Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski zaprezentował swój program wyborczy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-06-21 20:50:00

W Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" odbyła się konwencja programowa kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Radomia w latach 2018-2023. - Dziś zaczynamy drogę do zwycięstwa w wyborach - mówił m.in. Radosław Witkowski, prezentując swój program wyborczy.

Radosław Witkowski

- "Dzielnica Przemysłowa Radom - nowoczesne miejsca pracy"; "Strefa Wygodnego Ruchu - rewolucja w systemie komunikacji"; "Radomskie Centrum Kultury - inwestycje w kulturę"; "Radom Przyjazny dla Wszystkich" - na tym oprzemy rozwój Radomia w kolejnych 5 latach. Ale możemy zrobić to tylko wspólnie, ponad podziałami. Stwórzmy Koalicję na Rzecz Zmian - powiedział obecny prezydent Radomia.

- Dziś zaczynamy drogę do zwycięstwa w wyborach; do tego, abyśmy przez kolejne 5 lat mogli dalej zmieniać Radom - dodał.

Pełne wystąpienie Radosława Witkowskiego oraz szczegóły jego programu wyborczego - na wideo powyżej.

Przed prezydentem, kilka słów wypowiedziało "trzech jego przyjaciół", tj. była premier Ewa Kopacz; były dziennikarz Robert Utkowski oraz aktor, reżyser - Jarosław Rabenda. Poniżej ich wypowiedzi.

Ewa Kopacz: Radosław Witkowski przez te cztery lata zbudował miasto, z którego można być dumnym, ale chce je zmieniać dalej, ma na Radom plan i nie należy mu tego przerywać, bo idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Robert Utkowski: Radom za kadencji Radosława Witkowskiego idzie w odpowiednim kierunku, dynamicznie się rozwija... To co cztery lata temu zaproponował obecny prezydent naszego miasta, to jest właśnie jakość, to są zmiany w dobrym kierunku. Pan Witkowski jest odważnym facetem, bo nie bał się np. zmieniać Miasta Kazimierzowskiego, czego bali się jego poprzednicy. Za to należą mu się brawa i ukłony.

Jarosław Rabenda: Przyjeżdżając do Radomia ponad 20 lat temu, nie było tu miejsca, z którym to miasto byłoby kojarzone, nie było tak również w 2014 roku, ale w ostatnim czasie to się zmieniło. Zmienia się np. Miasto Kazimierzowskie, pojawiają się niby małe rzeczy, jak ławeczka Kołakowskiego czy stolik Gombrowicza, co daje miastu jakąś tożsamość. Powoli już kabareciarze przestają robić żarty z Radomia - to pokazuje, że Radosław Witkowski zmienia to miasto na lepsze.

autor: dm

Wasze komentarze (91)

yyy
2018-06-22 08:20:00

@xxx Plus rodziny

marek
2018-06-22 08:19:00

jednego programu nie zrobił a już drugi chce.

xxx
2018-06-22 08:17:00

Mała frekwencja ... obowiązkowy zlot radnych, prezesów spółek miejskich i kadry kierowniczej z nadania radosława oraz innych, który mu coś (stołki) zawdzięczają. No i przedstawicielka N ... Ciekawe czy po wyborach będzie ich tyle samo czy mniej? Jak myślicie ?

Swojak
2018-06-22 08:11:00

J. Rabenda - Radom przynajmniej od 3 lat jest wyszydzany przez kabareciarzy i nie tylko ... programy tv (m.in. TVN) i publikacje prasowe o np. lotnisku, z którego nic nie lata ???. Czyli jak zwykle ... wasza propagandowa ściema

Radomianin
2018-06-22 08:07:00

Komentarz zablokowany.

Obiektywny
2018-06-22 07:40:00

Takie tam proste równania ;) Witkowski = niespełnione obietnice wyborcze! Witkowski = kładka, tunel świetlny, plandeka w parku = fajans = nic trwałego dla Radomia.

gość
2018-06-22 07:32:00

ZARAZ! A 8 TYSIĘCY MIEJSC PRACY!? A TOR FORMUŁY !? I gwiazdka z nieba....

0
2018-06-22 07:32:00

A spełnił swoj poprzedni program ? Hala w budowie a trasy N-S ... Żart !

Www
2018-06-22 07:25:00

Panie Utkowski. Zostanie pan w mojej pamieci jako polityk nie dziennikarz. Dzielil sie pan tym ze jezdzil po firmach i dostrzegal potenchal ze prezesi chca zayrudniac po 300 osob. To zasluga polityki rzadu a nie Twojego kolegi Wifkowsmiego.

Też debil
2018-06-22 07:24:00

Radku, chciałem powiedzieć, że bardzo pięknie czytasz. Masz mój głos

mko
2018-06-22 07:20:00

Witkowski zawiódł bardzo tych co go wybrali w 2014 r. ale zawiódł bo otoczył sie fatalnymi doradcami i nie zrobił zadnych zmian kadrowych w mieście.

Dosłownie
2018-06-22 07:18:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-06-22 07:16:00

Komentarz zablokowany.

Brizi
2018-06-22 07:16:00

Utkowski ty żenada. W jakim kierunku idzie Radom? Jakie inwestycje zrealizowano ? Muszle? Tunel? Kładkę? Rabenda to samo. Mentalność chłopskich prowincjuszy

0
2018-06-22 07:15:00

Uuuu widać że pisiaki się boją, i dobrze

0
2018-06-22 07:04:00

Kłamstwu mówimy NIE

xhxh
2018-06-22 05:51:00

@Szach Perski: W twoich snach.

Szach Perski
2018-06-22 05:36:00

Komentarz zablokowany.

fh
2018-06-22 03:44:00

@0: Ignorancie, a kto rozpoczął remont stacji PKP za setki milionów zł?

0
2018-06-22 03:03:00

Pani Ewo Kopacz, w jakim dobrym kierunku idzie Radom? Pani najbardziej wykiwała Witkowskiego, bo ludzie głosowali na niego tylko dlatego, że pani była premierem. Ozłociła Pani wiele miast, Lublin, Gdańsk, Suwałki a radomian upokorzyła kwota 800 tys. zł. na plandekę w parku. Jak pani śmie cokolwiek mówić

 < 1 2 3 4 5 >