Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Posłowie PiS: Wydawaliśmy zdecydowanie więcej pieniędzy na radomską służbę zdrowia

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-12 15:25:00, aktualizacja: 2018-07-12 16:01:00

Anna Kwiecień oraz Andrzej Kosztowniak mówili dziś, że podczas ich rządów, miasto wydawało zdecydowanie więcej na inwestycje w radomskiej służbie zdrowia, w porównaniu do obecnej władzy.

Anna Kwiecień i Andrzej Kosztowniak w obecności Wojciecha Skurkiewicza

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości poinformowali, że w latach 2007-2014 miasto wydało dokładnie 133 mln zł na radomską służbę zdrowia.

- W czasie, kiedy my rządziliśmy w Radomiu, średnio rocznie na służbę zdrowia, a konkretniej na wydatki inwestycyjne, przeznaczaliśmy prawie 16,5 mln zł, zaś w okresie obecnej kadencji czterech lat, mamy do czynienia z wydatkami średnio rocznymi na poziomie 5 mln - powiedział były prezydent, Andrzej Kosztowniak.

Anna Kwiecień dodała, że za ich rządów, przebudowano m.in.: Zakład Opieki Długoterminowej z Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym oraz Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym i Hospicjum czy Blok Operacyjny na oddziale chirurgicznym. - Ponadto ostatnio zdecydowaliśmy się na budowę nowego Centrum Rehabilitacji - usłyszeliśmy.

autor: dm

Wasze komentarze (19)

gzd21
2018-07-13 08:56:00

Komentarz zablokowany.

Rad
2018-07-13 08:11:00

Tej trójce już dziękujemy, smieszni są w swoich ciągłych konferencjach o byle co, a kiedy się rozliczycie z zadłużenia miasta by zrobić bubel lotnisko????

Szwejk LAT 45 po Afganistanie
2018-07-13 07:11:00

TERAZ JUŻ SIĘ WYDAŁO JAK WYDAWALIŚCIE I NA JAKĄ KWOTĘ WSZYSTKO CO W RADOMIU ZADŁUŻALIŚCIE. IM GORZEJ DLA MIASTA TYM LEPIEJ DLA PISU - TAK SIĘ NIE ROBI BY BYĆ NA WYBORCZEJ PORĄBANEGO Z KULAWĄ NOGĄ KACZORA LIŚCIE. ZDECYDOWANIE JUŻ WAS NIE MA W SERCACH RADOMIAN . CZYLI WON Z MIASTA . Kwiecień plecień tak przeplata trochę prawdy i jej to wszystko jak została osłem koło dupska LATA

obiektywny
2018-07-13 07:06:00

Wolę złą PO niż ten "idealny" PiS. Dojna zmiana.

KOCHAM PiS
2018-07-12 23:07:00

Przystojniaczku Nasz najdroższy , uśmiechnij się :) Niedługo to obiecacie loty do NIEBIE

0
2018-07-12 22:08:00

Przykładem racjonalnie wydanych pieniędzy może być kilkaset tysięcy wydane na pilnowanie kładki, po której nie można było chodzić.

POlak
2018-07-12 21:27:00

POprostu teraz pieniądze są wydawane racjonalnie a każda złotówka podatnika szanowana jak nigdy wcześniej. Problemem jest finansowanie z NFZtu.

PQ
2018-07-12 21:24:00

NIE ZAGŁOSUJĘ NA PiS NIGDY WIECEJ

ps
2018-07-12 21:05:00

Kosztowniak jaką ocenę miałeś w szkole z matematyki

0
2018-07-12 18:43:00

Nie tylko na służbę zdrowia wydawaliscie bo i wybraliście na LOTNISKO.Hahahahaha

321
2018-07-12 18:09:00

Ponowne rzady PiS beda oznaczaly koniec Radomia.

Q
2018-07-12 17:10:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Q
2018-07-12 17:09:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Q
2018-07-12 17:09:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Zukowicz
2018-07-12 16:09:00

Kladke za ktora ponosza odpowiedzialnosc frysztak i witkowski

max
2018-07-12 16:05:00

Komentarz zablokowany.

do zukowicz
2018-07-12 15:56:00

Niech chlopaki z Twojej bandy powiedzą ile mieli lat na wybudowanie inwestycji, ktore zawsze byly opoźnione albo szumnie nazywane inwestycjami - patrz obwodnica Poludniowa.

ja
2018-07-12 15:49:00

Ciekawe kiedy ludzie zaczną już rzygać od tych wyborczych mrzonek? :) Posłowie PiS głosujący "Za" w sprawie IPN !!!!!

Żukowicz
2018-07-12 15:43:00

O czym tu mówić. Niech Witkowski i chłopaki z jego bandy podadzą przykład jednej, poważniejszej inwestycji, którą sami rozpoczęli i doprowadzili do końca.