Czwartek 28 marca
Anieli, Renaty, Kastora

Wysoka porażka Broni

dm 2018-08-15 19:05:00

W spotkaniu 2. kolejki nowego sezonu III ligi Broń Radom przegrała na wyjeździe 0:3 z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Pierwsza połowa była wyrównana. W doliczonym czasie gry karnego nie wykorzystał Piotr Nowosielski. W drugiej części, dominowali już gospodarze. Bramki Mireckiego oraz radomianina - Patryka Walaska, ustaliły wynik na korzyść Lechii.

Tabela III ligi - tutaj.

W następnej kolejce radomianie zagrają u siebie z Ursusem Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (19 sierpnia) o godz. 12:00.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 3:0 (1:0)
Marcin Mirecki 42, 78, Patryk Walasek 57

Lechia: Mateusz Awdziewicz - Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Kamil Tlaga - Jakub Rozwandowicz (90 Piotr Kornacki), Łukasz Bocian, Kamil Szymczak, Artur Golański, Marcin Mirecki (84 Krystian Kolasa) - Bartłomiej Maćczak (75 Kacper Przedbora).

Broń: Paweł Młodziński - Jakub Góźdź (81 Albert Pietralski), Wojciech Gorczyca, Maksim Kwiencer, Przemysław Wicik - Dominik Leśniewski (72 Piotr Stefański), Patryk Czarnota (63 Emil Więcek), Adam Imiela, Konrad Paterek, Piotr Nowosielski (57 Przemysław Nogaj) - Kamil Czarnecki.

Żółte kartki: Tlaga, Jakubczyk - Wicik, Więcek

Widzów: 923.
Sędziował: Grzegorz Kujawa (Olsztyn).

W 45. minucie Piotr Nowosielski (Broń) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Awdziewicz obronił).