Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

UM odpowiada: Tak wygląda jedzenie w miejskim szpitalu [ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-09 16:33:00, aktualizacja: 2018-07-09 17:09:00

- Stawka żywieniowa w radomskim szpitalu wynosi nie 6, a 13 złotych i jest podobna do tych w innych polskich miastach. Nie można tego uznać za wykwintne jedzenie, aczkolwiek szpital ma przede wszystkim leczyć i na tym się skupiamy. Posiłek jest natomiast dostosowany do diety pacjenta. Nie możemy dać się zwariować - odpowiedział na dzisiejszą konferencję ministra Skurkiewicza, wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik.

Obiad dla pacjenta w RSS. Poniżej śniadanie (zdj nr 2) i kolacja (zdj nr 3)

autor: dm

Wasze komentarze (21)

0
2018-07-11 08:46:00

To nie ulega wątpliwości. Na układy nie ma rady ;).

Brat Siostry Klary
2018-07-11 01:00:00

Przecież w tym medium nie jest kryterium do kasowania wpisów to czy wpis jest obraźliwy, tylko czy jest zgodny z linią polityczną reprezentowaną przez właścicieli medium i ich politycznych zleceniodawców.

@Siostra Klara
2018-07-10 23:47:00

Proszę o ponowne wstawienie komentarza. Nie był obraźliwy.

Wyborca
2018-07-10 22:51:00

A woda w Radomiu droższa niż w stolicy. Witkowski i jego świta wszystko skonsumuje. Na co idą nasze pieniądze?

Siostra Klara
2018-07-10 15:00:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-07-10 12:04:00

Pierwsze wiedzę aby tak podano posiłki w szpitalu. Walą na talerz trzy kromki, ciapnięte masło i półtora plasterka czegoś co dietetyczne nie jest. Redakcjo, jesteś dowodem na to, że wszystko można wybielić lub zniszczyć. Od czterech lat są artykuły szkalujące PiS i stawiające na piedestale PO. Brak obiektywizmu.

do Pacjentki
2018-07-10 11:42:00

gdzie Pacjentko znajdziesz redakcję w Radomiu? Nasi dziennikarze nie są od chodzenia po szpitalach. A właśnie od czego oni są?....

kobieta
2018-07-10 11:16:00

Potrafią po porodzie dawać pomidorówkę, a wiadomo przecież że pomidory uczulają

ed
2018-07-10 11:10:00

Nie wiem na jakim oddziale. Leżąc z cukrzycą ciążową dostawałam gryzkę z samym masłem i z głodu nie miałam siły chodzić. Oczywiście cukier był niski, bo raczej ciężko wyskrobać z czegokolwiek co podają do jedzenia indeks glikemiczny!

123
2018-07-10 09:51:00

W Radomskim szpitalu jako pacjent leżałem i takiego jedzenia nie dostawałem, moje było okropne!!!

Pacjentka
2018-07-10 00:19:00

Redakcjo, może lepiej było po prostu zrobić takie zdjęcie bezpośrednio w szpitalu. Pewnie jakiś pacjent by to umożliwił.

@#
2018-07-09 21:39:00

Q, wciąż możesz zagłosować na PZPR.

500++++
2018-07-09 21:38:00

A Witkowski bierze jeszcze ryczałt na telefon i coś tam jeszcze? Ps. Zanim zaczniecie lemingowe lewacko peowskie napiedzielanko to napiszę wam, że jestem z partii niebieskich.

fds32
2018-07-09 20:21:00

Pan Zaqwodnik przesłał zdjęcie wszystkim redakcjom ze swojego domu. A posłuszne psiarczyki to publikują.

Q
2018-07-09 19:53:00

Komentarz zablokowany.

i
2018-07-09 19:45:00

Panie Zawodnik niech pan przejdzie się po szpitalu i zapyta co ludzie sądzą o jedzeniu. Ustawka jak za PRLu. Wstyd panowie. Wstyd. Drodzy dziennikarze pokażcie te zdjęcia pacjentom w szpitalu to się przekonacie jakie jest ich zdanie.

0
2018-07-09 18:10:00

Skurkiewicz a jak tam Owoce Morza ??? Ośmiorniczki nie smakowały ale droższe przysmaki sobie serwujecie natomiast na niepełnosprawne dzieci nie ma .... #HipokryzjaPIS+

Ku...a
2018-07-09 17:11:00

przeciez on mowil ze 6 zl to sam wklad do kotla. Jak zawodnik powie ze gowno jest slodkie to tez wrzucicie info bez sprawdzenia?

Ku...a
2018-07-09 17:11:00

przeciez on mowil ze 6 zl to sam wklad do kotla. Jak zawodnik powie ze gowno jest slodkie to tez wrzucicie info bez sprawdzenia?

Ku...a
2018-07-09 17:10:00

przeciez on mowil ze 6 zl to sam wklad do kotla. Jak zawodnik powie ze gowno jest slodkie to tez wrzucicie info bez sprawdzenia?

 1 2 >