Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rafał Czajkowski: Będę kandydował z własnego komitetu wyborczego [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-10 09:59:00, aktualizacja: 2018-07-10 15:15:00

- Podjąłem decyzję, że będę startował pod własnym nazwiskiem, będę chciał zarejestrować komitet wyborczy - powiedział w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, kandydat na prezydenta Radomia, Rafał Czajkowski.

Na zdjęciu Rafał Czajkowski. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Skąd taka decyzja? - Wsłuchałem się w głosy m.in. dziennikarzy, gdyż są tacy bezpartyjni, tacy... mogłoby to doprowadzić, że mieszkańcy pogubiliby się w tym natłoku informacji. Teraz buduje Komitet Wyborczy Rafała Czajkowskiego, jestem chętny do rozmów. Z nikim się nie pokłóciłem, jeśli pan Krzysztof Górak i Ruch Samorządowy Bezpartyjni chcą mnie poprzeć, to oczywiście mogą to zrobić - mówił były sekretarz miasta.

- Chcę się wyróżnić programem, nie zależy mi na tym, aby co chwile zwoływać konferencję i odnosić się do jakiś tam bieżących spraw, komentować je. Podjąłem się próby analizy, które są podstawą do tworzenia programu. Podchodzę do tego w sposób analityczny, chcę sprawdzić, co udało się na przestrzeni wielu lat zrobić, zobaczyć jak wyglądały pewne procesy, aby później wyjść do tez programowych - podkreślił Rafał Czajkowski.

Kandydat na prezydenta Radomia, stwierdził również: - Jeśli chodzi o pozyskiwanie środków unijnych, wszyscy biją nas na głowę, są skuteczniejsi. Mniejsze ośrodki są lepiej przygotowane pod względem pomysłu na środki unijne, ich wykorzystania. U nas wychodzi brak strategii prezydenta Witkowskiego, który ciągle pracuje na strategii Andrzeja Kosztowniaka.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 9 min. 35 sek. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (18)

26600
2018-07-12 19:00:00

Startuje sam ze swoim komitetem wyborczym. Kibicuje mu by zmienił ten rozłożony układami partyjnymi RADOM. A wściekłe ataki świadczą że Go się boją bo cóż ma do stracenia...

ela
2018-07-11 20:35:00

Szans na wygraną nie ma, ale rozbije elektorat Pisu. To samo zrobiła Wróbel i Sońta.

spółka skarbu państwa
2018-07-11 10:44:00

Wie ktoś czy pan Wójcik będzie startował w wyborach samorządowych?

Krystyna
2018-07-11 09:37:00

Niech już ten pan się nie kompromituje i nie obraża naszej inteligencji.Przecież dobrze wiemy, kto to jest, jakie ma poglądy i do czego zmierza.

Obserwator
2018-07-11 08:13:00

Czyli udowodnił ze jest bezpartyjny i bierze całą odpowiedzialność na siebie. Wygraną potwierdzi że liczą się ludzie, nie partie i stowarzyszenia.

5urko
2018-07-11 08:05:00

Ważne że Skurkiewicz wszystko zrealizował to co obiecywał. Tym różni się od Witkowskiego który wszystko ci obieca a później przekręci cię jak wielu. Gdzie jest 70 milionów z lotniska?

Andrzej
2018-07-11 08:01:00

Od początku ci mówiłem że nie pasujesz do bezpartyjnych. Najpierw PSL potem u nas w PIS. Nigdzie ci nie będzie tak dobrze jak tu

Konrad
2018-07-10 23:15:00

Rafał widzę, że trzymasz się naszych ustaleń. Wszystko będzie zgodnie z planem?

Piotr
2018-07-10 20:56:00

Brawo Panie Rafale! Ma Pan mój głos!

0
2018-07-10 17:39:00

A ja głosuje na lewicę. Najbardziej pragmatyczny głos.

Q
2018-07-10 16:57:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Ziom
2018-07-10 15:39:00

No to się kandydat zaorał. Miał szanse i nie ma szans. Life is brutal

Przykro Radek
2018-07-10 14:51:00

Drugiej tury nie będzie, bo wygra Skurkiewicz w pierwszej. Gdyby jednak miało dojść do drugiej tury, to pomiędzy Skurkiewiczem a Fałkiem.

do Mati
2018-07-10 14:40:00

i tak witkowskiemu nic nie pomoże ... Przegra w II turze.

Mati
2018-07-10 14:21:00

Dzięki Rafał! Kolejne punkty dla Radka robisz takim ruchem

witek