Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Skurkiewicz ma program dla seniorów, w tym opaski na rękę [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-30 11:51:00, aktualizacja: 2018-07-30 15:07:00

Wojciech Skurkiewicz przedstawił dziś kolejny punkt swojego programu wyborczego, tj. program dla seniorów. - Chcemy, aby Radom był nie tylko miastem opierającym się na młodym pokoleniu - mówił kandydat PiS na prezydenta naszego miasta.

Opaska dla seniora - bezpieczny senior; asystent seniora - pomoc w zasięgu ręki; senior bus - dojazd do lekarza; przyjazny urząd dla seniora - pomoc w urzędowych sprawach - to najważniejsze punkty programu dla seniorów, zaprezentowanego dziś przez wiceministra obrony narodowej.

- Więcej dla seniorów, więcej dla młodych, to jest łączna całość programu. Chcemy, aby Radom był nie tylko miastem opierającym się na młodym pokoleniu, na tych, którzy dziś pracują i mają wpływ na rozwój naszego miasta. Chcemy, żeby Radom był również przyjaznym miastem dla tych wszystkich osób, którzy dziś są na emeryturze, rencie, którzy chcą jesień swojego życia, spędzać w naszym pięknym mieście, aczkolwiek miasto musi być przychylne dla tych osób, stąd szereg propozycji - powiedział Wojciech Skurkiewicz.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (37)

Pjoter
2018-09-12 18:51:00

Pan Skurczybyk tzn Skurkiewicz to taki bajerant który tylko obiecuje Gdzie domy opieki dla seniorów? Pan by sobie opaskę założył, albo własnej Matce >?

Krzyś
2018-09-12 18:49:00

Opaskę niech sobie na usta założy zamiast wygadywać takie bzdury !

Naszrad
2018-09-12 18:48:00

Jak można zagłosować na pis tfu! to skorumpowane towarzystwo

Radomis
2018-09-12 18:23:00

Panie Skur czy Ty nic nie umiesz wymyśleć? Ha ha ha tak jak Standowicz wbijał 1 łopatę w wybudowaną już autostradę ta ten proponuje opaski dla Seniorów gdzie dziś pierwsza ich setka trafiła na ręce ludzi ha ha ha Oni są naprawdę idiotami

Gryzon85
2018-09-12 16:30:00

Komentarz zablokowany.

Borys20
2018-09-12 16:27:00

Jeśli jego wybiorą będzie tak źle jak za kosztowniaka

Obywatel
2018-08-08 16:46:00

Człowieku co Ty wygadujesz??? W jakim my absurdzie żyjemy... Bareja się kłania. Już widzę jak będziecie wozić seniorów do lekarza, hehehe dobre

Szwejk
2018-07-31 11:05:00

Komentarz zablokowany.

Ale jaja
2018-07-31 11:02:00

SKUND ON WYTRZASNĄŁ TE DZIEWICE ORLEAŃSKIE.

lucjan
2018-07-31 09:36:00

do "Psychiatra do lucjana" tobie kon. donie pomoże tylko patolog i śmieciarka, żeby twoje ścierwo wywalić na wysypisko

olo
2018-07-31 00:13:00

opaskę to na szyję i mocno zaciągnąć tak jak cały PIS

111
2018-07-30 23:36:00

Za lotnisko, za halę, za długi na 3 pokolenia i za brak siedziby PGZ - tylko RAFAŁ CZAJKOWSKI ma mój głos

Q
2018-07-30 21:36:00

NIE ZAGŁOSUJĘ NA PIS NIGDY WIĘCEJ.

Szwejk
2018-07-30 21:00:00

PIS TO JEDNY WIELKI GWÓZDŻ DO TRUMNY DLA EMERYTÓW

Rdm
2018-07-30 18:22:00

Nareszcie konkrety A nie lanie wody! Powodzenia Panie Wojtku!

RKS
2018-07-30 17:06:00

PiS-owski oszust!!! Gdzie siedziba PGZ? Jak możesz spojrzeć ludziom w oczy po kłamstwie w sprawie lotniska?

Psychiatra do lucjana
2018-07-30 16:13:00

A ty lucjan nadal zaniedbujesz leczenie.

lucjan
2018-07-30 15:10:00

są tacy, głównie z piu, to żeby wygrać jakiekolwiek wybory zeżrą gówno ze smakiem i powiedzą że to czekolada

lucjan
2018-07-30 15:07:00

do gdfoiu8976 co ci kondonie ukradło po

Zwyczajnie tak
2018-07-30 15:01:00

Witkowski to taki radomski Kononowicz. Skurkiewicz jest ogromną szansą dla Radomia, którą nie można nie wykorzystać.

 1 2 >