Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dariusz Wójcik: Od prezydenta Witkowskiego oczekiwałbym więcej powagi [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-08-20 11:15:00

- Od prezydenta mojego miasta oczekiwałbym więcej powagi i rozwagi. Osobiście nie życzę, żeby za prezydentem taka czarna wołga jeździła, bo to nie jest nic przyjemnego, chociażby dla osoby, za którą jeździ, ale też dla jego rodziny - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik (PiS).

Na zdjęciu Dariusz Wójcik. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

- Pan prezydent dobrze wie, kto stoi za tym zleceniem. Dziwnym trafem, raz mówi, że wie o co chodzi, a raz, że nie - dodał przewodniczący.

Następnie Dariusz Wójcik stwierdził: - Myślę, że kampania powinna polegać nawet na kłótniach, sporach, ale merytorycznych, a nie na wykorzystywaniu czarnego PR-u, co widzimy też na mieście. Pojawiły się wykupione przez PO i Nowoczesną bilbordy, które są próbą oczerniania PiS. Czy mieszkańcy to kupią? Uważam, że nie, gdyż mają dosyć takich sporów i takiego typu prowadzenia kampanii.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 11 min. 45 sek. nagrania).

autor: dm

Wasze komentarze (17)

Kwintesencja
2018-08-21 20:16:00

Kwintesencja PiS. Jak sam siebie opisał w jednym z wywiadów ma kompetencje ślusarza a umiejętność rozbrajania zamków wyniósł z młodości. Jest dyrektorem w PGZ-za kompetencje oczywiście, a nie koneksje polityczne PiS.

NIE PIS
2018-08-21 20:10:00

NIE ZAGŁOSUJE NA PIS NIGDY WIĘCEJ.

0
2018-08-21 19:54:00

Parafrazując słowa Wójcika można powiedzieć tak Od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu oczekiwał bym więcej kultury więcej wyważonych słów niej chamstwa cwaniactwa prostactwa i głupoty. Nie oczekiwałem że będzie to ktoś na miarę Derlatki

xzhfd
2018-08-21 19:44:00

Koń stawki do zapłacenia pisze na kartce i zaraz ją pali. Wszystko podobno uzgodnione z głównym Alkoholikiem.

Ale jaja
2018-08-21 06:37:00

Czarnogród , czarna wołga, czarny jak noc w dupie u murzyna. Pan przewodniczący znowu bredzić zaczyna

Adam
2018-08-20 22:59:00

Na PO? Nigdy ! Nawet po pianemu bym nie zagłosował na partię któramz PSL jak pies kala się na kolanach przed Niemcami? Tylko PiS !

Marta
2018-08-20 20:34:00

Nigdy na PiS nie zagłosuję, pomimo iż na nich głosowałam do tej pory. W takim tempie rozdawnictwa niedługo będziemy drugą Grecją.

5123
2018-08-20 15:58:00

Radomianie będą mieli prosty wybór. Wybrać kogoś (Witkowskiego) który nienawidzi rządzące PiS a tym samym skazuje Radom na izolację, czy ministra Skurkiewicza z rządu PiS, który będzie miał wsparcie w inwestycjach centralnych?

Witkowski
2018-08-20 14:04:00

Jak widzę większość będzie głosowała na PIS. I bardzo dobrze

0
2018-08-20 14:02:00

Witkowski.Przypomnij Radomianom jak głosowałeś z Kopacz przeciw budowie hali i stadionu w Radomiu.

do wojcika
2018-08-20 13:55:00

Masz ludzi za debili? Oszukaliscie radomian z siedziba pgz i taka prawda.a ten anonim co tu wypisuje ze miejsca pracy za biurkiem nie sa wazne to jakis zakompleksiony frustrat

0
2018-08-20 13:50:00

A te 8 tys. miejsc pracy nie są ważne

0
2018-08-20 13:13:00

Te 300 miejsc pracy w mieście pozbawionym funkcji wojewódzkich jest bardzo ważnych. Nie wszyscy kształcą się w kierunku technicznym, by pracować przy produkcji

0
2018-08-20 12:28:00

Akurat Fabryka Broni funkcjonuje nieźle. Co do utworzenia iluś tam miejsc pracy za biurkamii, to nie wiem czy to jest aż tak istotne dla miasta. Może też warto zapytać oprócz tych trzystu miejsc o 8 tys. Obiecanych miejsc pracy.

?
2018-08-20 12:20:00

Czy to prawda, że Pan Wójcik z rodziną mieszka na wsi w posiadłości poza Radomiem? Jesli tak, to o jakim moim mieście mówi???

0
2018-08-20 11:54:00

Rok temu, Maciarewicz przedstawił plan tworzenia w Radomiu Centrum Usług Wspólnych dla PGZ, który przewidywał zatrudnienie w Radomiu w ciągu dwóch lat minimum 300 osób. Ile osób już pracuje? Jaki to dziennikarz, który nie pyta o to Wójcika. Znowu zabrało nam etaty biuro operacyjne w Warszawie. Zaprosić Skurkiewicza i dokładnie go w tej kwestii przepytać. Przedwojenny Radom był w stanie utworzyć od zera fabrykę broni na 5 tys. osób. A my mając uniwersytet nie jesteśmy w stanie utworzyć biura?

0
2018-08-20 11:47:00

Jedno jest pewne, Witkowski w ciągu czterech lat wykonał wiele, by udowodnić, że prezydent miasta opozycyjny wobec rządu to wielkie nieszczęście dla Radomia. Nie da się być dobrym skutecznym prezydentem i jednocześnie opozycjonistą. Albo się politykiem albo gospodarzem miasta, panie Witkowski.