Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Skurkiewicz: Co robi prezydent? Radom nie dostanie funduszy na Otwarte Strefy Aktywności [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-06-11 11:44:00

Poseł Wojciech Skurkiewicz (PiS) poinformował dziś, że z programu budowy Otwartych Stref Aktywności skorzystało na terenie woj. mazowieckiego 128 gmin, w tym wiele z naszego regionu. - Niestety, w tym gronie nie ma Radomia. Co więc robi prezydent naszego miasta? Co robią urzędnicy magistratu, skoro nie są w stanie złożyć odpowiedniego wniosku - pytał wiceminister obrony narodowej.

UM odpowiada politykom PiS: Miasto skutecznie zabiega o pieniądze na sportową infrastrukturę

- Pokazujemy dziś, jak wiele można wspólnie zrobić, rozmawiając z samorządowcami od północy do południa, od wschodu do zachodu regionu radomskiego. Gratuluję wójtom, że macie profesjonalnych pracowników, że te wnioski były kompletne i te pieniądze z Ministerstwa Sportu i Turystyki, trafią do waszych gmin - rozpoczął Wojciech Skurkiewicz.

Następnie poseł PiS dodał: - Spośród 750 gmin, które ogółem otrzymały dofinansowanie, niestety nie ma Radomia. Nasze miasto znalazło się wśród 70 gmin, których wnioski nie spełniały wymogów formalnych. Jest to wielki ból, że prezydent i jego współpracownicy nie są w stanie przygotować najprostszych wniosków. Co więc robi prezydent naszego miasta? Co robią urzędnicy magistratu?

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

Radom
2018-06-12 09:01:00

Dobrze że pokazują zaległości miasta. Mam nadzieje, że to sprawi ze miasto weźmie się do pracy. Brawo

Q
2018-06-12 08:23:00

Panie Skórkiewicz to wstyd zeby kolo pana na starokrakowskiej były chodniki w tak opłakanym stanie,może najwyższa pora do kościoła wybrać się na pieszo i zobaczyć w jakim są stanie.

0
2018-06-12 07:54:00

Terlecki powiedział że ich działania są pod publiczkę.... ale jak widać barany pisowskie mają klapki na oczach i zatkane uszy... Robią ich na złoto... od tylca a im w to graj... Tak paliwo podrożeje tylko na stacjach benzynowych... bo jesteśmy w sojuszu z San Escobar... Ministrowie oddali "nagrody" chociaż im się te pieniądze należały... Kolejne miliony nie zostały wydane na misie czy modele... tylko na sprzęt dla wojska. PIS nie ma komunistycznych aparatczyków w swoich szeregach... to niesłusznie zmuszani do pracy opozycjoniści i niesłusznie nagradzani orderami za tą pracę...

0
2018-06-12 07:43:00

Skurkiewicz gdzie się podziały miliony z budżetu MONu???? Co że śmigłowcami??? Kolejny okręt podwodny odszedł ze służby a na jego miejsce nawet przetargu nie ma. To PiS rozbraja i demontuje polską armię. Misiewicze i złodzieje.... Nawet nie oddali "nagród" do budżetu.... gdzie należało.

0
2018-06-12 07:43:00

Skurkiewicz gdzie się podziały miliony z budżetu MONu???? Co że śmigłowcami??? Kolejny okręt podwodny odszedł ze służby a na jego miejsce nawet przetargu nie ma. To PiS rozbraja i demontuje polską armię. Misiewicze i złodzieje.... Nawet nie oddali "nagród" do budżetu.... gdzie należało.

0
2018-06-12 07:43:00

Skurkiewicz gdzie się podziały miliony z budżetu MONu???? Co że śmigłowcami??? Kolejny okręt podwodny odszedł ze służby a na jego miejsce nawet przetargu nie ma. To PiS rozbraja i demontuje polską armię. Misiewicze i złodzieje.... Nawet nie oddali "nagród" do budżetu.... gdzie należało.

0
2018-06-12 07:42:00

Skurkiewicz gdzie się podziały miliony z budżetu MONu???? Co że śmigłowcami??? Kolejny okręt podwodny odszedł ze służby a na jego miejsce nawet przetargu nie ma. To PiS rozbraja i demontuje polską armię. Misiewicze i złodzieje.... Nawet nie oddali "nagród" do budżetu.... gdzie należało.

Hesus
2018-06-11 22:40:00

Co robi prezydent ? Prezydent Witkowski zamiast pozyskać 50 tys. na utworzenie terenów rekreacji i wypoczynku w dzielnicy Michałów z Otwartych Stref Aktywności wolał zdobyć aż 315 tys z funduszy europejskich. Co za prezydent będzie ze Skurkiewicza skoro nie wie jakie fundusze zostały pozyskane na poszczególne inwestycje...

Q
2018-06-11 21:38:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

0
2018-06-11 16:32:00

Kowalski znowu trolli wynajął za publiczne pieniądze...

0
2018-06-11 16:31:00

Skurkiewicz gdzie się podziały miliony z budżetu MONu???? Co że śmigłowcami??? Kolejny okręt podwodny odszedł ze służby a na jego miejsce nawet przetargu nie ma. To PiS rozbraja i demontuje polską armię. Misiewicze i złodzieje.... Nawet nie oddali "nagród" do budżetu.... gdzie należało.

Never
2018-06-11 15:02:00

Do wszystkich piszących od Pawłowskiego. Skurkiewicz nigdy niczego nie obiecywał. Jeżeli ktoś tak pisze niech poda link łgarze pawłowskiego.

lolek
2018-06-11 13:28:00

Może posłanka Kwiecień odpowie na zarzuty Faktu dotyczące jej córki? BTW Nie moglibyście nawet wyjaśnić co to są te otwarte strefy aktywności skoro to główny temat newsa?

cvh
2018-06-11 13:25:00

Skurkiewicz to niech zajmuje się ministerstwem obrony a nie codziennymi konferencjami, bo kampania jeszcze nawet się nie zaczęła. Taki tłum pisowców tam, że ledwo się mieszczą więc spokojnie znajdzie kogoś na zastępstwo.

kolo
2018-06-11 12:56:00

Komentarz zablokowany.

cześć
2018-06-11 12:53:00

Brakuje mi 300miejsc pracy które mialy powstac przy okazji budowy siedziby pgz

Konik
2018-06-11 12:52:00

Ten Witkowski to porażka. Teraz już głosuję na Skurka..

do cześć
2018-06-11 12:51:00

brakuje ci hali wystawienniczej, w której byłby produkty i tak niedostępnie dla 99,9 % mieszkaniowców ? Mnie brakuje zmiany warty w urzędzie miejskim.

0
2018-06-11 12:48:00

Skurkiewicza rozliczymy pod koniec kadencji prezydenta. Teraz zapytaj np. Witkowskiego o osiem tys. miejsc pracy, żeby nie wspomnieć o innych obietnicach.

cześć
2018-06-11 12:18:00

Panie skurkiewicz obiecal pan hale wystawiennicza PGZ .wytlumaczy pan mieszkancom czemu nie realizujecie tego zamyslu?

 1 2 >