Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wiceprezydent Zawodnik: PiS robi politykę na radomskim szpitalu. To próba zastraszania mieszkańców [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-17 12:29:00

- Z jedzeniem w szpitalu jest po prostu normalnie. PiS robi w tej materii politykę. To próba zastraszania radomian - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Na zdjęciu Jerzy Zawodnik. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Jak to jest z tymi posiłkami w radomskim szpitalu? - zapytał redaktor Czaban.

- Normalnie. Stawka żywieniowa, jaką ma szpital, to średnia stawka w Polsce, tj. 13 zł. Przykładowo, jakby ktoś chciał się wybrać z ZUS-u do sanatorium, to ta stawka wynosi 7 zł. Ktoś robi z igły widły. W mojej ocenie, te zdjęcia nie zostały zrobione w radomskim szpitalu - odpowiedział Jerzy Zawodnik.

Wiceprezydent Radomia po chwili dodał: - Może nie jest to wykwintne jedzenie, ale jest takie, na jakie nas stać. Szpital przede wszystkim przeznacza pieniądze na leczenie. Problemem szpitala jest niedobór personelu, ale to ogólnopolski problem, który zauważył nawet minister zdrowia.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 10 min. 45 sek. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (13)

Ob.
2018-07-18 13:33:00

Panie Zawodnik, dlaczego na koniec kadencji robi pan z siebie błazna. Czy warto i dla kogo? Dla czlowieka, który kłamie nawet jak mówi dzień dobry i po którym już niedługo pozostaną tylko długi i zniesmaczenie przyzwoitych obywateli naszego miasta?

Do oy
2018-07-18 00:31:00

No, ty to na pewno powinieneś się leczyć, tyle że w Krychnowicach chyba żywią trochę lepiej.

mariano italiano
2018-07-17 23:20:00

Jerzy zawodnik! pograżasz się jako viceprezydent! byłeś normalny, jednak radek Ci kaze i sługa musi...

oy
2018-07-17 20:12:00

Leczyć się czy utyć idziesz do szpitala ?A po kasę najlepiej do NFZ .Minister zdrowia to kolejny adresat.I dajcie dzieci spokój z tym ujadaniem

0
2018-07-17 16:50:00

BŁAZEN!!!

Pacjent
2018-07-17 15:43:00

Ten człowiek jest żenujący, nawet nie wiedząc co i o czym mówi. Może wreszcie, któryś z redaktorów udał by się do szpitala i zobaczył jak faktycznie to jedzenie wygląda. Np. śniadanie, trzy kromki chleba, pół lyżeczki masła i malutki pojemniczek (wielkości połowy pudełka od zapałek) dżemu.

Dora12
2018-07-17 15:28:00

Na jedzenie nie ma a na zagraniczne szkolenia jest. Na ryczałty na telefoniki prywatne też jest

Maria
2018-07-17 15:26:00

Myślę, że prezydent niezbyt przykłada się do tego co się dzieje w szpitalu. Coś wybudowano albo zakupiono ostatnio?

Hola
2018-07-17 15:23:00

Czym niby straszy? Że jest źle? Wszyscy wiedzą że jest więc jakie to straszenie?

Abc
2018-07-17 13:40:00

Jutro się kłade,tylko po to ,żeby skosztować,tych rarytasów.

Q
2018-07-17 12:36:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Q
2018-07-17 12:36:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Q
2018-07-17 12:36:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?