Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Artur Standowicz: Prezydent na tę chwilę ma wygaszony mandat [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-10 10:00:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w poniedziałek Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki (PiS).

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 12 min. 30 sek. nagrania). Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (32)

0
2018-09-10 11:23:00

Jaki to ma znaczenie, że ten jest szwagrwm tamtego albo odwrotnie? Tym bardziej, że szwagier to nie rodzina.

0
2018-09-10 10:59:00

przedstawiciel rządu i prawa nie zna, to ty masz mózg wygaszony

0
2018-09-10 10:39:00

Ja to jestem w SZOKU!!! po jednym z waszych wpisów poszperałem w necie i faktycznie! Artur Standowicz vice wojewoda z ramienia PiS to szwagier Igora M. vice prezydenta Radomia z PiS, tego który ma korupcyjne zarzuty (jak podaje radio zet, do których chce się przyznać). Kolejny szok! Artur Standowicz to nie tylko jego szwagier. To także kolega z pracy Igora M. Kiedy w Radomiu rządził Andrzej Kosztowniak z PiS, Artur Standowicz był dyrektorem jego kancelarii. Czyli A. Kosztowniak, A.Standowicz i Igor M. codziennie ze sobą współpracowali. Panie kandydacie Skurkiewiczu, czy chce Pan wygrać wybory na prezydenta Radomia z takim zapleczem? Czy oni znowu wrócą do urzędu? Nie wiem czy Pan także może być wiarygodny, skoro kandydat na radnego z okręgu Borki, Południe, Wośniki, który startuje z nr1, to Pana bliska rodzina?

yyy
2018-09-10 10:38:00

Wojewoda odpowiada za straz graniczna.obiecywal pan zw siedziba Strazy Granicznej zostanie przeniesiona do Radomia z Lesznowoli.czemu nie dotrzymal pan slowa....?

Tomek
2018-09-10 10:29:00

Układ radomski = układ rodzinny zgadza się panie standowicz???

Radom
2018-09-10 10:28:00

Co za prostak. Zamiast przeprosić za słowa Wójcika to dla niego to norma. Poprostu potwierdził jaki jest PIs

Tom
2018-09-10 10:26:00

Suski czemu nic nie powiedzial o swoim pupilu Kowalskim - wodociągi ojciec Kowalskiego i siostra -administrator. Wszystko można sprawdzić. Czemu caryca nic nie mówi o nepotyzmie Pisowskim to jest dopiero mega skala

0
2018-09-10 10:25:00

Beka nie mas zpojęcia o sprawie więc nie bredż

beka
2018-09-10 10:20:00

Panie Standowicz - ne stracuiła mandatu - wyrok nie jest prawomocny! A kto udostępnił dokumenty waszego CBA gaziecie i radiu zet - chyba ktoś od was ? czyżby walka wewnętrzna i ktoś musiał być poświęcony?

po
2018-09-10 10:11:00

i super niech ustapi ale witus wstytu nie ma jak to mowil dyzma szkoda tych paru tysiaczkow, aby przy korycie

sdf