Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Parlamentarzyści PiS o Wojciechu Skurkiewiczu [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-05-24 15:15:00, aktualizacja: 2018-05-24 15:59:00

Wojciech Skurkiewicz został dziś oficjalnie zaprezentowany jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Radomia. Oto, co o wiceministrze obrony narodowej mówią parlamentarzyści PiS.

Wojciech Skurkiewicz: ''Po pierwsze Radom''. Pierwsze przemówienie kandydata PiS na prezydenta Radomia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Stanisław Karczewski: To bardzo dobry dzień dla Radomia. Wojciech Skurkiewicz jest świetnym kandydatem. Dał się poznać jako osoba bardzo pracowita, wnikliwa, rzetelna, odpowiedzialna, ale również koleżeńska; zawsze można na niego liczyć.

Anna Kwiecień: Wojciech Skurkiewicz to nie tylko znakomity ojciec czworga wspaniałych dziewcząt, ale przede wszystkim osoba bardzo wrażliwa i dobra. Ta empatia bardzo często wyraża się na rzecz radomskiego szpitala i pogotowia.

Andrzej Kosztowniak: Historia zatacza koło, bo mam wielką nadzieję, że Wojciech Skurkiewicz - dzisiaj minister, poseł, senator - wróci do miejsca, z którego wychodził, a wychodził z samorządu. Mam wielkie marzenie: wróć do samorządu.

Dariusz Bąk: Jeżeli ma być rzetelnie, uczciwie, sprawnie, to ten kandydat jest idealny. To człowiek obdarzony wielką inteligencją. W Sejmie wszystkich zaskakiwał błyskotliwością.

Adam Bielan: Znam pana ministra Skurkiewicza od lat, który jest bardzo dobrym, skutecznym, lojalnym, koleżeńskim członkiem naszej drużyny, której udało się załatwić bardzo wiele inwestycji dla Radomia.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (33)

akurat
2018-05-27 10:55:00

Ludzie swój rozum mają i nie dadzą się ponownie oszukać na lep "dobra zmiana".

Dogen
2018-05-27 05:58:00

Będzie podobnie jak jego partyjny kolega próbował wodociagi do Izraela sprzedać?

Q
2018-05-26 16:32:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Q
2018-05-26 16:32:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Kloaka pisowska hejtuje
2018-05-25 21:18:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2018-05-25 11:45:00

Komentarz zablokowany.

lucjan
2018-05-25 11:41:00

Dariusz Bąk powiedział: Jeżeli ma być rzetelnie, uczciwie, sprawnie, to ten kandydat jest idealny. Faktycznie poprzednie rządy pisu to kradzież drewna z rabunkowej wycinki w parkach, ( śledztwo trwa już dwa lata ale wiadomo czyje prokuratury) przekręty na działkach na Mieszka I i pod Ikeę i pod Kaufland i jeszcze parę innych, zmniejszenie opłaty adiacenckiej za te działki, remont Parku Kościuszki za 8 mln., lotnisko ponad 100 mln, zadłużenie miasta na 800 mln

Q
2018-05-25 08:44:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Q
2018-05-25 08:44:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

E
2018-05-25 08:42:00

Witkowski ma 46% poparcia , chyba w PO radomskiej? He he . Rozwalił z rajkowskim i frysztakiem PO, teraz Ewa. I Zbyszek dojada te dzieciaki.

Q
2018-05-25 08:38:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

nasz
2018-05-25 07:59:00

Witkowski nie może być dalej prezydentem. Ludzie ruszcie głową. Ten gość się skompromitował. Już raz nie znając go daliście się nabrać

Ananas
2018-05-25 07:55:00

Za wyjątkiem Kosztowniaka i wojewody same pastewne buraki i gruszeczki ulęgałki. W sumie Kaczory i brzydkie kaczątka.

USTRONIE
2018-05-25 00:20:00

JAK ONI ładnie mówią, a tak naprawdę to każdy na każdego z boku patrzy, pamiętacie jak Kosztowniak przegrał wybory jak koledzy go opuścili. a teraz proszę ciekawae co komu i za co obiecał. hehe smiech na sali nie ma co im wierzyć. LOTNISKA JAK NIE BYŁO TAK NIE MA. BEDE WIDZIAL SAMOLOTY TO POWIEM ZE ,,dobra robota" bez podniety Panie Kosztowniak. Nie po slowach ale po czynach go poznacie.

0
2018-05-25 00:19:00

To mamy z głowy, Witkowski wygrał sondaż i dziękujemy. Na tyle go było stać.

Konrad
2018-05-24 22:14:00

Do dfg ten sondaż jest tak prawdziwy jak twój podpis :))))) sam podajesz nieprawdę bo echo specjalnie w kwestii jednego kandydata przekłamo dane.

urbaN
2018-05-24 21:52:00

kupione ścierwo medialne zaprezentowało sondaż POd swojego platnika. Do niedawna ich nadworny fotograf robi teraz za grubą kasę fotki w klopie jaśnie panującemu a inny rzetelny z tego medialnego śmiecia zatrudniony jest na umowe-zlecenie w pewnej spolce. Na jesieni wszystko zostanie opublikowane.

Ciekawa
2018-05-24 21:51:00

Ciekawe kto zlecił ten sondaż? Może Urząd???

Marti
2018-05-24 21:44:00

Najlepszy kandydat: Skurkiewicz na prezydenta. Radom ma szansę wyrwać się że szpon PO.

Jagoda
2018-05-24 21:43:00

Sondaże sondażami, ja w to nie wierzę. Skurkiewicza lubi nawet opozycja. Także żebyście się nie zdziwiło,kiedy poprą to inni kandydaci.

 1 2 >