Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Piętnasta w sezonie porażka Sportowej Czwórki

dm, sw 2018-04-21 21:29:00

W spotkaniu 21. kolejki Ekstraligi kobiet Sportowa Czwórka Radom przegrała na wyjeździe 0:5 z mistrzem Polski - Medykiem Konin. Dla podopiecznych trenera Wojciecha Pawłowskiego to piętnasta porażka w sezonie 2017/2018.

Tylko do 40 minuty nasze piłkarki odpierały opór rywalek. Ostatecznie mistrzynie Polski wygrały 5:0. Przy stanie 0:0, jeszcze przed przerwą Aleksandra Szydło nie wykorzystała rzutu karnego.

W środę radomianki zagrają ostatni mecz w bieżących rozgrywkach. Rywalem naszego zespołu w domowym meczu będzie AZS PSW Biała Podlaska. Tylko wygrana pozwoli Czwórce utrzymać się w elicie.

Medyk Konin - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 5:0 (1:0)