Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Andrzej Kosztowniak: W Radomiu nigdy w życiu takie cuda się nie działy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-09 11:53:00

- Prezydent Witkowski kompletnie nad niczym nie panuje, a jego reakcją na zatrzymanie prezesa Radpecu, był wyjazd na wakacje - powiedział w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, poseł PiS, Andrzej Kosztowniak.

Na zdjęciu Andrzej Kosztowniak. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Na pytanie redaktora Krzysztofa Czabana, o zatrzymanie prezesa radomskiej spółki, były prezydent naszego miasta, odpowiedział: - Patrzę na to wszystko z dużym smutkiem. W Radomiu nigdy w życiu takie cuda się nie działy. Nigdy nie było tak, że nikt nie mógł się dowiedzieć o tym, co dzieje się w poszczególnych spółkach. Nigdy nie było sytuacji, że jakieś osoby były zatrzymywane, to jest bardzo zła rzecz.

- Prezydent Witkowski kompletnie nad niczym nie panuje, a jego reakcją na zatrzymanie prezesa Radpecu, był wyjazd na wakacje. Przespaliśmy cztery lata - dodał poseł PiS.

Było też o tym, czy Andrzej Kosztowniak będzie ubiegał się o funkcję radnego sejmiku województwa mazowieckiego oraz o ostatnim wystąpieniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego ws. wysokości wynagrodzeń członków spółek Skarbu Państwa.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 18 min. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (41)

ak
2018-08-17 12:03:00

Kosztowniak ... ty już pokazałeś "klasę" więc odwal się Radomia

Karol
2018-08-17 09:22:00

Kosztowniak to największy szkodnik dla Radomia. Kosztowniak ponosi odpowiedzialność za to pożal się Boże lotnisko.

Q
2018-07-12 17:15:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Marcin z Pacynki
2018-07-11 15:07:00

Bicie piany. Takie koszty stworzył dla Radomia z lotniskiem do którego dziesiątki a może i setki tysięcy złotych co miesiąc dopłacają Radomianie

Kamil
2018-07-11 09:12:00

Hmmmm, a mnie ciekawi czy ci wszyscy co poszli do elektrowni w Kozienicach, czyli do ENEA Wytwarzanie będą mogli startować. W sumie to też nie wysokie stanowiska - jakiś tam wiceprezes i nie duże pieniądze - ok. 40 tysięcy miesięcznie. Szkoda, że my radomianie zarabiając 2 tysiące jesteśmy określani jako dobrze zarabiający. Oj, wyborcy ocknijcie się wreszcie. Łoją was na potęgę, a wy ślepi, bo dostajecie 500+ i 300 zł wyprawki. Bawią się waszym kosztem, oj bawią. I pławią w luksusach. To dopiero mają bizancjum.Waszym kosztem, waszym.

Dariusz
2018-07-11 09:08:00

Prezes Kaczyński powiedział, że osoby pracujące w Spółkach Skarbu Państwa nie będą startować z list PiS. Ciekawe co na to Dariusz Wójcik??? Ale Pan Kosztowniak i Pan Bielan już zaczęli szukać wykrętów i wytłumaczeń, że to będą tylko wysokie stanowiska i wysokie zarobki. Czyli Pan Wójcik jako Dyrektor PGZ w Radomiu nie ma wysokiego stołka. I zarabiając 250 tysięcy rocznie - patrz ok. 20 tysięcy miesięcznie - nie zarabia dużych pieniędzy. To kogo nie będzie na tych listach??? Tych, co zarabiają po milion miesięcznie i mają stołek Prezesa Orlenu albo PKO??? Cóż za hipokryzja!!!!!!!!!!!!!

pix1
2018-07-11 08:07:00

Masz rację. We Lwowie Alkoholik z Koniem gdy na zmianę ***** Małgośkę to się zabezpieczali. Koń to w ogóle łeb dla niej stracił. A Alkoholik ruchnął na doczepke.

łgarz
2018-07-11 07:18:00

Mówi Pan, że Witkowski nic nie robi? Lepiej nic nie robić niż zrobić dziecko jakiejś pani.

Prośba do Zebra itd
2018-07-10 22:52:00

Trochę świeżości by się przydało, w koło te same turonie. Litości błagam.

Q
2018-07-10 16:59:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-07-10 13:27:00

Ten ze zdjęcia ma mordę jak BULDOG A ty co zrobiłeś dla Radomia?lotnisko widmo.Hahahaahah.Dla czy ego my mieszkańcy musimy płacić na tych nierobów z lotniska

big Muzzy
2018-07-10 13:20:00

Dariusz Wójcik jest tylko zwykłym pełnomocnikiem zarabiającym - bagatela blisko 250 tysięcy złotych rocznie. To nie są duże pieniądze dla wysoko kształconego w radomskiej kuźni kadr Panie Kosztowniak?

big Muzzy
2018-07-10 13:16:00

Radomscy kumple Kosztowniaka i Suskiego dorwali się do Elektrowni Kozienice dojąc ją na potęgę. TKM Panie Kosztowniak

raa
2018-07-10 10:11:00

I bardzo dobrze, że pojechał na urlop, bo przecież to jego ostatnie miesiące bycia prezydentem Radomia. A że ludzi mu zamykają?! No cóż, dobrze, że jego nie zamknęli, ...jeszcze.

Kamil
2018-07-10 08:59:00

Kosztowniak zarzuca Prezydentowi Witkowskiemu, że na urlop wyjechał i ma w nosie to, co dzieje się w mieście. A pan panie Kosztowniak to gdzie się tak opalił, gdzie tak się zrelaksował, wypoczął??Bo na zmęczonego pan nie wygląda. Ładnie to tak na urlop wyjeżdżać i nie interesować się tym, co w Radomiu się dzieje??? Niech się Pan przyjrzy, co się dzieje z UTH po waszej ustawie Gowina. Zamiast siedzieć w kraju i zająć się sprawami to pan się wygrzewasz gdzieś pewnie na Majorce czy Bahama. No ale jak się zarabia takie pieniądze to można wydawać kupę forsy na wczasy.Prawda???

K o m o r n i k
2018-07-10 08:04:00

TAK WYGLĄDA I MÓWI ZAKŁADNIK PISU. DŁUGÓW W RODZINIE NAROBIŁ I NA SPŁATĘ KREDYTÓW JESZCZE NIE ZAROBIŁ. JAK MU KARZĄ BĘDZIE PLUŁ I NA RADOM...............PRZYSTOI TO TAK FAJDAĆ WE WŁASNE GNIAZDO ?

0
2018-07-10 00:38:00

Opalenizna wskazuje, że Pan poseł też w trakcie wakacji. Sprawy Radomia wcale Pana nie powstrzymują przed odpoczywaniem... ; -(

Radomianin
2018-07-09 19:32:00

Jak PiS przegra wybory to dopiero wtedy cuda będą się działy, pierwsze co to kosztowniaka i jego kolegów za lotnisko powinni wsadzić i z ich majątku pokryć straty

0
2018-07-09 19:06:00

Jeżeli lotnisko było złym projektem to dlaczego Witkowski dalej kontynuuje ten projekt

o czym nawet Bielan nie wie
2018-07-09 16:17:00

A lotniska i tak nie wybudują, bo już za Kosztowniaka okazało się, że plan miejscowy dla terenu terminala trzeba zmienić jeśli miałaby być realizowana rozbudowa do parametrów przewidzianych aktualnym masterplanem. Uchwała o przystąpieniu do zmiany tego planu już nawet była podjęta, ale za Witkowskiego kompletnie nic się nie robi w tej sprawie, także w czasie, kiedy już wiadomo że dla potrzeb PPL tym bardziej obecny plan nie jest wystarczający. Widocznie nikt mu palcem nie pokazał co trzeba zrobić. A zmiana planu to kolejne minimum pół roku, jak dobrze pójdzie.

 1 2 3 >