Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mateusz Morawiecki: Radom był miastem wzorem, symbolem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-05-19 12:40:00, aktualizacja: 2018-05-19 14:50:00

Rzadko premier polskiego rządu mówi aż tyle o naszym mieście, ile Mateusz Morawiecki powiedział podczas swojej wizyty nad Mleczną. Tak, jak pisaliśmy wczoraj, było dużo obietnic, ale też wspomnienie historii - tej dawnej i tej najnowszej. Przy okazji wysłuchaliśmy całkiem sporo komplementów o naszym mieście i jego znaczeniu oraz planach jego przywrócenia.

Mateusz Morawiecki

Relacja z wizyty premiera w Radomiu [ZDJĘCIA, WIDEO]    

Nawet biorąc poprawkę, na to co politycy mówią w kampaniach wyborczych, każdy z nas pewnie by chciał, aby w przyszłości zapowiedzi premiera Morawieckiego znalazły odbicie w rozwoju Radomia. I to bez względu na to, kto będzie rządził w kraju i mieście. A na razie zobaczcie, posłuchajcie, jak premier Morawiecki mówił o Radomiu.

autor: mawi

Wasze komentarze (18)

0
2018-05-22 13:45:00

Radom w procentach: PiS 32, PO - 18, SLD - 13, Kukiz - 7, PSL - 2

premia #nagroda
2018-05-21 08:05:00

Tylko i tylko w pis du z tym Mateuszkiem, Suskim i całym tym Kaczolandem Pawłem Pawłowiczem Piotrowiczem Dudusiami

Paweł
2018-05-20 20:23:00

PiS i tylko PiS !

do Mateuszek i QQ
2018-05-20 14:48:00

Urzędniku Witkowskiego, wstałeś jak zwykle do pracy a tu niedziela? Tragedia w kościele święcona woda parzy Galeria zamknięta. Jest słońce przejdź się dotleń nabierz siły i chęci do pracy bo za to ci Radomianie płacą pensje.

Mateuszek
2018-05-20 07:48:00

Maeuszek Mateuszek nie obiecuj z wierzby gruszek.

QQ
2018-05-20 07:47:00

Niech Morawiecki rozliczy 100 milionów na o. Rydzyka i lewe pensje ministrów nazwane premiami. A może niech to zrobi Wójcik przecież to fachowiec i zarabia 30 tysięcy miesięcznie.

Koledzy
2018-05-19 23:31:00

Szybkiego powrotu do zdrowia oraz wyraźnych postępów w leczeniu forumowiczowi "Q", życzą koledzy z KRYCHNOWIC.

Q
2018-05-19 23:09:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

lucjan
2018-05-19 22:25:00

Komentarz zablokowany.

Radom
2018-05-19 21:56:00

MATEUSZU MORAWIECKI DLACZEGO PISOWCY Z RADY MIEJSKIEJ DWUKROTNIE GŁOSOWALI PRZECIW BUDŻETOWI MIASTA, W KTÓRYM BYŁ ZAPISANY REMONT ULIC DLA MIESZKAŃCÓW RADOMIA ?!!?

Obiektywnie
2018-05-19 20:08:00

BANKSTER Popitolił, popitolił i ciekawy jestem czy jakąś nagrodę Suskiemu przyznał?

serfer
2018-05-19 16:48:00

czy ktoś jeszcze pamięta tę wielką tablicę na której podpisywał się sam Jarosław przed poprzednimi wyborami gdzie zapisane było :1/ budowa S12 w ciągu 4-ech lat(ani kilometra) 2/ wyłączenie Warszawy ze struktur administracyjnych Mazowsza. obiecać nic nie kosztuje!

skin
2018-05-19 15:35:00

Mateusz powiedział tylko tyle ile chciał, to znaczy NIC, i obiecał tylko tyle ile chciał to znaczy NIC. A NIC to znaczy tyle ile ma do zaproponowania PiS naszemu miastu. Mateusz!!! Nadrabiasz aparycją na spotkaniach ze średniomiasteczkowymi wyborczyniami. Mam nadzieję, że pierwszy raz się pomylisz. Warszawka nie rządzi na południu mazowsza. Ani Warszawka ani struzik.

margater
2018-05-19 15:21:00

Wiatrak czemu kasujesz wątki nieprzychylne twojemu złodziejowi który ci płaci? I to w ten sposób że nie ma nawet śladu po komentarzu.

bardzo lubię
2018-05-19 14:34:00

Bardzo lubię premiera Mateusza Morawieckiego. Bardzo lubię. Za to, że mimo władzy jaką piastuje nadal jest sobą.

fogo
2018-05-19 14:23:00

Przejecie władzy samorządowej w Radomiu to największy problem PiS-u .Może się jednak nie udać ,i nie pomogą tu wizyty największych oficjeli .Tutaj nikt nic od lat nie robi by to miasto się rozwijało ,a Wasze obietnice są tyle warte co tfu.Co cztery lata ta sama śpiewka, i nadal bagno.

karmazyn
2018-05-19 14:17:00

Panie premierze po kiego licha pan tu przyjechał? przecież w tym mieście już nic więcej nie można spartolić.

ziki
2018-05-19 13:07:00

komplementy to ja mogę bez granic głosić pod adresem kogoś wobec kogo czuję się winny. I chyba tego rodzaju grzeczności to są. Mateuszek! Podejmij konkretne działania a nie uprawiaj kurtuazji politycznej dla celów wyborczych. Wszyscy spadkobiercy Komitetu Obrony Robotników czujecie się winni wobec tego miasta i nie macie pomysłu na to jak wyczyścić swoje sumienie. Wszyscy poszli do przodu a Ci , którzy nadstawiali doopy są w głębokim poważaniu i w dalszym ciągu karmieni obietnicami w które wierzą matoły zaczadzone propagandą niby naszej władzy.