Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Premier Morawiecki odpowiadał na pytania radomian. Jedno nie spodobało się sali [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-05-18 22:20:00

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego była wydarzeniem dnia w Radomiu. Po prawie godzinnym, swym wystąpieniu, szef rządu odpowiadał na pytania z sali.

Pierwsze pytanie dotyczyło przyszłości lotniska w Radomiu, tematu, który w swojej przemowie premier pominął. Mateusz Morawiecki nie wchodził w szczegóły. Stwierdził jedynie dobitnie: - Mamy w planie budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego na zachód od Warszawy. Zawsze takie wielkie lotniska potrzebują lotnisk współpracujących, rezerwowych. Dlatego tutaj, to lotnisko na Ziemi Radomskiej ma rację bytu i uważam, że będzie się rozwijało, będzie ważną częścią infrastruktury komunikacyjnej w Polsce centralnej.

Jedna z uczestniczek swą wypowiedź zaczęła od zapytania premiera, czy jest wierzący? Później były słowa krytyki pod adresem całej klasy politycznej i polityków PiS. To nie spodobało się sali wypełnionej w większości przez zwolenników PiS, oklaskujących każdą wypowiedź Mateusza Morawieckiego.

WIDEO z sesji pytań i odpowiedzi powyżej. Relacja z przemówienia premiera TUTAJ.

autor: mawi

Wasze komentarze (31)

@PAP
2018-05-21 12:18:00

Sondaż jest CBOS-u - czyli PiSu.

ja do km
2018-05-21 01:07:00

Nie rozmawiałeś, ale rozmawiałaś. Gdybyś nie zauważył to jestem kobietą. Nie interesuje mnie czy wierzysz czy nie wierzysz w to co napisałam. Wiele osób widziało jak rozmawiałam z tymi kobietami. Wiem również jak nazywa się ojciec tej kobiety mającej pretensje, bo mi o tym powiedziała. Wyobraź sobie, że istnieją jeszcze na tym świecie ludzie, którzy nigdy nie kłamią. Pozdrawiam

PAP
2018-05-20 17:41:00

Sondaż w Radomiu z wczoraj : PIS-47%, PO - 12%, KuKIz 11%, SLD- 9% Wolność 8%. Pozostałe partie poniżej progu.

Logik
2018-05-20 10:03:00

Wpis osobnika o nicku Lucjan nie odnosi się do treści artykułu i powinien być usunięty przez moderatora. Nie jest istotne kogo dotyczy: rządzących czy opozycji.Niestety bywa, że agresja werbalna przechodzi do formy czynnej. Jest także możliwość ustalenia poprzez działania prawne kim jest osoba dokonująca wulgarnych wpisów.

lucjan
2018-05-19 22:25:00

Komentarz zablokowany.

Radom
2018-05-19 21:58:00

DLACZEGO PISOWCY Z RADY MIEJSKIEJ DWUKROTNIE GŁOSOWALI PRZECIW BUDŻETOWI MIASTA, W KTÓRYM BYŁ ZAPISANY REMONT ULIC DLA MIESZKAŃCÓW RADOMIA ?!!?

Roksana
2018-05-19 15:25:00

Komentarz zablokowany.

km
2018-05-19 15:10:00

@ja: Ta, z każdym rozmawiałeś :D Poza tym na każdym spotkaniu są niewygodne pytania więc czemu niby Morawiecki miałby mieć niemiłe wspomnienia po wystąpieniu w Radomiu? Lepiej jak coś zapamięta niż gdyby były tylko pochwalne pytania.

judyta
2018-05-19 14:31:00

Problem inwektyw na forach tego portalu to norma ,niestety moderator /jeśli w ogóle jakiś tutaj jest ,w co wątpię/ nie robi NIC!!! by te obrażliwe wpisy szybko znikały .Obserwuję często forum ,,RADOM 24,, i muszę stwierdzić że prym w obrażaniu wiodą zwolennicy PiS,a tacy podobno wierzący niestety.

123
2018-05-19 14:28:00

Nie wiem czy ktoś zauważył, że ta pyskująca kobieta była u fryzjera. Zrobiła fryzurę, żeby dobrze wypaść przed kamerą. Chciała zaistnieć. Masakra.

Do 1918
2018-05-19 14:25:00

Nie tylko Q, ale również i inni chcieliby wiedzieć gdzie poszło te 70 mln co miało pójść na lotnisko. To jest dużo kasy i mieszkańcy Radomia mają prawo wiedzieć.

Logik
2018-05-19 13:53:00

Jeśli wpis osoby o nicku Lucjan nie jest mową nienawiści to co nią jest? Można mieć inne poglądy polityczne ale wulgaryzmy mówią o człowieku, jego poziomie i stanie emocjonalnym. Mniej telewizji chyba że trafił się partyjny aktywista.

do lucjana
2018-05-19 11:27:00

Lucjan, a może ty jesteś ścierwem? Bo chamem to napewno.

lucjan
2018-05-19 10:40:00

Komentarz zablokowany.

ja
2018-05-19 10:18:00

I jeszcze jedna sprawa do wyjaśnienia. Niedaleko premiera stała kobieta z niepełnosprawnym chłopcem na wózku. Wszyscy myśleli, że będzie chciała rozmawiać o strajku niepełnosprawnych w sejmie. To nieprawda. Rozmawiałam z tą kobietą. Chciała zapytać premiera czy coś się zmieni w egzekwowaniu alimentów na dzieci, bo nie dostaje od dłuższego czasu pieniędzy. Premier kazał opisać jej życiową sytuację na piśmie. Jeśli chodzi o tę kobietę co miała pretensje to też z nią rozmawiałam. Wytłumaczyłam jej jak brzydko się zachowała. Premier nie jest winien temu, że konflikty były i rozkład Solidarności. W trakcie naszej rozmowy ta pani przyznała, że rzeczywiście źle się zachowała. To przykre, że przez czyjąś głupotę premierowi może pozostać niemiłe wspomnienie o spotkaniu w Radomiu.

logik
2018-05-19 09:52:00

Pani zamiast zadać pytanie rozpoczęła niekończący się monolog. Więc znudzeni ludzie już mieli dość tych przemyśleń na tematy wszelakie. I tyle w temacie. Na każdym spotkaniu trafia się filozof. Ocena rządu nie ma tu nic do rzeczy.

stan44
2018-05-19 08:59:00

Jakiś paranoiczny "Q" nie może przestać myśleć o tych 70 milionach, które niejaki Witkowski "wzioł" na lotnisko i daje temu upust przy każdej okazji. Nieważne czy ma to związek tematyczny z materiałem i klika po kilka razy, żeby tylko być widzianym. Ciekawe kiedy mu się znudzi.

Polecam
2018-05-19 08:52:00

http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,23419954,chcieli-zapytac-premiera-o-sejm-dzieci-i-mlodziezy-ochrona.html

CPN
2018-05-19 08:43:00

Ponoć Morawiecki jeszcze obieca a PALIWO BĘDZIE PO 6 ZŁ.

Rydzyk
2018-05-19 08:42:00

Może Morawieckiemu też jakiś bezdomny dał dwie limuzyny.

 1 2 >