Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Andrzej Kosztowniak: W Radomiu nigdy w życiu takie cuda się nie działy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-09 11:53:00

- Prezydent Witkowski kompletnie nad niczym nie panuje, a jego reakcją na zatrzymanie prezesa Radpecu, był wyjazd na wakacje - powiedział w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, poseł PiS, Andrzej Kosztowniak.

Na zdjęciu Andrzej Kosztowniak. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Na pytanie redaktora Krzysztofa Czabana, o zatrzymanie prezesa radomskiej spółki, były prezydent naszego miasta, odpowiedział: - Patrzę na to wszystko z dużym smutkiem. W Radomiu nigdy w życiu takie cuda się nie działy. Nigdy nie było tak, że nikt nie mógł się dowiedzieć o tym, co dzieje się w poszczególnych spółkach. Nigdy nie było sytuacji, że jakieś osoby były zatrzymywane, to jest bardzo zła rzecz.

- Prezydent Witkowski kompletnie nad niczym nie panuje, a jego reakcją na zatrzymanie prezesa Radpecu, był wyjazd na wakacje. Przespaliśmy cztery lata - dodał poseł PiS.

Było też o tym, czy Andrzej Kosztowniak będzie ubiegał się o funkcję radnego sejmiku województwa mazowieckiego oraz o ostatnim wystąpieniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego ws. wysokości wynagrodzeń członków spółek Skarbu Państwa.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 18 min. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (41)

iiii
2018-07-09 16:03:00

Radom nie dostanie pomocy z Unii to najnowszy przekaz połączonych sił PO,SLD, nowoczesnej i PSLu a Bolek który całkowicie odleciał pisze do Rolling Stones, że mamy gorzej niż za PRLu. Media zaprzyjaźnione mają to pisać do znudzenia.

kosztoWAŁ
2018-07-09 15:05:00

panie pośle, takie cuda jak teraz to się w Polsce nie zdarzały !!! Opowiedz ile to żeście z bandą chu.ja wydali na biznesmena rydzyka przez 2 LATA !!!! waszych rządów? z 8 spółek poszło ponad 160 mln złotych. To ja wolę takiego prezesa Radpecu niż oficjalnie kupowanie głosów w moherów.

Q pa
2018-07-09 14:55:00

Ja jest człek prosty, tak prosty że niektórzy uważają mnie za prostaka. Myślę sobie, że jednak nawet taki prostak może się wypowiedzieć jako Polak i radomianin. Cóż miał zrobić prezydent Witkowski skoro miał już termin urlopu zaklepany, gdy miał już hotel opłacony ? Zatrzymany prezes Radpecu przechodzi pod opiekę policji, prokuratury, cba itp. Cóż do tego ma pan Witkowski ? Czyżby powinien wpływać na śledztwo, wywierać naciski, czy może wzorem naszej głowy państwa uniewinnić choć jeszcze wyrok nie zapadł ?

Elżbieta
2018-07-09 14:41:00

Pan Kosztowniak to klasa i merytoryka. Widać po wypowiedziach. Teraz Radomainie na pewno żałują, że pan nie został prezydentem po raz kolejny. Radom by dziś był w innym miejscu. A tak to się cofamy. Pozdrawiam

Kola
2018-07-09 14:25:00

Wychodzą warszawskie standardy sprawowania władzy przez PO w Radomiu. Oby do wyborów.

jaskółka
2018-07-09 13:54:00

Chyba już czas na CBŚ w radomskich spółkach, nie tylko w RADPCu. Wtedy dopiero się okaże jakie cuda były i są możliwe.

345
2018-07-09 13:46:00

Niech Witkowski odda wodociągom kasę, którą na budowę hali od nich pożyczył to przestaną podwyższać ceny za wodę i ścieki. Ale tych pieniędzy nie odda, bo najważniejsza jest własna doopa (czytaj: własny stołek w wygranych wyborach).

bolo
2018-07-09 13:43:00

za zniszcanie kamienic przy Żeromce Was się powinno pozamykać bydlaki i to nie w imieniu władz miejskich ale w imieniu Min. Kultury. Do pierdla dydlaki za zniszczenie ŻEROMKI!

Nemo
2018-07-09 13:43:00

Gicz jagnięca pieczona w winie lekko zmodyfikowany przepis Karola Okrasy 6 giczy jagnięcych sól i ***** 1-2 łyżek mąki olej rzepakowy 4 średnie cebule 6 sporych ząbków czosnku 2 gwiazdki anyżu 2 liście laurowe 1/2 łyżeczki mielonej kolendry 1 łyżeczka cynamonu 1 łyżeczka ostrej papryki 350ml czerwonego wytrawnego wina 350ml bulionu mięsnego (możesz go szybko zrobić używając domowej pasty/kostki rosołowej) garść suszonych śliwek 2 łyżki suszonego razowca Umyj i osusz mięso, a następnie posól je, dopraw ***** i oprósz mąką. Odstaw na kilka minut. Rozgrzej 3-4 łyżki oleju i podsmaż pokrojoną w ósemki cebulę, posiekany czosnek razem z liśćmi laurowymi oraz gwiazdką anyżu. Gdy warzywa się lekko zezłocą, przełóż je do garnka, w którym będziesz piec mięso. Na tym samym oleju podsmaż na rumiano mięso i również przełóż do garnka. Posyp całość przyprawami - kolendrą, papryką, cynamonem oraz suszonym razowcem. Wlej wino i bulion, dodaj suszone śliwki. Zamknij garnek i wstaw do rozgrzanego do 180°C piekarnika. Po godzinie zmniejsz temperaturę do 160°C i piecz kolejne 2 godziny. Możesz podglądać mięso, jeśli gicze były małe, potrawa będzie gotowa ciut wcześniej. Gicze podawaj z kaszą pęczak, a osobno sos w sosjerce. Karol Okrasa sugerował zmiksowanie sosu, ja jednak wolę, gdy warzywa są w kawałkach, a sos nie jest aż tak gęsty. Pycha! Jak ugotować kasze pęczak? kasza 1,5 szklanki kaszy pęczak 1 łyżeczka majeranku 1 liść laurowy 1 łyżeczka soli 1 łyżka masła pęczek natki pietruszki Umyj kaszę i włóż do sporego garnka. Dodaj dwukrotnie więcej wody niż kaszy (tu 3 szklanki), dodaj sól, majeranek, masło i liść laurowy. Wstaw przykryty przykrywką garnek na gaz i od zagotowania wody, gotuj kaszę na maleńkim ogniu 20 minut. Potem wyłącz płomień, nie odkrywając garnka zawiń go w kilka ręczników lub ciepłych ścierek i odstaw na co najmniej 40 minut, aż kasza napęcznieje i zmięknie. Tuż przed podaniem wymieszaj kaszę z drobniutko posiekaną natką pietruszki.

jasio
2018-07-09 13:40:00

No tak, prezydenta Witkowskiego to trzeba bronić, bo on nigdy nie zapomina o mieszkańcach Radomia. O podniesieniu opłat za wodę i ścieki. Będziemy od 5 lipca bulić. Dziękujemy panie prezydencie za pamięć o nas.

koko
2018-07-09 13:23:00

do RIKI.....nie odradzaj im wzajemnego wspierania, bo im bardziej się wspierają tym bardziej moczą doope. a zrozumiałem że o to ci chodzi?

riki
2018-07-09 13:11:00

pan Kosztowniak sam geniuszem nie był. Na stanowisku prezesa spółki REWITALIZACJA zatrudniał szwagra czy kuzyna(?) w każdym razie gościa, którego jedynym "osiągnięciem" przez 8 lat ratowania radomskich zabytków było wybudowanie SOBIE mieszkania za miejskie guldeny. Aktualnie nie przeszkadza mu widok z okna na rynek jak w styczniu 44-ego roku kiedy armia radziecka wyzwalała Radom. Wszystkie miasta polskie załatwiły sobie w tym czasie fundusze na rewitalizacje kamienic wpisanych do rejestru zabytków tylko nie Radom reprezentowany przez geniusza zatrudnianego przez pana prezydenta. Daj pan spokój z wszelką krytyką bo jak się radomianie zaczną przyglądać twoim "rządom" to skurkiewicz polegnie! Broń Boże tagiego wspierania

łojej
2018-07-09 13:08:00

Łojej, ale wysiew komentarzy platformianych trolli.

Paweł
2018-07-09 13:01:00

Jak słyszę w ustach Kosztowniaka o pokorze i skromności to jakbym słyszał Szydło. A później widzę te wasze nagrody, premie. Faktycznie za 60 tysięcy nagrody można skromnie pożyć??? To ja tez chcę takiej skromności.

Monika
2018-07-09 12:58:00

Takie cuda Panie Kosztowniak się nie zdarzały. Za Pana panowania jeszcze większe cuda miały miejsce. Największe Pana cudo to lotnisko. Niech Pan się z niego wytłumaczy-po coś Pan zadłużał to miasto decydując o powstaniu tego portu.

olo
2018-07-09 12:48:00

ooo, to widzę że koledzy z poprzednich wpisów wiedzą dużo więcej niż nieuświadomieni radomianie! No dobrze, dobrze. Niech się to gówno wyleje do końca to może będzie łatwiej spłukać. Czytajcie wyborcy uważnie i ROZLICZAJCIE

0