Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zbigniew Kuźmiuk: Przez brak działań marszałka Struzika, Mazowsze straciło 1 mld euro [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-16 15:33:00

- Przez brak działań ze strony marszałka Adama Struzika, Mazowsze straciło 1 mld euro w obecnej perspektywie unijnej, natomiast jego wieloletnia polityka, doprowadziła do zwiększenia dysproporcji rozwojowej w województwie mazowieckim - mówił dziś europoseł PiS, Zbigniew Kuźmiuk.

Zbigniew Kuźmiuk

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję ws. podziału naszego województwa na dwie jednostki statystyczne. Oprócz europosła, wzięli w niej udział: wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz oraz posłowie: Anna Kwiecień i Andrzej Kosztowniak.

Poniżej wideo z briefingu prasowego, opublikowane na fanpage'u PiS w Radomiu.

autor: dm

Wasze komentarze (14)

olo
2018-07-19 14:20:00

nie wszyscy pamiętają ale kuzmiuk był ostatnim wojewodą radomskim przed reformą administracyjną buzka. I można zaryzykować twierdzenie o przyzwoleniu kuzmiuka na taką "reformę", nie zawalczył ani hu hu. Przypomnijmy że mamy w Polsce kilka miast w randze wojew. mniejszych od naszego tzn : gorzów wlkp., opole, rzeszów, kielce, olsztyn. niech więc pan zbigniew nie świruje dobrodzieja naszego miasta

Q
2018-07-17 12:24:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

321
2018-07-17 10:07:00

Radom do Świętokrzyskiego jako siedziba wojewody!

Józef
2018-07-17 09:55:00

PSL DAWNO POWINNO BYĆ ZDELEGALIZOWANE.SZKODNIKI POLSKI.

Ale jaja
2018-07-17 06:12:00

Gnidy z piSu ujadają a karawana jedzie dalej . Sojusz robotniczo chłopski w wydaniu byłego prl owca na modłę i podobieństwo porąbanych dobrej zmiany

szkodnik
2018-07-16 23:07:00

Ja zdania nie zmienię. Struzik to szkodnik Radomia !

123
2018-07-16 23:05:00

Europosłowi trudno jest zrobić coś dla Radomia, bo europosłowie pracują dla Polski. To dla tych baranów, którzy nie mają o niczym pojęcia.

Dundi
2018-07-16 22:54:00

Niestety koalicja PO - PSL w Sejmiku nie zrobiła nic dla Radomia. Polikwidowali tylko łóżka na Józefowie i tyle ;) A taką współpracę w kampanii Witkowskiego obiecywał Struzik - a tu guzik z pętelką!

Dell
2018-07-16 19:43:00

Kuzmiuk. Stara pisowsla ladacznica. gdzie koryto tam i on. Co ty zrobiles dla Radomia? Nic!!!!!

Saba
2018-07-16 19:34:00

Kuzimiuk hycel z działalności gospodarczej. I to mu tylko w głowie kogo by tu zutylizować. Psy mu nigdy tego nie wybaczą ! A ostatnich gryzą Psy

th
2018-07-16 16:50:00

@Tytus: Chyba nie obejrzałeś konferencji

Tytus
2018-07-16 16:46:00

To jednak radomska Nowoczesna miała rację, że w projekcie KE Radom nie jest wydzielony.

0
2018-07-16 16:03:00

Kuźmiuk a ty nadal szukasz młodziutkich asystentek????? Stażystek????

kkk
2018-07-16 15:57:00