Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wiesław Wędzonka: PPL spóźnia się ze wszystkimi dokumentami [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-12 12:12:00

- Działania Adama Bielana ws. radomskiego lotniska, to propaganda Prawa i Sprawiedliwości - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, radny Platformy Obywatelskiej, Wiesław Wędzonka.

Na zdjęciu Wiesław Wędzonka. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, był gościem redaktora Krzysztofa Czabana. Rozmowę zdominował temat Portu Lotniczego Radom i przeciągającego się przejęcia tej spółki przez PPL. - Wszystkie te terminy, które krążą w eterze, są wymyślane i podawane właśnie przez pana Adama Bielana. Ciągle zastanawiam się, do czego marszałek dąży. Nie jest bowiem prawdą, że radomski port cokolwiek zawalił, prawdą jest natomiast to, że ze wszystkimi dokumentami spóźnia się PPL - stwierdził radny PO.

- PPL ciągle wymyśla nowy problem i usiłuje postawić miasto i port przed nowym problemem. Wszystkie niezbędne dokumenty do zakończenia tego procesu, PPL zawala. Zastanawia mnie tylko zaangażowanie pana marszałka Bielana w tą propagandą, zresztą dobrze przez PiS opanowaną, propagandę stworzenia pewnego wrażenia, że ktoś coś zawala. Adam Bielan jest elementem tej propagandy, która ma stworzyć takie wrażenie. Tego robić nie można - podkreślił Wiesław Wędzonka.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 12 min. 55 sek. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (20)

Radomski Warchoł
2018-07-17 09:27:00

A pamięta ktoś jak zapewniał pod koniec 2017 roku, jak się puszył że jego dziunia z lotniska z którą się buja po lidlach i innych galeriach załatwili rozmowy z przewoźnikami którzy już tylko czekają, niemal walą do drzwi aby już od 2018 roku zacząć latać z Radomia, no i co wędzonka picujemy znowu wyborców.

Q
2018-07-16 06:36:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

kolo
2018-07-14 11:14:00

panie wędzonka zamilknij!!! pan należysz do tego sortu ludzi, którzy poświęcą przyszłość całego miasta dla tego aby partnerka wniosła do "rodzinnego" budżetu odprawę za wieloletnie nicnierobienie. Wyborcy!! patrzcie i wyciągajcie wnioski.

ciekawwwe
2018-07-12 22:58:00

Ciekawe skąd trzeciorzedny nieradny ma takie info? Że pppl się spóźnia? Czemu tych informacji nie przekaże Pani prezes Dorota czy Witkowski?????? Bo to nie prawda i aż takich debili z siebie nie zrobią a Wędzony musi

ciekaww
2018-07-12 22:37:00

Ciekawe co pan Wiesław mysli o Kasi i Marcina co przeszli z PO do Pis-u?A tak ich bronił w PO?

do dsf
2018-07-12 22:24:00

Mało jest komentarzy, bo o czym tu gadać. Ludzie wiedzą, że Wędzonki bzdury klepie w obronie swojej kobity.

buhahaha
2018-07-12 22:05:00

Buhahahha to mój komentarz na to co mowi Wędzonka.

0
2018-07-12 22:03:00

Wędzonka boi się, że przez Bielana jego ukochana kasy w lipcu nie dostanie.

Ale jaja
2018-07-12 20:59:00

uwaga uwaga koma 3 koma 3 nadchodzi KONIEC PiSu

Szwejk
2018-07-12 20:58:00

Dziadek i ojciec już śp debilu z pisu

Do szwejka
2018-07-12 18:06:00

Komentarz zablokowany.

Q
2018-07-12 17:12:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

789
2018-07-12 15:14:00

Popaprancy dla których liczą się ,tylko pieniądze partia pijaków leczonych ,albo tych którzy zaraz będą sie leczyć szkoda czytać i słuchać.

sawiczu5
2018-07-12 14:59:00

Postawę ludzi PO mozna nazwać jednym słowem: destrukcja! Doili przez 4 lata radomskich podatników żeby kosmetyczka od wyciskania krost prywatne konkubina Wędzonki miała zagwarantowaną grubą kasę ponad 20 tysiecy miesięcznie a teraz spowalniają proces przejęcia żeby dostała jeszcze odprawę ponad 200 tysięcy. To jest prawdziwe oblicze ludzi PO: zachłanność na publiczne niemałe środki.

KKMp
2018-07-12 14:46:00

A skąd pan Wędzonka posiada taką wiedzę. Raczej tego typu działania nie są przeznaczone do publicznej wiadomości w czasie trwania negocjacji. A kim w tych działaniach związanych z przejęciem portu lotniczego przez PPL jest pan Wędzonka? Poza tym, panie Wędzonka, kto jak kto ale pan, członek PO mówi o tym, że coś nie wypada czy też, że czegoś nie wolno? Wolne żarty.

0
2018-07-12 14:40:00

A skąd pan Wędzonka posiada taką wiedzę. Raczej tego typu działania nie są przeznaczone do publicznej wiadomości w czasie trwania negocjacji.

dfs
2018-07-12 14:29:00

Coś cichutko, pisowskie trolle zaspały i jeszcze nie rozpoczęły zmasowanego ataku :D Albo nie wiedzą jak odpowiedzieć na te zarzuty i muszą zrobić zebranie na rynku :D

123
2018-07-12 14:16:00

KONIEC WÓJCIKA W RADOMSKIEJ POLITYCE? Zgodnie z zaleceniem Kaczyńskiego kandydaci partii w wyborach samorządowych muszą zrezygnować z posad w spółkach Skarbu Państwa. W PGZ zarobi lepiej więc wybór jasny - lepszy zarówno dla niego jak i dla poziomu radomskiej polityki :D

Szwejk
2018-07-12 14:02:00

CO BĘDZIESZ PAN TŁUMACZYŁ DOROSŁYM. JAK KAŻDE DZIECKO W RADOMIU JUŻ WIE ŻE PiS TO WTÓRNY ALFA I BETA NIE TYLKO W MOWIE ALE I W PIŚMIE. NA SPRAWACH LOTNISKOWYCH TO SPECEM JEST CARYCA SUSKI AMBER DREWNO. OPÓŻNIENI W ROZWOJU UMYSŁOWYM OD POLSKI DREWNIANEJ . CZYLI JESZCZE SĄ W ŚREDNIOWIECZU. JANIOŁY I JANIELICE IM TYLKO W GŁOWIE. KACZORY POSŁOWIE I SENATOROWIE. NIECH SIĘ CAŁY ŚWIAT DOWIE

pilot
2018-07-12 13:57:00

Wędzony to się zna jak świnia na gwizdach z tą swoją Prezes na Lotniskach jak nikt inny.