Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Magdalena Lasota: Zarzuty dla prezesa spółki Radpec teraz, to nie przypadek. Mamy rok wyborczy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-07-05 14:17:00

- Zarzuty dla prezesa spółki Radpec teraz, to nie przypadek. Mamy przecież rok wyborczy. Być może to celowe działanie PiS - powiedziała w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, radna Platformy Obywatelskiej, Magdalena Lasota.

Na zdjęciu Magdalena Lasota. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Redaktor Krzysztof Czaban rozpoczął jednak rozmowę od pytania ws. ostatniej sesji Rady Miejskiej i głosowaniu radnych przeciwko obniżce wynagrodzenia dla prezydenta Witkowskiego: - Stoimy na stanowisku, że prezydent pełni tak ważną i odpowiedzialną funkcję, że powinien mieć odpowiednie wynagrodzenie - mówiła radna.

Dlaczego wyszłyście z sali podczas głosowania dot. radnej Pastuszki-Chrobotowicz? - zapytał redaktor Czaban.

- Uznałyśmy, że nie będziemy głosować w tej sprawie, dlatego wyszłyśmy. Oczywiście, nie byłyśmy za tym, żeby zwolnić panią radną z pracy, bo też uważamy, że nie jest rolą radnych, aby decydować w takich sprawach - odpowiedziała Magdalena Lasota.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 8 min. 40 sek. nagrania).

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (21)

Q
2018-07-12 17:18:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Q
2018-07-12 17:18:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Mariusz
2018-07-10 10:01:00

A co wyście się tak usrali na tą ENEĘ??? A dlaczego nie PGNiG czy Tauron??? Co? Dlaczego tak tą ENEĘ faworyzujecie? Czy to zgodne z prawem, żeby jedną, konkretną spółkę tak faworyzować? Popatrzcie w przepisy prawa to się przekonacie, że gdyby prezydent dopuścił tak z wolnej ręki Eneę do przejęcia RADPEC'u to mógłby za kilka lat siedzieć za kratkami.Chyba, ze o to wam chodzi.

Lotto_1
2018-07-09 01:36:00

Od kiedy leży w prokuraturze sprawa Kosztowniaka? Ktoś przypomni?

tym
2018-07-07 02:07:00

Pani Lasota, w Rzeszowie powstaje prawdziwy Manhatan, do którego wprowadzają się firmy zagraniczne. Co powstało za Witkowskiego, co mogłoby młodym ludziom dać perspektywę życiową i stabilizację. Proszę o odpowiedz, krótko i na temat, bez opowiadania bzdur.

0
2018-07-07 02:03:00

Kobieto, czy miałaś w ręku akta sprawy? Jeśli nie to zamilknij i nie rób ludziom z mózgu wody. Ja nie miałem, więc nic nie mówię i czekam spokojnie na postanowienie sądu.

krzysztofmo3
2018-07-06 23:20:00

Kobieto,puknij się w ten pusty (po-wski) łeb. Ten osobnik ma zarzuty,płaci kaucje i to wina PIS ha!ha!ha!!!. Zeby PIS nie pomagał miastu,to was szulery oszuści cwaniacy,mieszkańcy Radomia wywieżli by was na furze gnoju. Bo tam jest wasze miejsce i nie szkodzili byście miastu.

0
2018-07-06 22:00:00

Pani Lasota, opowiadać to pani sobie może. Tylko dla jakiej podstawie pani sądzi, że prezes niewinny. Jakie pani ma kwalifikacje do takiej oceny.

0
2018-07-05 22:09:00

Ta kobieta to jakiś intelektualny beton.

strh3
2018-07-05 20:18:00

antypolscy żydzi wszędzie doszukują się łamania prawa bo wszystkich mierzą swoją miarką. Wreszcie Państwo dobrało się wam do d..up wy łapówkarze i złodzieje z Przestępczej Organizacji.

Paweł
2018-07-05 19:56:00

Czekamy na taką akcję w wodociągach.

str
2018-07-05 19:34:00

Pani Lasota czy Pis kazał też wyprowadzić z Enea ponad 15 mln panu prezesowi.? Kobieto zastanów się co mówisz.

wyborca
2018-07-05 19:12:00

No więc niektórzy będą się z tym "całym światem" śmiać zza krat i tam komponować swoje kolejne wierszyki:)

ha ha
2018-07-05 19:06:00

Cały Świat się z pisórków śmieje. Nieudacznicy, nieuki i złodzieje. K O N S T U C J A. Trybunał Stanu murowany takie z nich narodowe pany

Ha ha
2018-07-05 19:03:00

Enea jest bankrutem. Szuka dojnych małych krów

wyborca
2018-07-05 18:53:00

Spokojnie, Pani Lasoto, po wyborach będą nowe zarzuty: za bezzasadne zadłużenie spółki miejskiej w sytuacji, gdy zewnętrzny inwestor (ENEA) proponował pół miliarda na modernizację ciepłowni w Radomiu. Mam nadzieję, że zarzuty za współudział w tej hucpie dostanie też Witkowski.

123
2018-07-05 16:58:00

Juz jestem pewien ,że Po przegra.

po
2018-07-05 16:13:00

kobito czy ty wiesz o czym mowisz, za moment sad go zatrzyma na 3 miesiaca a ty powiesz ze sadu sa upartyjnione, a tak notabeno to widze ja pierwszy raz czyzby ulegla przebudzeniu 4 miesiace przed wyborami

as