Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski zaprezentował swój program wyborczy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-06-21 20:50:00

W Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" odbyła się konwencja programowa kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Radomia w latach 2018-2023. - Dziś zaczynamy drogę do zwycięstwa w wyborach - mówił m.in. Radosław Witkowski, prezentując swój program wyborczy.

Radosław Witkowski

- "Dzielnica Przemysłowa Radom - nowoczesne miejsca pracy"; "Strefa Wygodnego Ruchu - rewolucja w systemie komunikacji"; "Radomskie Centrum Kultury - inwestycje w kulturę"; "Radom Przyjazny dla Wszystkich" - na tym oprzemy rozwój Radomia w kolejnych 5 latach. Ale możemy zrobić to tylko wspólnie, ponad podziałami. Stwórzmy Koalicję na Rzecz Zmian - powiedział obecny prezydent Radomia.

- Dziś zaczynamy drogę do zwycięstwa w wyborach; do tego, abyśmy przez kolejne 5 lat mogli dalej zmieniać Radom - dodał.

Pełne wystąpienie Radosława Witkowskiego oraz szczegóły jego programu wyborczego - na wideo powyżej.

Przed prezydentem, kilka słów wypowiedziało "trzech jego przyjaciół", tj. była premier Ewa Kopacz; były dziennikarz Robert Utkowski oraz aktor, reżyser - Jarosław Rabenda. Poniżej ich wypowiedzi.

Ewa Kopacz: Radosław Witkowski przez te cztery lata zbudował miasto, z którego można być dumnym, ale chce je zmieniać dalej, ma na Radom plan i nie należy mu tego przerywać, bo idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Robert Utkowski: Radom za kadencji Radosława Witkowskiego idzie w odpowiednim kierunku, dynamicznie się rozwija... To co cztery lata temu zaproponował obecny prezydent naszego miasta, to jest właśnie jakość, to są zmiany w dobrym kierunku. Pan Witkowski jest odważnym facetem, bo nie bał się np. zmieniać Miasta Kazimierzowskiego, czego bali się jego poprzednicy. Za to należą mu się brawa i ukłony.

Jarosław Rabenda: Przyjeżdżając do Radomia ponad 20 lat temu, nie było tu miejsca, z którym to miasto byłoby kojarzone, nie było tak również w 2014 roku, ale w ostatnim czasie to się zmieniło. Zmienia się np. Miasto Kazimierzowskie, pojawiają się niby małe rzeczy, jak ławeczka Kołakowskiego czy stolik Gombrowicza, co daje miastu jakąś tożsamość. Powoli już kabareciarze przestają robić żarty z Radomia - to pokazuje, że Radosław Witkowski zmienia to miasto na lepsze.

autor: dm

Wasze komentarze (91)

0
2018-06-22 02:51:00

Już zachęcił pan inwestorów na Wośniki. Gdzie 8 tys. miejsc pracy?

0
2018-06-22 02:50:00

Panie Witkowski, pan mówi o zgodzie, a nie potrafił pan godnie przyjąć 93 mln zł, tylko robił wojewodzie awanturę.

123
2018-06-22 00:45:00

Komentarz zablokowany.

dfg
2018-06-21 23:48:00

@Obiektywny wyborca 2014: Jak jesteś obiektywny to zajrzyj do statystyk PUP - Styczeń 2015: 19021 zarejestrowanych bezrobotnych w Radomiu; Maj 2018: 9560 zarejestrowanych bezrobotnych w Radomiu. Rachunek prosty - bezrobotnych jest już o 9461 mniej, a przypominam, że zostało jeszcze pół roku kadencji Witkowskiego. Strzelam, że na koniec będzie ok 11000 mniej bezrobotnych. Nawet jak część z tych osób nie znalazło pracy w Radomiu to i tak imponujący wynik.

0
2018-06-21 23:44:00

Nawet Platfusy go tu juz nie bronią....bo i nie ma czego bronic

123
2018-06-21 23:42:00

Niedobrze kiedy aktorzy mieszają sie do polityki, bo ich popularność i sympatia do nich spada.

Sąsiad
2018-06-21 23:38:00

Panie Witkowski, pan ma czelność mówić o tworzeniu czegoś ponad podziałami? Pan, który doprowadził do tego, że nawet właśni radni go opuścili? Pan, którego nawet nie wszyscy członkowie pańskiej partii popierają? Pan, który jest w stanie skłócić wszystkich ze wszystkimi byle osiągnąć swój prywatny cel? To są ewidentne kpiny z ludzi o zdrowym rozsądku. Kto normalny traktuje jeszcze poważnie to co pan mówi, miejsca pracy, zmienianie miasta. ŻENADA!

Obiektywny wyborca 2014
2018-06-21 23:35:00

.... Witkowski i gdzie to obiecane 8 tysięcy miejsc pracy? Mój głos ma Skurkiewicz, bo PiS dotrzymuje obietnic. Wszystkie programy na plus. Za Skurkiewicza Radom też będzie na plus!

Obiektywny
2018-06-21 23:30:00

Kładka - symbol prezydentury Witkowskiego. Tyle w temacie inwestycji ;)

aaaa
2018-06-21 23:29:00

Komentarz zablokowany.

xcv
2018-06-21 23:28:00

A co z filharmonią, bo to Radomskie Centrum Kultury to chyba nie to? Szczerze to wolałbym filharmonię zamiast nowego amfiteatru, bo może być wykorzystywana cały rok.

123
2018-06-21 23:19:00

Komentarz zablokowany.

123
2018-06-21 23:19:00

DAMI - Propagandowa tuba Witkowskiego

ks. Zbigniew
2018-06-21 23:08:00

Serdecznie proszę zwolenników PiSu o mniej jadu i nienawiści w komentarzach a więcej szacunku do bliźniego. Bóg zapłać

123
2018-06-21 23:07:00

Komentarz zablokowany.

Dem
2018-06-21 23:04:00

Komentarz zablokowany.

????
2018-06-21 23:02:00

To wszystko?? Czy jakoś etapami będzie mówił?? Strasznie ubogo

123
2018-06-21 22:54:00

Komentarz zablokowany.

Nemo
2018-06-21 22:48:00

Komentarz zablokowany.

Nemo
2018-06-21 22:46:00

Chyba tylko Wożniak w to wierzy, ale Spółdzielnia idzie na psy!!!!

pierwsza  < 2 3 4 5 >