Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Znamy ceny biletów na Air Show 2018

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-05-25 15:37:00

Wojsko zaprezentowało ceny biletów na Radom Air Show 2018, które odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. - Oferta została tak skalkulowana (ceny biletów pozostają niezmienne od 2015 roku), aby każdy miłośnik wojskowości, w tym szczególnie lotnictwa, mógł obejrzeć pokazy na żywo. Przygotowaliśmy też szereg ulg - informują organizatorzy.

Po raz pierwszy wprowadzony zostanie bilet dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Ponadto, bezpłatny wstęp przewidziano dla:

1. dzieci do lat 6 z rodzicem lub opiekunem prawnym posiadającym swój bilet wstępu;
2. osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa inwalidzka) po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień niepełnosprawności i ich opiekuna;
3. poszkodowanych weteranów misji zagranicznych Wojska Polskiego po okazaniu ważnej legitymacji weterana poszkodowanego;
4. kombatantów wojennych po okazaniu legitymacji kombatanckiej;
5. umundurowanych żołnierzy zawodowych po okazaniu legitymacji żołnierza;
6. umundurowanych żołnierzy pełniących terytorialną służbę wojskową po okazaniu książeczki wojskowej.

Uwaga! Bilety wstępu będą sprzedawane tylko drogą internetową. Niebawem szczegóły sprzedaży - czytamy na stronie airshow.wp.mil.pl.


*kliknij, aby powiększyć

autor: dm

Wasze komentarze (9)

radom
2018-05-28 15:20:00

do radomianka: patologia przeznaczy te 10zl na wino, a nie na bilet. Sam nie mam trójki, ale w moim otoczeniu jest wiele małżeństw, które mają troje dzieci i daleki byłbym od nazywania ich patologią. Poza tym jak sama nie masz dzieci to ktoś będzie musiał w przyszłości płacić za twój oddział geriatryczny i to będą właśnie te dzieci z oszałamiającą zniżką na airshow

Radomianka
2018-05-26 20:31:00

Karta dużej rodzinki..... Mam tego dziadostwa dosc. Moze dajmy im całkiem za darmo wszystko. Wszystkie dzieci sa równe. Czemu dalej patologia korzysta. Powinna ta karta byc im odebrana. Do roboty niech ida bo większość ( sa wyjatki) robią sobie dzieci tylko po to aby żyć na koszt państwa. Tylko co z tymi co mysla o przyszłości swoich dzieci i decydują sie na 1 lub 2 ale tylko z tego powodu ze nie stać ich na więcej a chcą aby wychować ich dobrze. Studia tez kosztują, ciuchy, jedzenie.... Wszystko! To jest poprostu dyskryminacja !;!!!!!!!!

Radomski warszawiak
2018-05-26 09:07:00

Air Show to niestety huk F 16 MIG 29 których z pewnością większość gapiów nie odróżnia bo poza hukiem nic ich nie obchodzi a więc zapraszam na huk nie na air show :-)

Radom
2018-05-26 07:55:00

Te pokazy są nudne jak flaki z olejem coraz mniej osób z odległych miejsc z Polski a wiecej jest z nr rejestracyjnych WRA. Chyba eksperci lotnictwa wojskowego :-D :-D :-D

pytanko do Q:
2018-05-25 20:37:00

Czy Q to skrót od QTAS ???

Antoni Warszawa
2018-05-25 20:36:00

do Q: Macie tam w KRYCHNOWICACH może jeszcze jedno wolne miejsce ???

as
2018-05-25 20:21:00

nie ujadaj tak pajacu zmien płyte bo ciagle sie powtarzasz, narpiew niech kosztel odda 100 milionów

Q
2018-05-25 17:43:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Q
2018-05-25 17:43:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?