Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jarosław Kowalik: Będę kandydował do Rady Miejskiej z list Bezpartyjnych Radomian [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-18 11:50:00

- Nie wycofam się z kandydowania do Rady Miejskiej w Radomiu. Nawet trzęsienie ziemi temu nie przeszkodzi. Będę "jedynką" Bezpartyjnych Radomian w okręgu nr 1 - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, prezes Radomskiego Samorządu Obywatelskiego, Jarosław Kowalik.

Na zdjęciu Jarosław Kowalik. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Podobno istnieją takie głosy, które mówią, że może Pan tak zrobić - dopytywał redaktor Czaban.

- Pewnie konkurencja tak robi. Droga, którą obraliśmy, chcemy ją dalej podążać - odpowiedział Jarosław Kowalik.

Na pytanie, dlaczego nie zagłosował za kandydaturą Ryszarda Fałka, prezes Radomskiego Samorządu Obywatelskiego, odpowiedział: - Zawsze jestem szczery i uważałem, że w tym momencie jeszcze nie powinniśmy ogłaszać kandydata na prezydenta Radomia. Mieliśmy na to czas, ważniejszy jest odpoczynek mieszkańców, a nie zawracanie głowy - już w tej chwili - wyborami. Uważam też, że Kazimierz Woźniak lepiej by się sprawdził w tej roli, ale taką podjęliśmy decyzję i demokratycznie to Ryszard Fałek będzie naszym kandydatem. Głosowałem na pana Woźniaka, bo po prostu uważam, że pod względem bezpartyjności, jest bardziej wiarygodny.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 14 min. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (11)

0
2018-07-22 20:05:00

Panie Kowalik, walczyłeś o funkcje szefa Rady Gospodarczej przy prezydencie miasta. Otrzymałeś ja i co zrobiłeś.

Nemo
2018-07-22 00:59:00

W sumie to kogo obchodzi skąd i z jakiego miejsca będzie kandydował ten Pan> ? szanse ma równe zeru,

tygr
2018-07-19 21:28:00

Tan Pan chce budować zamek w Radomiu i chwała mu za to, ma mój głos

do 123
2018-07-19 16:13:00

Pan Kowalik dla Radomia zrobił więcej niż wielu radnych zarówno z PO jak i z PIS, także robiąc te "pierdoły" których niektórzy nie potrafią docenić.

Nemo
2018-07-18 20:56:00

Ile głosów zdobędzie Kowalik z pierwszego miejsca? ja stawiam na nie więcej niż 100! kto da więcej?

ok
2018-07-18 20:43:00

Tradycyjnie tzn bez oczekiwanego efektu ! I tak trzymać !

Q
2018-07-18 12:55:00

Komentarz zablokowany.

Q
2018-07-18 12:55:00

Komentarz zablokowany.

hehe
2018-07-18 12:15:00

Nie ma to jak samemu zaorać swoją partię dając do zrozumienia że ich kandydat na prezydenta ma tyle z bezptaryjnością wspólnego co nic hehehehehehehe

123
2018-07-18 12:00:00

Oby tylko aktywność Kowalika w radzie nie ograniczała się do dotychczasowego katalogu pierdół takich jak ustawianie armaty czy próżne fundowanie nieestetycznych tablic z własnymi inicjałami.

kpt Kloss
2018-07-18 11:53:00