Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Artur Standowicz: Prezydent na tę chwilę ma wygaszony mandat [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-10 10:00:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w poniedziałek Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki (PiS).

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 12 min. 30 sek. nagrania). Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (32)

solka
2018-09-13 23:28:00

Art ma fart, wali sam, dzielić się nie musi. Sam i ten co go ciągle kusi.Bracia na zawsze.

Krdoba
2018-09-13 23:27:00

Artu di tu wali browary sam, sam sie upija.

porta
2018-09-13 23:26:00

Największe aparatczyki pisowskie Artu di tu STand. Wazelinką wali.

Q
2018-09-11 13:16:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW. Gdzie sie one podziały? Rozlicz sie z tej kasy . To nie jest twoja prywatna kasa. Gdzie one są?

Q
2018-09-11 13:15:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW. Gdzie sie one podziały? Rozlicz sie z tej kasy . To nie jest twoja prywatna kasa. Gdzie one są?

Q
2018-09-11 07:50:00

Witkowski gdzie podziały się 70 MILIONÓW NA inwestycje w lotnisko ? To nie twoje prywatne pieniądze tylko publiczne. Gdzie jest 70 MILIONÓW pytają radomianie?

Lelejeko
2018-09-11 06:50:00

Oj panie wicewojewodo, nos dlugi jak pinokio od klamstewek. Kim dla pana jest Igor M.? Szwagier?! Juz niedlugo po ta sitwe zapuka cba..... puk puk puk.... 6rano buhahahaha

Hans Kloss
2018-09-10 22:47:00

A gdzie wywiad, nagranie. Chcialem obejrzec Panie redaktorze.

Wiesław
2018-09-10 21:58:00

Panu Standowiczowi to witkowski nawet do pięt nie dorasta. Nie ten poziom. Klasa Wicewojewody jest niepowtażalna.

Radom
2018-09-10 15:11:00

Pan Artur tez z układu radomskiego?????

Ramek RKS
2018-09-10 13:01:00

Głupi osioł,mieszkańcy wybrali prezydenta i niema prawa nikt jego odwołać,jedynie tylko wyborcy mieszkańcy miasta mogą jego zmienić,Idiota totalny głupszy od osła.

żbik69
2018-09-10 12:42:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-09-10 12:34:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2018-09-10 12:24:00

ścierwa pisowski już ujadają

Zielony
2018-09-10 12:23:00

Dlatego że szwagier to nie rodzina to się boi by go nie pociągnął za sobą pan Igor.M

radomis
2018-09-10 12:21:00

Ciekawe dlaczego Standowicz tak nie pewnie o tych listach na wtorek mówił. Czyżby czekali jakie nowości odkryje Radio ZET? Czyżby zarzuty poszły dalej? czyżby z list trzeba wycofywać tak jak np. już Dariusz.W który nic nie wie na temat list?

0
2018-09-10 11:57:00

szwagier nie rodzina?

sędzia
2018-09-10 11:39:00

Ty pod spodem jesteś przygłupem co za brednie wypisujesz. Mandat to on ma wygaszony od roku ale stale się odwołuje.

Olo
2018-09-10 11:38:00

Brawo Wojewoda.

0
2018-09-10 11:30:00

Wyrok jest nie prawomocny więc wygasic to sobie możesz ogień w piecu,palko.

 1 2 >