Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Marta Michalska-Wilk: Jest pan kłamcą, panie Suski! [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-10 16:51:00, aktualizacja: 2018-09-10 18:24:00

Radna Platformy Obywatelskiej złożyła pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych przez ministra Marka Suskiego (PiS). - Musi on ponieść konsekwencje swoich kłamstw - mówiła Marta Michalska-Wilk.

Kolejni politycy spotkają się w sądzie? Radna Michalska-Wilk pozwie ministra Suskiego

- Minister Suski podczas sobotniej konferencji postanowił zaatakować moją rodzinę. Nazwał nas watahą i powiedział, że ta wataha pracuje w urzędzie. Jest pan kłamcą panie Suski i udowodnię to w sądzie, po to, aby radomianie dowiedzieli się, że dla swojego interesu partyjnego, jest pan w stanie bez mrugnięcie okiem, te wszystkie kłamstwa opowiadać - powiedziała radna PO.

Następnie Marta Michalska-Wilk dodała: - Nie pozwolę na to, aby przez nienawiść i zawiść, którą pan nosi, cierpiała moja rodzina, gdyż są to ludzie, którzy pracują od wielu lat. Moja mama jest wieloletnim nauczycielem, z 35-letnim stażem. Mój teść pracuje w ZUK blisko 17 lat, więc też nie mogłam mieć wpływu na jego zatrudnienie. Z kolei mój mąż został zatrudniony w jednej ze spółek miejskich, gdy prezydentem był Andrzej Kosztowniak. Przypisuje pan też mojej osobie postać niejakiego Ryszarda, którego kompletnie nie znam, także proponowałabym weryfikować swoje informacje.

- Dziś złożyłam pozew o naruszenie dóbr osobistych, wraz z roszczeniem o zapłatę sumy pieniędzy na cel społeczny (10 tys. zł na "Słoneczny Dom"). Domagam się przeprosin na łamach lokalnych mediów. Marek Suski musi ponieść konsekwencje swoich kłamstw - poinformowała radna Michalska-Wilk.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (81)

korupcja
2018-09-14 12:59:00

Lans się skończył. A co tam pani Marta robi obecnie w sprawie watahy?

Majka
2018-09-12 20:48:00

Popieram panią Martę ,nie można pozwolić ,żeby ktoś taki jak suski mógł obrażać ludzi

Majka
2018-09-12 20:48:00

Popieram panią Martę ,nie można pozwolić ,żeby ktoś taki jak suski mógł obrażać ludzi

Iwona
2018-09-12 13:58:00

Nic pani nie udowodni bo Suski powiedział prawdę i nikogo nie obrażał. To pani chce się trochę polansować

po
2018-09-12 12:10:00

a kiedy bedzie wywieszony baner wyborczy na ogrodzeniu na warszawskiej

andy
2018-09-12 11:16:00

A czy wy rzeczywiście słyszeliście lub dokładnie przeczytaliście co powiedział Suski. Myślę, że nie.

po
2018-09-12 09:22:00

jak juz bedzie zlozony pozew prosze o podanie daty rozprawy

Awokado
2018-09-11 22:04:00

I bardzo dobrze, że podała go do sądu, bo chyba jest oderwany od rzeczywistości z tym, co mówi. Brawo Pani Marto niech wie gdzie jest jego miejsce.!!!!

Maciek
2018-09-11 21:50:00

Ale Michalska leje wodę. Aż chlupie w gumiakach.

Oksa
2018-09-11 21:45:00

Partyjniactwo,kolesiostwo,nepotyzm w tym temacie główne siły polityczne stosują formułę"To nie ja - to kolega" Tzw. konkursy wygrywają dziwnie często króliki, nagły awans - króliki, nowe niepotrzebne stanowiska pracy - też króliki. W zależności kto wygra wybory króliki są z innego miotu. Kto zna Radom - wie jak jest. A mnożą się na potęgę, od pierwszego dnia po wyborach.

makapaka
2018-09-11 18:15:00

hieny z pislandii już się rzuciły, by rozdrapać wszystko na swojej drodze

Fiszka87
2018-09-11 17:48:00

Ciekawa jestem ile Suski dał wam w łapę żeby taki rzeczy pisać

Krzyś
2018-09-11 17:01:00

Haha bardzo ciekawe czy za wszystkimi kontami przeciwko Pani Marcie stoi opozycja czy to osoby którym ktoś pisze na kartce co mają wstawić do Internetu żałosne!!!!

Naszrad
2018-09-11 16:58:00

Co ten suski wynajął bandę zbirów by Panią oczerniać w Internecie? Każdy kto ma rozum ten wie że Pani ma rację!

Pjoter
2018-09-11 16:54:00

Super Pani Marto tak trzymac i nie słuchać tych nierobów co tu piszą

Grazyna
2018-09-11 14:20:00

Bardzo mądra decżyją. Nie wolno pozwolić aby szargac imię rodziny. Do sądu z nimi

Jerzyk
2018-09-11 14:04:00

Do Q. Chodzi Ci o pieniądze na lotnisko- bubel Kosztowniaka, który stał się obciążeniem dla miasta, bo nikt nie sprawdził, czy takie lotnisko będzie miało rację bytu?

ROZA
2018-09-11 13:33:00

Gdzie Pani Marta Michalska Wilk ma piękną działkę. Ktoś coś wie? POdobno fajna i atrakcyjna i za małą kasę tak chwaliła się kiedyś .

Q
2018-09-11 13:11:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW. Gdzie sie one podziały? Rozlicz sie z tej kasy . To nie jest twoja prywatna kasa. Gdzie one są?

publiczne wypróżnianie się w 3 aktach
2018-09-11 12:45:00

dobrała się poziomem do carycy i korzysta z jego popularności, chętnie usłyszę chociaż o jednej rzeczy, którą radna dokonała samodzielnie podczas całej kadencji - nie liczy się podpisanie pod cudzymi osiągnięciami, przejmowanie i powielanie cudzych pomysłów oraz chwalenie się rzeczami, na które nie miało się wpływu

 1 2 3 >  ostatnia