to dziecko sekretarce zrobiles lamusie

Mrunia
2018-09-12 07:00:00

Wystarczyło przyjąć baba z wozu koniom lżej i jej kochanka z ZSMP który ją posuwa i już Kukiz Łepeckiego przejęty przez parę kochanków.

urlich
2018-09-12 06:57:00

To jest typ czlowieka który kasą rękę która go karniła. Podbnie jak Łepecki. Dobrze kiedyś ktoś napisał Kukiz15 to zakamuflowana opcja PO. Warto przypomnieć że Schetyna i Kukiz to przyjaciele a Kukiz w wyborach (oprócz ostatnich) zawsze głosował na PO.

0
2018-09-11 23:41:00

Panie Mordak, to co pan robi jest żenadą. Akurat do pana ludzie zwracają się z pytaniami w sprawie Kosztowniaka. Nie można niszczyć ludzi, nie wiedząc, czy to jest prawda. Pan tej wiedzy nie ma.

Mądre słowo Artura
2018-09-11 15:42:00

Idziemy oddzielnie, ale atakujemy razem, razem, razem.

Brawo Panie Pośle...
2018-09-11 15:28:00

Dla Nas Wszystkich Radomian ta smutna i obciacichowa sprawa musi szybko się wyjaśnic , bo Radom na zawsze stanie się Pośmiewiskiem...

Oko
2018-09-11 14:27:00

Kaczkowski przewodniczący ZSMP Zakłady Metalowe.

123
2018-09-11 13:49:00

Pani Wróbel nadaje ustami Mordaka

gmach